021-91302553

ساخت سایت مرکز مشاوره

طراحی سایت روانشناسی و مرکز مشاوره

ساخت سایت مرکز مشاوره می‌تواند نقش بسزایی در افزایش تعداد مشتریان شما داشته باشد؛ چون مخاطبان یک مرکز مشاوره عادی می‌توانند افرادی در هر سن و سالی باشند. در صورتی که یک سایت آنلاین با قابلیت‌های ویژه داشته باشید، می‌توانید پاسخگوی تعداد بالایی از مشتریان خود باشید. همچنین شما می‌توانید به یک بستر مجازی مناسب به منظور ایجاد شغل برای سایر افراد تبدیل شوید. علاوه براین، با ساخت سایت مرکز مشاوره این قابلیت برای شما فراهم است تا دوره‌های آنلاین متعددی را برگزار کنید و به صورت آنلاین به افراد مختلف سرویس‌دهی کنید. در نهایت، شما شاهد افزایش درآمد روزانه، ماهیانه و سالیانه خود خواهید بود.

مزیت‌های ساخت سایت مرکز مشاوره چیست؟

یک مرکز مشاوره خوب می‌بایست به طور مداوم با مشتریان خود ارتباط برقرار کند. این امر زمانی مقرر خواهد شد که شما بتوانید به طور آنلاین با مشتریان خود ارتباط داشته باشید. موضوع مشاوره به افراد، می‌تواند گسترده باشد؛ زمینه پزشکی، یکی از عناوین ارائه مشاوره به افراد است. غیر از این مورد، زمینه‌های دیگری هم برای ارائه مشاوره و خدمات وجود دارد. حوزه‌های کامپیوتری، آموزشی و روانشناسی می‌توانند یکی از موضوعات یک سایت ارائه مشاوره باشند. به طور خلاصه، ساخت سایت مرکز مشاوره به ارتباط موثر طرفین کمک می‌کند که در موضوعات تخصصی، حائز اهمیت بسیاری است.

ساخت سایت مرکز مشاوره باید چگونه باشد؟

طراحی سایت مرکز مشاوره نیازمند به کارگیری خلاقیت است. برای مثال، خدمات یک مرکز مشاوره باید در صفحه نخست آن درج شده باشد؛ چرا که کاربران خاص یک مرکز مشاوره نیاز دارند تا بدانند که کدام یک از خدمات توسط کارشناسان این سایت ارائه می‌شوند. غیر از این مورد، یک سایت مرکز مشاوره باید ویژگی‌های دیگری هم داشته باشد که به شرح ذیل است.

ارائه نوبت آنلاین به افراد

یک سایت مرکز مشاوره می‌تواند معروف‌ترین و بهترین مراکز درمانی و روانپزشکی بالینی را معرفی کند. علاوه براین، سایت مرکز مشاوره آنلاین با هدف ارائه نوبت آنلاین می‌تواند موثر واقع شود.در طراحی سایت برای نوبت‌دهی به افراد، باید به سرعت لود سایت توجه زیادی داشته باشید؛ چون این احتمال خیلی زیاد است که تعداد زیادی از افراد در یک دقیقه برای دریافت نوبت به سایت مراجعه کنند. در این شرایط، یک سایت قدرتمند می‌تواند پاسخگوی تعداد بالای مراجعات افراد باشد.

قابلیت عضو شدن افراد و برقراری پنل مدیریتی

همانطور که گفتیم، مهم‌ترین مزیت یک سایت مرکز مشاوره، ارتباط دوطرفه با افراد است. وجود قابلیتی مانند پنل مدیریتی موجب می‌شود تا افراد بتوانند با پزشک مورد نظر خود به طور مداوم در تعامل باشند. علاوه براین، پنل مدیریتی برای پزشکان و روانشناسان هم مناسب است؛ چرا که آن‌ها می‌توانند رزومه خود را در سایت بارگزاری کنند تا متقاضیان بتوانند از سابقه کاری و رزومه شغلی آن‌ها اطلاع پیدا کنند. همچنین، افراد می‌توانند زمان حضور شما در درمانگاه‌ها را پیدا کنند و طبق زمان خالی که در برنامه‌های کاری شما وجود دارد، می‌توانند نوبت خود را رزرو کنند. در این بخش مهم از سایت مرکز مشاوره، گزارش‌کار کاملی برای مدیر سایت یا پزشکان متخصص در هر حوزه ثبت می‌شود که طبق آن می‌توانند دریابند که کدام یک از حوزه‌های پزشکی نیاز به متخصصان بیشتری دارند.

ارائه اطلاعات کامل از مراکز درمانی متعدد


شما بعنوان برترین سایت مشاوره می‌توانید راه حل‌های متعددی روبروی کاربران خود قرار بدهید. یکی از این راه حل‌ها، پیشنهاد مراجعه به نزدیک‌ترین مراکز درمانی است. شما می‌توانید یک نقشه‌یاب در سایت خود قرار بدهید تا براساس اطلاعات شخصی که کاربران وارد سایت کرده اند، نزدیک‌ترین مراکز درمانی را به کاربران خود پیشنهاد بدهید. غیر از آدرس، اطلاعات تماس و سایت مرکز درمانی هم می‌تواند جزو اطلاعات پیشنهادی شما باشد.

وجود وبلاگ خبری برای ارائه آخرین اخبار


افزایش ترافیک سایت و تعامل بیشتر با کاربران از جمله تاثیرات مثبت وجود وبلاگ در سایت مرکز مشاوره هستند. بالاخره شما باید به طور مستمر بتوانید مشتری‌های جدیدی را به سمت خود بکشانید. به همین خاطر، بهتر است که یک وبلاگ داشته باشید تا از طریق سئوی سایت بتوانید کاربران زیادی را جذب سایت خود کنید.

ارائه خدمات پشتیبانی به مشتریان


پرسش‌های متعددی در زمینه مشاوره وجود دارد که پاسخ به آن‌ها برای هر فردی متفاوت است. قالب سایت مرکز مشاوره می بایست به طور موثر و کاربردی، خدمات پشتیبانی کاملی را ارائه کند. این خدمات می‌تواند به طور ۲۴ ساعته باشد تا مشتریان شما به سهولت بتوانند با کارشناسان ارتباط برقرار کنند.

برگزاری وبینار آنلاین

افزایش آگاهی نسبت به متخصصان حوزه مشاوره می‌تواند رسالت اصلی یک سایت مرکز مشاوره باشد. برگزاری وبینار آنلاین، یکی از موثرترین راهکارها برای افزایش آگاهی نسبت به متخصصان این حوزه است. این وبینارها می‌توانند به صورت مستمر یا فصل به فصل برگزار شوند.


فرم ارزیابی مشکل کاربران

همانطور که گفتیم، مشکل کاربران در حوزه مشاوره بسیار گسترده است. به همین خاطر بهتر است تا کاربرانی که با یک یا چندین حوزه خاص مشکل دارند، بخش‌بندی کنید. فرم ارزیابی آنلاین که برای شناسایی مشکلات آن‌ها طرح کردید، می‌تواند راهگشای این مشکل باشد. این فرم ارزیابی را می‌توانید در یک لندینگ پیج قرار بدهید تا کاربران بتوانند اطلاعات و محتوای مورد نظر خود را وارد کنند.


فرم دعوت به همکاری آنلاین

سایت مرکز مشاوره ای که به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده است، می‌بایست به بحث توسعه خود حساسیت زیادی داشته باشد. فرم دعوت به همکاری آنلاین، همان قابلیتی است که سایت شما می‌تواند داشته باشد تا متخصصان بیشتری را به سمت خود جذب کند.

توجه داشته باشید که اگر خودتان به طور عادی خواسته باشید فرآیند جذب متخصص را انجام دهید، این کار زمان‌بر خواهد بود. پس بهتر است تا جایی که می‌توانید از قابلیت‌های ساخت سایت آنلاین مرکز مشاوره استفاده کنید.


ایجاد امکان پرداخت آنلاین در ساخت سایت مشاوره

زمانی که کاربران می‌خواهند نوبت مراجعه به مطب دکتر را رزرو کنند، بهتر است پرداخت هزینه را به صورت آنلاین انجام دهند. به همین خاطر لازم است تا درگاه پرداخت اینترنتی در سایت شما وجود داشته باشد تا کاربران به راحتی بتوانند مبلغ را واریز کنند.