021-28426860

درباره سی فایو

معرفی سی فایو:

فناوری اطلاعات اسپاد از سال ۹۱ کار خود را بصورت حرفه در حوزه سرویس های آنلاین آغاز نموده است و هم اکنون توانسته است بیش از ۷ محصول را با حجمی در حدود ۱۸۰۰۰مشتری در بازار وب ایران منتشر نماید.محصول سی فایو به عنوان یکی از ۷ سرویس منتشر شده اسپاد کار کردی جذاب و شگفت انگیز برای کسب و کارهای کوچک دارد.سایت ساز سی فایو سرویس آنلاینی است که با آن می توانید یک وب سایت زیبای جذاب را راه اندازی و تکمیل نمایید. تاکنون با سی فایو بیش از ۱۸۰ هزار وب سایت ساخته شده است.

بزرگترین سایت ساز آنلاین ایران

۱۸۰.۰۰۰+


وب سایت ساخته شده

۲۰+


سرور میزبانی

٪۹۵


رضایتمندی

۱۰۰+


امکان فنی

۳۰+


کشور دنیا

۴۰+


تیم پرسنل

۹+


سال تجربه

۱۰۰۰+


پروژه موفق

یک خانواده ۴۰ نفره در کنار هم

ما جمعی از چریک های خلاق، پویا و خود کنترل را دور هم جمع کرده ایم

تیمی جوان، متخصص و تشنه رشد

فرهنگ کاری تیم ما: تلاش هوشمندانه، فداکاری، حرکت برای توسعه فردی و توسعه سازمانی

مشتریان ما در بیش از ۲۰ کشور دنیا

با سی فایو بیش از ۱۸۰ هزار وب سایت ساخته شده، افتخار میکنیم که علاوه بر پشتیبانی از برندهای بزرگ ملی و هزاران کسب و کار ایرانی، در بیش از ۲۰ کشور دنیا از جمله : آمریکا، کانادا، شیلی، ایتالیا، دانمارک، اتریش، فرانسه، سوئیس، استرالیا، ترکیه، هندوستان و … کاربر فعال داریم.

مشتریان ما در سراسر دنیا

با سی فایو بیش از ۱۸۰ هزار وب سایت ساخته شده، افتخار میکنیم که علاوه بر پشتیبانی از برندهای بزرگ ملی و هزاران کسب و کار ایرانی، در بیش از ۲۰ کشور دنیا از جمله: آمریکا، کانادا، شیلی، ایتالیا، دانمارک، اتریش، فرانسه، سوئیس، استرالیا، ترکیه، هندوستان و … کاربر فعال داریم.

میزبان برندهای بزرگ ایران

شهرداری مشهد

پتروشیمی شیخ بهایی

کفش ملی

لوازم خانگی آزمایش

پگاه

خبرگزاری مهر

صنایع شیر ایران

آستان قدس

بازرگانی پگاه

ایران خودرو خراسان

آکادمی سی فایو

واحد منابع انسانی سی فایو بمنظور ارایه و انتقال تجربیات جذاب بدست آمده در حوزه های طراحی وب، فنی و زیر ساخت، بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ به نیرو های جوان شهر مشهد و استعدادیابی و جذب در این حوزه ها اقدام به برگزاری کارگاه های نیم روزی نموده است. این کارگاه های آموزشی با همکاری مرکز نوآوری شهری، کارخانه نوآوری و شتابدهنده فردوسی توسط سی فایو برگزار می گردد .

سی فایو در رسانه ها

دفتر مستقر در کارخانه نوآوری مشهد

کارخانه‌های نوآوری مراکزی هستند که بسترهای مساعدی برای رشد ایده‌های جدید مهیا می‌کنند. شرکت‌های خلاق بسیاری در این فضا حضور دارند؛ سایت ساز سی فایو نیز از ابتدای سال ۱۴۰۰ دفتر دوم خود را در کارخانه نوآوری مشهد راه اندازی نموده است. هدف از حضور در کارخانه نوآوری مشهد همکاری با اعضای اکوسیستم و توانمندسازی و جذب استعدادهای جوان در حوزه های فناوری اطلاعات است.

جذب همکار در سی فایو

اگر از حضور در یک تیم پویا، خلاق و نوآور پرچالش لذت میبرید و برای انجام پروژه های متعدد و متنوع طراحی سایت انگیزه دارید و دوست دارید سلیقه و مهارت خود را برای طراحی وب سایت هزاران کسب و کار ایرانی، به کار ببندید، ما مشتاقانه منتظر دیدارتان هستیم.

شرکت های همراه با سی فایو

حسابداری سپیدار همکاران سیستم

بانک صادرات ایران

نماینده تبلیغات گوگل

توانمندسازی نیروی انسانی

آکادمی آموزش دیجیتال مارکتینگ

مرکز نوآوری شهری شهرداری مشهد

شتابدهنده فردوسی

کارخانه نوآوری مشهد

حسابداری هلو

درگاه پرداخت پی پینگ

مجوز ها

ثبت شرکت سال ۹۱

عضو شرکت های معاونت علمی ریاست جمهوری

مجوز اینماد از وزارت صنعت

عضو اتحادیه کامپیوتر