تماس رایگان آنلاین

بدون نیاز به سرمایه‌گذاری و فقط با فعال کردن اکانت نمایندگی سی‌فایو درآمد میلیونی داشته باشید.

صندلی شما برای حضور در جمع نمایندگانِ ما همیشه محفوظ است

انواع همکاری با سی‌فایو

همکار فروش

اگر مالک یک سرویس پرکاربر ، یک پیج اینستاگرامی با فالورهای زیاد و یا اگر یک مشاور حرفه ای در حوزه کسب و کارید، می توانید با معرفی سایت‌ساز و فروشگاه‌ساز آنلاین سی‌فایو، بدون نیاز به مذاکره با مشتریان و فقط با معرفی از طریق لینک اختصاصی خود، کارمزدهای میلیونی دریافت کنید!

نمایندگی

اگر علاوه بر دارا بودن قابلیت‌های بخش همکار فروش، امکان مذاکره و ثبت مشتری در پنل مربوط به نمایندگان رو دارید، با ارتقا به حالت نمایندگی میتوانید درآمد خود را به میزان ۵۰درصد افزایش دهید و از خدمات خاص و منحصربفرد نمایندگی برخوردار شوید.

معرفی سی‌فایو:

فناوری اطلاعات اسپاد از سال ۹۱ کار خود را بصورت حرفه در حوزه سرویس های آنلاین آغاز نموده است و هم اکنون توانسته است بیش از ۷ محصول را با حجمی در حدود ۱۸۰۰۰مشتری در بازار وب ایران منتشر نماید.محصول سی فایو به عنوان یکی از ۷ سرویس منتشر شده اسپاد کار کردی جذاب و شگفت انگیز برای کسب و کارهای کوچک دارد.سایت ساز سی فایو سرویس آنلاینی است که با آن می توانید یک وب سایت زیبای جذاب را راه اندازی و تکمیل نمایید. تاکنون با سی فایو بیش از ۱۸۰ هزار وب سایت ساخته شده است.

محصولات سایت ساز سی فایو

۱. ساخت وب سایت

با دریافت نمایندگی سی فایو شما می توانید سفارش طراحی سایت گرفته و تمامی پشتیبانی فنی وب سایتها را به سی فایو بسپارید

۳. پلاگین دشت

با این پلاگین کلیه نرم افزارهای حسابداری دشت همکاران سیستم به فروشگاه اینترنتی متصل شده و بصورت کاملا یکپارچه فروش های شما را در نرم افزار ثبت می کند

۲. پلاگین سپیدار

با این پلاگین بصورت حرفه ای فروشگاه اینترنتی به نرم افزارهای حسابداری سپیدار متصل می گردد

۴. پلاگین هلو

پلاگین هلو سایت های فروشگاهی را به نرم افزار حسابداری هلو متصل می کند.

چرا نمایندگی سی‌فایو

برند خوش نام

کارشناسان معتقدند که فروش محصولات شناخته شده و دارای شهرت ِ خوب، بیش از ۵۰% آسان‌تر از محصولات ناشناخته است. See5 با ارائه‌ی خدمات تخصصی به بیش از ۱۹۲۰۰۰ سایت بعنوان یکی از بزرگترین سایت‌سازهای کشور شناخته می‌شود که علاوه بر مشتریان داخلی، به مشتریانی از ۲۰کشور دنیا ارائه خدمت میکند.

تعامل با برندهای مطرح

با توجه به توانمندی‌های خاص در See5، موفق به عقد تفاهم‌نامه و تعامل با بزرگان حوزه‌های مختلف شده‌ایم که ماحصل آن سهولت در استفاده از خدمات گسترده و یکپارچه برای کاربرانِ حوزه‌های مختلف بوده است. بعنوان مثال می‌توان به افزونه‌های طراحی شده اختصاصی برای سیستم‌های حسابداری سپیدار و هلو اشاره کرد.

تنوع در خدمات

علاوه بر خدمات سایت، ارائه افزونه‌های خاص و کاربردی و مورد نیاز بازارهای متنوع see5 را متمایز میکند.

فرم درخواست نمایندگی سی فایو

فعال‌سازی نمایندگی

برای فعال‌سازی نمایندگی سی‌فایو، کافیست طبق مراحل ذیل یک وب سایت آزمایشی بسازید و پس از ورود به پنل کاربری ، از بخش منو در ناحیه کاربری، روی «کسب درآمد» کلیک کنید.

برای فعال‌سازی نمایندگی سی‌فایو، با ورود به ناحیه کاربری اکانت خود را ایجاد کنید

اگر هنوز وب‌سایت خود را ایجاد نکرده‌اید روی دکمه ساخت سایت کلیک کنید

پس از ورود به پنل کاربری ، از بخش منو در ناحیه کاربری، روی «کسب درآمد از سی‌فایو» کلیک کنید.