021-28426860
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

ساخت وب سایت در زمینه مراکزمشاوره، مشاوره خانواده، مشاوره روانشناسی، مشاوره ازدواج، طلاق، کودک و نوجوان و مشاوره تحصیلی تنها در ۵ دقیقه، و پس از آن مرکز یا دفتر مشاوره شما دارای یک وب سایت کاملا اختصاصی با امکانات منحصر بفرد می شود، با ما همراه باشید و در ادامه لیست کامل امکانات قالب سایت مرکز مشاوره را مشاهده کنید :

قالب سایت مرکز مشاوره یک تمپلت زیبا منعطف و کابردیست، طراحی سایت مرکز مشاوره خود را با این قالب امتحان کنید . این قالب با داشتن قابلیت ریسپانسیو بخوبی در موبایل و تبلت باز می شود.

در این مدل وب سایت می توانید با قرار دادن محتوای آموزشی و مشاوره سایتی زیبایی برای خود ایجاد کرده و با فعالسازی فرم ارتباط با کاربران به مراجعان و بیمارن خود مشاوره آنلاین بدهید.

  •  توضیح درباره خدمات، مرکز مشاوره
  • برگزاری کارگاه های آموزشی مراکز مشاوره
  •  درج برنامه ها با جدول برنامه ریزی بر اساس ساعت ، تاریخ و روز
  • نمایش همکارانی که با مرکز مشاوره تعامل دارند
  • شماره تماس و ادرس مرکز بر روی نقشه

 

با سایت ساز سی فایو سایت مرکز مشاوره خود را در کمتر از ۵ دقیقه طراحی و راه اندازی کنید. سی فایو این سایت را بصورت رایگان و آزمایشی برای شما نصب می کند.

 

هم اکنون سرویسی را در اختیار دارید که با آن می توانید سایت شیرینی فروشی خود را در کمتر از ۵ دقیقه راه اندازی کنید، زمان ارزشمند است پس قدر فرصت ها را بدانید …

ساخت سایت با سایت ساز سی فایو از کیفیت خوب و استانداردی برخوردار است پس بصورت رایگان و آزمایشی سایت خود را طراحی کنید. نگران نباشید نیازی به داشتن دانش فنی نیست، سی فایو طراحی، نصب و اجرای سایت شما را بصورت کاملا خودکار در کمتر از ۵ دقیقه انجام می دهد و آنرا در اختیار شما می گذارد تا با سلیقه ی خودتان محتوای آنرا آماده کنید.