021-91302553

ساخت سایت گردشگری

ساخت سایت گردشگری

همین امروز می‌توانید به ساده‌ترین شکل ممکن ساخت سایت گردشگری خود را انجام داده تا یک سایت حرفه‌‌ای و کامل داشته باشید. سی فایو بزرگ‌ترین بستر آنلاین ایران است که تاکنون بیش از ۱۱۰٫۰۰۰ هزار وب سایت مختلف از جمله سایت توریستی و گردشگری را ظرف چند ثانیه طراحی و پشتیبانی آن را بر عهده گرفته است. با طراحی سایت ارزان می‌توانید تورهای گردشگری و تفریحی را روی سایت زیبـــا و مدرن خود معرفی و به‌صورت آنلاین به فروش برسانید.

ساخت سایت گردشگری، یک قدم فاصله تا پیشرفت

حوزه‌هایی همچون گردشگری نیاز به یک بستر جامع دارند تا به کمک آن بتوانید خدمات و امکانات خود را در دسترس همگان قرار دهید؛ جدا از این یافتن طیف وسیعی از مشتریان که به خدمات شما نیاز داشته باشند کار آسانی نیست؛ از طرفی هزینه تبلیغات برای بازاریابی گسترده نیز سرسام آور است؛ به همین دلیل طراحی سایت گردشگری می‌تواند از همه جهات نیازهای شما را رفع کند.

با ساخت سایت گردشگری می‌توانید روی برندسازی خود تمرکز کنید، دیگر نیازی به پرداخت هزینه‌های تبلیغاتی ندارید، از رقبا پیشی بگیرید، خدماتی با کیفیت بالاتر و در طیف وسیع‌تر ارائه دهید و هزاران نکته مثبت دیگر که تنها با چند کلیک محقق می‌شود.

سی فایو با سال‌ها تجربه در این حوزه به کمک تیم حرفه‌ای، مهارت و دانش کافی ساخت سایت گردشگری شما را بر عهده می‌گیرد و به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت خدمات خود را به مدت ۷ روز به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد تا با بررسی و تجزیه و تحلیل کامل بتوانید به این حوزه تسلط یابید و در صورت رضایت اشتراک مورد نیاز خود را تهیه کنید.

ساخت سایت گردشگری با قالب‌های حرفه‌ای گردشگری 

ساخت سایت گردشگری برای فعالان این حوزه بسیار حائز اهمیت است. در حیطه گردشگری و توریستی، آژانس مسافرتی، تور و … کاربران به دنبال اطلاعات اماکن تفریحی و گردشگری و ضمنا قیمت تورهای مسافرتی و بوم گردی هستند. بسیاری از شرکت‌های گردشگری و مسافرتی با ساخت سایت گردشگری درصدد ارائه تورهای مسافرتی و گردشگری ۱روزه هستند. طراحی سایت گردشگری می‌بایست دربردارنده امکانات و قابلیت‌هایی برای کاربران باشد که این موارد در قالب سایت گردشگری پیش بینی شده است. امروزه تعداد افرادی که سفر می‌کنند مدام در حال افزایش است، فراموش نکنید که اگر در دنیای اینترنت حضور نداشته باشید، به زودی از صحنۀ کسب و کار محو خواهید شد.

سی فایو، ارائه دهنده پکیج کامل طراحی سایت گردشگری

شاید این سوال که چگونه سایت بسازیم ذهن شما را درگیر کرده باشد، پاسخ این سوال تنها یک جمله است. استفاده از خدمات و آموزش‌های آنلاین سی فایو شما را در ساخت سایت گردشگری یاری می‌دهد.

سایت ‌ساز و فروشگاه‌ ساز سی فایو با ۱۶۱ هزار سایت ساخته شده، زیرساخت کامل راه‌اندازی سایت را در اختیار شما قرار داده و پشتیبانی شما را به عهده می‌گیرد.

وب سایت کامل + قالب شیک + نسخه موبایل

یک دامنه IR با نام اختصاصی مورد نظر شما

هاست حرفه‌ای روی سرورهای اختصاصی

پشتیبانی یکپارچه و مطمئن

ساخت سایت گردشگری خود را همین الان شروع کنید!

شما هم به خانواده بزرگ و قدرتمند ۱۶۰٫۰۰۰+ کاربر سی فایو بپیوندید

طراحی سایت گردشگری

ساخت سایت آژانس گردشگری

آنچه که در ساخت سایت آژانس گردشگری باید مورد توجه قرار بگیرد، نیاز مشتریان است؛ برای مثال مسافرانی که در دقیقه ۹۰ تصمیم به سفر می‌گیرند، نیاز دارند تا از یک بخش مجزا به قیمت بلیط‌ها و تورهای لحظه آخری دسترسی داشته باشند. در مقابل، افرادی که دوست دارند تا یک ماه قبل از آغاز سفر، درباره مقصد و نوع خدمات سفر تحقیق کنند، باید به بخشی مانند مشاوره مراجعه کنند. در این دو مثال با دو دسته از آشنا شدید که زمان، کیفیت و هزینه سفر برای‌شان اهمیت دارد. ساخت سایت گردشگری باید به گونه‌ای باشد که نیازهای اصلی مشتریان را برطرف کند.

تعرفه ساخت سایت گردشگری

اگر تعرفه ساخت سایت کم باشد، بدین معنا نیست که شما لزوما هزینه کم‌تری را برای داشتن امکانات بیشتر پرداخت می‌کنید. برخی از شرکت‌های توسعه دهنده زبان‌های تحت وب با انتشار تعرفه‌های پایین قصد دارند تا شما را متقاعد کنند که با طراحی سایت گردشگری با مبالغ پایین‌تر هم می‌توانید سایت گردشگری ایده‌آل خود را داشته باشید. در صورتی که طراحی سایت گردشگری می‌بایست مطابق با نیازهای گردشگران باشد اگر قرار باشد تا همه سایت‌های گردشگری به یک صورت ظاهر شوند، هیچ نوع وجه تمایزی بین آن‌ها مشاهده نمی‌شود؛ به همین خاطر نمی‌توان انتظار داشت که بعد از انجام ساخت سایت گردشگری با تعرفه پایین هم بتوانید شاهد نرخ افزایش فروش ماهیانه و سالیانه باشید.


ساخت سایت گردشگری خود را همین الان شروع کنید!

شما هم به خانواده بزرگ و قدرتمند ۱۶۰٫۰۰۰+ کاربر سی فایو بپیوندید

امکانات سایت گردشگری

دانستن اطلاعات کلی در رابطه با امکانات سایت گردشگری به شما کمک می‌کند تا دید بهتری از این فرآیند داشته باشید؛ چون بعضی از افراد نمی‌دانند که طراحی اختصاصی سایت گردشگری تا چه حد می‌تواند زمان‌ بر باشد.

دسته بندی تورهای لحظه آخری و قیمت مناسب

تورهای لحظه آخری نسبت به تورهای عادی، قیمت کم‌تری دارند و در عین حال، مسافران بیشتری را هم به خود اختصاص می‌دهند؛ اما آنچه که در رزرو تورهای لحظه آخری اهمیت دارد، مشخص بودن تعداد افراد باقی مانده برای سفر است؛ علاوه براین تورهای لحظه آخری باید مدام در صفحه نخست سایت گردشگری مشاهده شوند تا بتوانند به دست مسافران برسند؛ برای مثال در نظر گرفتن یک صفحه لندینگ پیج مناسب می‌تواند برای ارائه تورهای لحظه آخری مناسب باشد.

دسته بندی تورهای داخلی و تورهای خارجی

مقاصد انسان‌ها در سفر به نقاط مختلف دنیا، می‌تواند داخل و یا خارج از کشور باشد. تورهای مسافرتی نیز بدین شکل هستند. برای آن که مسافران در زمان کم‌تری بتوانند به تور مورد نظر خود دست پیدا کنند و مشخصات سفر را مطالعه کنند، بهتر است دو دسته بندی جداگانه برای تورهای داخلی و خارجی در نظر بگیرید.

دسته بندی بلیط‌های پرواز، اتوبوس و قطار

همانطور که مستحضر هستید، راه‌های متعددی برای سفر به مکان‌ها وجود دارد. یکی از این راه‌ها، پرواز است. آنچه که مسلم است، بلیط‌های پرواز با بلیط‌های اتوبوس و قطار هم باید از هم تفکیک شده باشند. فردی که می‌خواهد بلیط خریداری کند، باید ساعت آغاز حرکت و ساعت پایان حرکت را بداند؛ علاوه براین تاریخ و زمان برای این اشخاص مهم است و با توجه به آن‌ها می‌توانند بلیط مورد نظر خود را خریداری کنند، البته این اطلاعات باید برای هر نوع بلیطی مشخص شده باشند.

ارائه اطلاعـات کامـل درباره مقصد و سفرها

برای سفر به بعضی از مسیرها باید دو مسیر پیوسته را طی کنید. این اطلاعات باید درباره انواع مقصدها درج شوند. در صورتی که درج نشوند، مشتریان نمی‌توانند به شما اعتماد کنند.

امکان به اشتراک گذاری مشخصات بلیط و تور

فردی که می‌خواهد به سفر برود، ممکن است همراهانی هم با خود داشته باشد؛ به همین خاطر بهتر است این امکان را در سایت گردشگری خود بگذارید که افراد بتوانند بلیط و تور مورد نظر خود را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند. این کار به کسب و کار شما کمک می‌کند تا مشتریان بیشتری را جذب کنید.

وجود درگاه پرداخت امن آنلاین

اگر می‌خواهید که فرآیند خرید بلیط و تورها در سایت شما انجام شود، باید مشتریان شما بتوانند هزینه بلیط یا تور را به صورت آنلاین پرداخت کنند؛ پس سعی کنید که با درگاه‌های پرداخت امن و آنلاین قرارداد ببندید که برای مشتریان شما مفید و سودمند باشد.

امکان ارائه مشاوره به مسافران در ساخت سایت گردشگری

افرادی هم هستند که هزینه و بودجه کافی برای مسافرت دارند؛ اما اطلاعات کاملی درباره مقاصد مختلف ندارند. بهتر است برای این دست از افراد، یک صفحه لندینگ پیج در نظر بگیرید که مسافران بتوانند اطلاعات تماس خود را برای شما به اشتراک بگذارند تا در اولین فرصت بتوانید با آن‌ها ارتباط برقرار کنید.

سوالات متداول

با SEE5 می‌توان وب سایت گردشگری ساخت؟

سی فایو یک پلتفرم ساخت آنلاین سایت است که به شما کمک کند با قالب‌های طراحی شده حرفه‌ای راه‌اندازی سایت خود را بدون دانش فنی انجام دهید تا بتوانید به ساده‌‌ترین و حرفه‌ای‌‌ترین شکل ممکن وارد اینترنت شوید. یکی از بخش های جذاب در این فرایند قالب‌های گردشگری است که به شما کمک می‌کند وب سایت گردشگری خود را ظرف چند دقیقه بسازید و محتوا دهی و مدیریت آن را به عهده بگیرید . 

آموزش ساخت سایت گردشگری دارید؟

علاوه بر ویرایش زنده منحصر بفرد که در سایت‌های گردشگری وجود دارد که شما را از هر آموزشی بی نیاز می‌کند، پس از ساخت سایت گردشگری خود و ورود به پایگاه دانش، تمامی آموزش‌های ساخت وب سایت موجود است. به کمک آن‌ها می‌توانید سایت خود را ظرف چند دقیقه طراحی کنید. سی فایو تنهای شرکتی است که هر هفته وبینارهای آموزشی رایگان برگزار می‌کند که شما می‌توانید با شرکت در این وبینارها سوالات خود را بپرسید. 

آیا سی فایو برای ساخت سایت گردشگری قالب‌های آماده دارد؟

ارائه انواع قالب‌های آماده از جانب سی فایو به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید متناسب با سلیقه و نیاز خود آنچه را که در نظر دارید را تهیه کنید.

آیا برای ساخت سایت گردشگری دامنه اختصاصی دارم؟

بله، شما می‌توانید هر دامنه‌ای که دوست دارید، اعم از ir, com, net, info و … را ثبت کرده و به سایت خود متصل کنید. سی فایو دامنه ir رایگان به شما هدیه می‌دهد. 

آیا سایت گردشگری من در گوگل دیده می‌شود؟

یکی از برترین ویژگی‌های سی فایو سئو پذیری عالی آن است، سایت‌های ساخته شده در سی فایو بهترین هماهنگی را با گوگل دارند.

آیا برای ساخت سایت گردشگری نیاز به استخدام طراح سایت داریم؟

خیر هیچ نیازی به استخدام طراح سایت ندارید، خودتان فقط با کمی وقت گذاشتن، می‌توانید به صورت مستقل طراحی و ساخت انواع سایت ها همچون  ساخت سایت گردشگری، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت خبری و… خود را انجام داده و از کار با آن لذت ببرید.