021-28426860

ساخت سایت گردشگری

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
IMG_5029

ساخت سایت گردشگری

همین امروز میتوانید به ساده ترین شکل ممکن ساخت سایت گردشگری خود را انجام داده تا یک سایت حرفه‌ ای و کامل داشته باشید. سی فایو بزرگترین سایت ساز آنلاین ایران است که تاکنون با آن بیش از ۱۱۰٫۰۰۰ هزار وب سایت مختلف، ساخته شده است. سی فایو سایت توریستی و گردشگری شما را ظرف چند ثانیه ساخته و پشتیبانی شما را بعهده می گیرد. شما می توانید تورهای گردشگری و تفریحی را روی سایت زیبا و مدرن خود، معرفی کنید و بصورت آنلاین تورهای گردشگری را بفروش برسانید.

ساخت سایت گردشگری با قالب های حرفه ای گردشگری

طراحی سایت پزشکی، ساخت سایت، ساخت وبسایت، ساخت سایت گردشگری، ساخت وبسایت گردشگری، تور
طراحی سایت پزشکی، ساخت سایت، ساخت وبسایت، ساخت سایت گردشگری، ساخت وبسایت گردشگری، تور
طراحی سایت پزشکی، ساخت سایت، ساخت وبسایت، ساخت سایت گردشگری، ساخت وبسایت گردشگری، تور

 طراحی و ساخت سایت گردشگری برای فعالین این حوزه، بسیار حائز اهمیت است، در حیطه گردشگری و توریستی، آژانس مسافرتی، تور و … کاربران بدنبال اطلاعات اماکن تفریحی و گردشگری و ضمنا قیمت تورهای مسافرتی و بوم گردی هستند. بسیاری از شرکت های گردشگری و مسافرتی با ساخت سایت گردشگری درصدد ارائه تورهای مسافرتی و گردشگری ۱روزه هستند. طراحی سایت گردشگری می بایست دربردارنده امکانات و قابلیت هایی برای کاربران خود باشد که این موارد درقالب سایت گردشگری سی فایو پیش بینی شده است. امروزه تعداد افرادی که سفر میکنند مدام در حال افزایش است، فراموش نکنید که اگر در دنیای اینترنت حضور نداشته باشید، به زودی از صحنۀ کسب و کار محو خواهید شد.

سوالات متداول

پاسخ برخی از سوالات شما در مورد ساخت سایت گردشگری با سی فایو

سی فایو یک پلتفرم ساخت آنلاین سایت است. هدف از راه‌ اندازی سی فایو این بوده که به شما کمک کند با قالب های طراحی شده حرفه ای راه اندازی سایت خود را بدون دانش فنی انجام دهید تا بتوانید به ساده‌ ترین و حرفه‌ای‌ ترین شکل ممکن وارد اینترنت شوید. یکی از دسته های جذاب سی فایو قالب های گردگشری است، سی فایو به شما کمک می کند با این قالب های حرفه ای، وب سایت گردشگری خود را ظرف چند دقیقه بسازید و محتوادهی و مدیریت آنرا بعهده بگیرید .

علاوه بر ویرایش زنده منحصر بفرد که در سایت های گردشگری سی فایو وجود دارد که شما را از هر آموزشی بی نیاز میکند، پس از ساخت سایت گردشگری خود و ورود به پایگاه دانش سی فایو، تمامی آموزش های ساخت وب سایت موجود است. بکمک آنها می توانید طراحی سایت خود را ظرف چند دقیقه انجام دهید. سی فایو تنهای سایت سازی است که هر هفته وبینارهای آموزشی رایگان برگزار می کند که شما میتوانید با شرکت در این وبینارها سوالات خود را بپرسید.

بله، شما می توانید هر دامنه ای که دوست دارید، اعم از ir, com, net, info و … را ثبت کرده و به سایت خود متصل کنید. سی فایو دامنه ir رایگان به شما هدیه می دهد.

به سادگی آب خوردن فقط کافیست کار با موس را بلد باشید که همه بلیدم، بدون نیاز به کدنویسی می توانید سایت زیبای خود را راه اندازی کنید

مهمترین عامل انتخاب شما برای ساخت سایت، پشتیبانی پایدار است، سی فایو از پشتیبانی یکپارچه و منحصربفردی برخوردار است، خدمات سی فایو طی ۵ سال گذشته مورد رضایت برندهای بزرگ بوده است.

یکی از برترین ویژگی های سی فایو سئوپذیری عالی آن است، سایت های ساخته شده در سی فایو بهترین هماهنگی را با گوگل دارند .

خیر هیچ نیازی به استخدام طراح سایت ندارید، خودتان فقط با چند ساعت وقت گذاشتن، می توانید بصورت مستقل طراحی و ساخت سایت شرکتی خود را انجام داده و از کار با آن لذت ببرید.

ساخت وب سایت در سی فایو کاملا موبایل فرندلی است، سایت های ساخته شده توسط سی فایو کاملا واکنشگرا و موبایل دوست است.

ساخت سایت گردشگری خود را همین الان شروع کنید!

شما هم به خانواده بزرگ و قدرتمند ۱۱۰٫۰۰۰+ کاربر سی فایو بپیوندید

طراحی سایت گردشگری

شکل‌گیری کسب و کارهای مرتبط با خدمات گردشگری در گذشته چندان سرعت رشد خوبی نداشت؛ چون فرآیند جذب مشتری به صورت سنتی صورت می‌گرفت. امروزه با وجود سایت‌های آنلاین، رقابت کسب و کارهای گردشگری بیشتر شده است. همچنین، انتخاب بهترین خدمات سفر در کمترین زمان برای مشتریان ساده شده است. کافی است مبدا و مقصد سفر خود را در اینترنت درج کنید. بسیاری از سایت‌های گردشگری در صفحه اول گوگل ظاهر می‌شوند که شما می‌توانید انتخاب کنید. اهمیت دادن به طراحی سایت گردشگری به آن‌ها کمک می‌کند که بتوانند مشتریان بیشتری را به سمت خود جذب کنند.

ساخت سایت آژانس گردشگری

آنچه که در ساخت سایت آژانس گردشگری باید مورد توجه قرار بگیرد، نیاز مشتریان است. برای مثال، مسافرانی که در دقیقه ۹۰ تصمیم به سفر می‌گیرند، نیاز دارند تا از یک بخش مجزا به قیمت بلیط‌ها و تورهای لحظه آخری دسترسی داشته باشند. در مقابل، افرادی که دوست دارند تا یک ماه قبل از آغاز سفر، درباره مقصد و نوع خدمات سفر تحقیق کنند، باید به بخشی مانند مشاوره مراجعه کنند. در این دو مثال، دو دسته افراد وجود دارند که تمایل دارند به سفر بروند، اما زمان، کیفیت و هزینه سفر برای‌شان اهمیت دارد. ساخت سایت گردشگری باید به گونه‌ای باشد که نیازهای اصلی مشتریان را برطرف کند.

تعرفه ساخت سایت گردشگری

اگر تعرفه ساخت سایت گردشگری کم باشد، بدین معنا نیست که شما لزوما هزینه کمتری را برای داشتن امکانات بیشتر پرداخت می‌کنید. برخی از شرکت‌های توسعه دهنده زبان‌های تحت وب با انتشار تعرفه‌های پایین قصد دارند تا شما را متقاعد کنند که با طراحی سایت گردشگری با مبالغ پایین‌تر هم می‌توانید سایت گردشگری ایده‌آل خود را داشته باشید. در صورتی که طراحی سایت گردشگری می‌بایست مطابق با نیازهای گردشگران باشد. اگر قرار باشد تا همه سایت‌های گردشگری به یک صورت ظاهر شوند، هیچ نوع وجه تمایزی بین آن‌ها مشاهده نمی‌شود. به همین خاطر نمی‌توان انتظار داشت که بعد از انجام ساخت سایت گردشگری با تعرفه پایین هم بتوانید شاهد نرخ افزایش فروش ماهیانه و سالیانه باشید.

امکانات سایت گردشگری

دانستن اطلاعات کلی در رابطه با امکانات سایت گردشگری به شما کمک می‌کند تا دید بهتری از فرآیند ساخت سایت داشته باشید؛ چون بعضی از افراد نمی‌دانند که طراحی اختصاصی سایت گردشگری تا چه حد می‌تواند زمان‌بر باشد و تقاضای دریافت زودتر کدهای ساخت سایت هستند.

۱ دسته بندی تورهای لحظه آخری و قیمت مناسب

تورهای لحظه آخری نسبت به تورهای عادی، قیمت کمتری دارند و در عین حال، مسافران بیشتری را هم به خود اختصاص می‌دهند. اما آنچه که در رزرو تورهای لحظه آخری اهمیت دارد، مشخص بودن تعداد اعضای باقی مانده برای سفر است. علاوه براین، تورهای لحظه آخری باید مدام در صفحه نخست سایت گردشگری مشاهده شوند تا بتوانند به دست مسافران برسند. برای مثال، در نظر گرفتن یک صفحه لندینگ پیج مناسب می‌تواند برای ارائه تورهای لحظه آخری مناسب باشد.

۲ دسته بندی تورهای داخلی و تورهای خارجی

مقاصد انسان‌ها در سفر به نقاط مختلف دنیا، می‌تواند داخل و یا خارج از کشور باشد. تورهای مسافرتی نیز بدین شکل هستند. برای آن که مسافران در زمان کمتری بتوانند به تور مورد نظر خود دست پیدا کنند و مشخصات سفر را مطالعه کنند، بهتر است دو دسته بندی جداگانه برای تورهای داخلی و خارجی در نظر بگیرید.

۳ دسته بندی بلیط‌های پرواز، اتوبوس و قطار

همانطور که مستحضر هستید، راه‌های متعددی برای سفر به مکان‌ها وجود دارد. یکی از این راه‌ها، پرواز هستند. آنچه که مسلم است، بلیط‌های پرواز با بلیط‌های اتوبوس و قطار هم باید از هم تفکیک شده باشند. اما هم چیز این قابلیت نیست. فردی که می‌خواهد بلیط خریداری کند، باید ساعت آغاز حرکت و ساعت پایان حرکت را بداند. علاوه براین، تاریخ و زمان برای این اشخاص مهم هستند و با توجه به آن‌ها می‌توانند بلیط مورد نظر خود را خریداری کنند. البته این اطلاعات باید برای هر نوع بلیطی مشخص شده باشند.

۴ ارائه اطلاعات کامل درباره مقصد و سفرها

برای سفر به بعضی از مسیرها باید دو مسیر پیوسته را طی کنید. این اطلاعات باید درباره انواع مقصدها درج شوند. در صورتی که درج نشوند، مشتریان نمی‌توانند به شما اعتماد کنند.

۵ امکان ارائه مشاوره به مسافران در ساخت سایت گردشگری

افرادی هم هستند که هزینه و بودجه کافی برای مسافرت دارند، اما اطلاعات کاملی درباره مقاصد مختلف ندارند. بهتر است برای این دست از افراد، یک صفحه لندینگ پیج در نظر بگیرید که مسافران بتوانند اطلاعات تماس خود را برای شما به اشتراک بگذارند تا در اولین فرصت بتوانید با آن‌ها ارتباط برقرار کنید.

۶ وجود درگاه پرداخت امن آنلاین

اگر می‌خواهید که فرآیند خرید بلیط و تورها در سایت شما انجام شود، باید مشتریان شما بتوانند هزینه بلیط یا تور را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پس سعی کنید که با درگاه‌های پرداخت امن آنلاینی قرارداد ببندید که برای مشتریان شما مفید و سودمند باشند.

۷ امکان به اشتراک گذاری مشخصات بلیط و تور

فردی که می‌خواهد به سفر برود، ممکن است همراهانی هم با خود داشته باشد. به همین خاطر، بهتر است این امکان را در سایت گردشگری خود بگذارید که افراد بتوانند بلیط و تور مورد نظر خود را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند. این کار به کسب و کار شما کمک می‌کند تا مشتریان بیشتری را جذب کنید.

** در صورتی که قصد دارید تا در کمترین زمان و به صورت رایگان، فروشگاه اینترنتی خود را بسازید، از قابلیت تخصصی سایت ساز سی فایو استفاده کنید.