021-91302553

ساخت سایت گردشگری

ساخت سایت گردشگری

همین امروز میتوانید به ساده‌ترین شکل ممکن ساخت سایت گردشگری خود را انجام داده تا یک سایت حرفه‌‌ای و کامل داشته باشید. سی‌فایو بزرگتـرین سایت ساز آنلاین ایران است که تاکنون با آن بیش از ۱۱۰٫۰۰۰ هزار وب سایت مختلف، ساخته شده است. سی فایو سایت توریستی و گردشگری شما را ظرف چند ثانیه ساخته و پشتیبانی شما را بعهده می‌گیرد. شما می‌توانید تورهای گردشگری و تفــریحی را روی سایت زیبـــا و مدرن خود، معرفی کنید و به‌صورت آنلاین تورهای گردشگری را به فروش برسانید.

ساخت سایت گردشگری با قالب های حرفه ای گردشگری

طراحی و ساخت سایت گردشگری برای فعالین این حوزه، بسیار حائز اهمیت است، در حیطه گردشگری و توریستی، آژانس مسافرتی، تور و … کاربران بدنبال اطلاعات اماکن تفریحی و گردشگری و ضمنا قیمت تورهای مسافرتی و بوم گردی هستند. بسیاری از شرکت های گردشگری و مسافرتی با ساخت سایت گردشگری درصدد ارائه تورهای مسافرتی و گردشگری ۱روزه هستند. طراحی سایت گردشگری می بایست دربردارنده امکانات و قابلیت هایی برای کاربران خود باشد که این موارد درقالب سایت گردشگری سی فایو پیش بینی شده است. امروزه تعداد افرادی که سفر میکنند مدام در حال افزایش است، فراموش نکنید که اگر در دنیای اینترنت حضور نداشته باشید، به زودی از صحنۀ کسب و کار محو خواهید شد.

سایت ساز سی فایـو: پکیج کامل طراحی سایت

سایت ‌ساز و فروشگاه‌ ساز سی فایو با ۱۶۱ هزار سایت ساخته شده، زیر ساخت کامل راه اندازی سایت را در اختیار شما قرار داده و پشتیبانی شما را بعهده می گیرد.

وب سایت کامل + قالب شیک + نسخه موبایل

یک دامنه IR با نام اختصاصی مورد نظر شما

هاست حرفه ای روی سرورهای اختصاصی سی فایو

پشتیبانی یکپارچه و مطمئن

ساخت سایت گردشگری خود را همین الان شروع کنید!

شما هم به خانواده بزرگ و قدرتمند ۱۶۰٫۰۰۰+ کاربر سی فایو بپیوندید

طراحی سایت گردشگری

ساخت سایت آژانس گردشگری

آنچه که در ساخت سایت آژانس گردشگری باید مورد توجه قرار بگیرد، نیاز مشتریان است. برای مثال، مسافرانی که در دقیقه ۹۰ تصمیم به سفر می‌گیرند، نیاز دارند تا از یک بخش مجزا به قیمت بلیط‌ها و تورهای لحظه آخری دسترسی داشته باشند. در مقابل، افرادی که دوست دارند تا یک ماه قبل از آغاشز سفر، درباره مقصد و نوع خدمات سفر تحقیق کنند، باید به بخشی مانند مشاوره مراجعه کنند. در این دو مثال، دو دسته افراد وجود دارند که تمایل دارند به سفر بروند، اما زمان، کیفیت و هزینه سفر برای‌شان اهمیت دارد. ساخت سایت گردشگری باید به گونه‌ای باشد که نیازهای اصلی مشتریان را برطرف کند.

تعرفه ساخت سایت گردشگری

اگر تعرفه ساخت سایت گردشگری کم باشد، بدین معنا نیست که شما لزوما هزینه کمتری را برای داشتن امکانات بیشتر پرداخت می‌کنید. برخی از شرکت‌های توسعه دهنده زبان‌های تحت وب با انتشار تعرفه‌های پایین قصد دارند تا شما را متقاعد کنند که با طراحی سایت گردشگری با مبالغ پایین‌تر هم می‌توانید سایت گردشگری ایده‌آل خود را داشته باشید. در صورتی که طراحی سایت گردشگری می‌بایست مطابق با نیازهای گردشگران باشد. اگر قرار باشد تا همه سایت‌های گردشگری به یک صورت ظاهر شوند، هیچ نوع وجه تمایزی بین آن‌ها مشاهده نمی‌شود. به همین خاطر نمی‌توان انتظار داشت که بعد از انجام ساخت سایت گردشگری با تعرفه پایین هم بتوانید شاهد نرخ افزایش فروش ماهیانه و سالیانه باشید.


ساخت سایت گردشگری خود را همین الان شروع کنید!

شما هم به خانواده بزرگ و قدرتمند ۱۶۰٫۰۰۰+ کاربر سی فایو بپیوندید

امکانات سایت گردشگری

دانستن اطلاعات کلی در رابطه با امکانات سایت گردشگری به شما کمک می‌کند تا دید بهتری از فرآیند ساخت سایت داشته باشید؛ چون بعضی از افراد نمی‌دانند که طراحی اختصاصی سایت گردشگری تا چه حد می‌تواند زمان‌بر باشد و تقاضای دریافت زودتر کدهای ساخت سایت هستند.

دسته بندی تورهای لحظه آخری و قیمت مناسب

تورهای لحظه آخری نسبت به تورهای عادی، قیمت کمتری دارند و در عین حال، مسافران بیشتری را هم به خود اختصاص می‌دهند. اما آنچه که در رزرو تورهای لحظه آخری اهمیت دارد، مشخص بودن تعداد اعضای باقی مانده برای سفر است. علاوه براین، تورهای لحظه آخری باید مدام در صفحه نخست سایت گردشگری مشاهده شوند تا بتوانند به دست مسافران برسند. برای مثال، در نظر گرفتن یک صفحه لندینگ پیج مناسب می‌تواند برای ارائه تورهای لحظه آخری مناسب باشد.

دسته بندی تورهای داخلی و تورهای خارجی

مقاصد انسان‌ها در سفر به نقاط مختلف دنیا، می‌تواند داخل و یا خارج از کشور باشد. تورهای مسافرتی نیز بدین شکل هستند. برای آن که مسافران در زمان کمتری بتوانند به تور مورد نظر خود دست پیدا کنند و مشخصات سفر را مطالعه کنند، بهتر است دو دسته بندی جداگانه برای تورهای داخلی و خارجی در نظر بگیرید.

دسته بندی بلیط‌های پرواز، اتوبوس و قطار

همانطور که مستحضر هستید، راه‌های متعددی برای سفر به مکان‌ها وجود دارد. یکی از این راه‌ها، پرواز هستند. آنچه که مسلم است، بلیط‌های پرواز با بلیط‌های اتوبوس و قطار هم باید از هم تفکیک شده باشند. اما هم چیز این قابلیت نیست. فردی که می‌خواهد بلیط خریداری کند، باید ساعت آغاز حرکت و ساعت پایان حرکت را بداند. علاوه براین، تاریخ و زمان برای این اشخاص مهم هستند و با توجه به آن‌ها می‌توانند بلیط مورد نظر خود را خریداری کنند. البته این اطلاعات باید برای هر نوع بلیطی مشخص شده باشند.

ارائه اطلاعـات کامـل درباره مقصد و سفرها

برای سفر به بعضی از مسیرها باید دو مسیر پیوسته را طی کنید. این اطلاعات باید درباره انواع مقصدها درج شوند. در صورتی که درج نشوند، مشتریان نمی‌توانند به شما اعتماد کنند.

امکان به اشتـراک گذاری مشخصات بلیط و تور

فردی که می‌خواهد به سفر برود، ممکن است همراهانی هم با خود داشته باشد. به همین خاطر، بهتر است این امکان را در سایت گردشگری خود بگذارید که افراد بتوانند بلیط و تور مورد نظر خود را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند. این کار به کسب و کار شما کمک می‌کند تا مشتریان بیشتری را جذب کنید.

وجود درگاه پرداخت امن آنلاین

اگر می‌خواهید که فرآیند خرید بلیط و تورها در سایت شما انجام شود، باید مشتریان شما بتوانند هزینه بلیط یا تور را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پس سعی کنید که با درگاه‌های پرداخت امن آنلاینی قرارداد ببندید که برای مشتریان شما مفید و سودمند باشند.

امکان ارائه مشاوره به مسافران در ساخت سایت گردشگری

افرادی هم هستند که هزینه و بودجه کافی برای مسافرت دارند، اما اطلاعات کاملی درباره مقاصد مختلف ندارند. بهتر است برای این دست از افراد، یک صفحه لندینگ پیج در نظر بگیرید که مسافران بتوانند اطلاعات تماس خود را برای شما به اشتراک بگذارند تا در اولین فرصت بتوانید با آن‌ها ارتباط برقرار کنید.

سوالات متداول

با SEE5 میتوان وبسایت گردشگری ساخت؟

سی فایو یک پلتفرم ساخت آنلاین سایت است. هدف از راه‌ اندازی سی فایو این بوده که به شما کمک کند با قالب های طراحی شده حرفه ای راه اندازی سایت خود را بدون دانش فنی انجام دهید تا بتوانید به ساده‌ ترین و حرفه‌ای‌ ترین شکل ممکن وارد اینترنت شوید. یکی از دسته های جذاب سی فایو قالب های گردگشری است، سی فایو به شما کمک می کند با این قالب های حرفه ای، وب سایت گردشگری خود را ظرف چند دقیقه بسازید و محتوادهی و مدیریت آنرا بعهده بگیرید .

آموزش ساخت سایت گردشگری دارید؟

علاوه بر ویرایش زنده منحصر بفرد که در سایت های گردشگری سی فایو وجود دارد که شما را از هر آموزشی بی نیاز میکند، پس از ساخت سایت گردشگری خود و ورود به پایگاه دانش سی فایو، تمامی آموزش های ساخت وب سایت موجود است. بکمک آنها می توانید طراحی سایت خود را ظرف چند دقیقه انجام دهید. سی فایو تنهای سایت سازی است که هر هفته وبینارهای آموزشی رایگان برگزار می کند که شما میتوانید با شرکت در این وبینارها سوالات خود را بپرسید.

در SEE5 دامنه اختصاصی دارم؟

بله، شما می توانید هر دامنه ای که دوست دارید، اعم از ir, com, net, info و … را ثبت کرده و به سایت خود متصل کنید. سی فایو دامنه ir رایگان به شما هدیه می دهد.

آیا کار با see5 آسان است؟

به سادگی آب خوردن فقط کافیست کار با موس را بلد باشید که همه بلیدم، بدون نیاز به کدنویسی می توانید سایت زیبای خود را راه اندازی کنید

پشتیبانی see5 چگونه است؟

مهمترین عامل انتخاب شما برای ساخت سایت، پشتیبانی پایدار است، سی فایو از پشتیبانی یکپارچه و منحصربفردی برخوردار است، خدمات سی فایو طی ۵ سال گذشته مورد رضایت برندهای بزرگ بوده است.

سایت من در گوگل دیده میشود؟

یکی از برترین ویژگی های سی فایو سئوپذیری عالی آن است، سایت های ساخته شده در سی فایو بهترین هماهنگی را با گوگل دارند .

آیا باید طراح سایت استخدام کنم؟

خیر هیچ نیازی به استخدام طراح سایت ندارید، خودتان فقط با چند ساعت وقت گذاشتن، می توانید بصورت مستقل طراحی و ساخت سایت شرکتی خود را انجام داده و از کار با آن لذت ببرید.

آیا see5 موبایل دوست است؟

ساخت وب سایت در سی فایو کاملا موبایل فرندلی است، سایت های ساخته شده توسط سی فایو کاملا واکنشگرا و موبایل دوست است.