021-91302553

ساخت سایت پزشکی

طراحی سایت سایت پزشکی

همین امروز میتوانید به ساده ترین شکل ممکن ساخت سایت پزشکی خود را انجام داده تا یک سـایت حرفـه‌ ای و کامل داشته باشید. سی فایو بزرگتـرین سـایت ساز آنلاین ایران است که تاکنون با آن بیش از ۹۵ هزار وب سـایت و فروشگاه اینترنتی آنلاین ساخته شده است. سی فایو سایت شما را ظرف چند ثانیه ساخته و پشتیبانی شما را بعهده می گیرد.

ساخت سایت پزشکی با قالب های حرفه ای و مدرن

قالب سایت پزشکی

اگر پزشکی هستید که می خواهید برای مطب و تخصص خود یک وب سایت خوب راه اندازی کنید و از طریق وب سایت با بیماران خود در ارتباط باشید ما قالب آماده سایت رایگان پزشکی طراحی شده در سایت ساز سی فایو را به شما پیشنهاد میکنیم.

قالب سایت دندان پزشکی

اگر یک دندان پزشک هستید و می‌خواهید خدمات منحصر به فردی که در کلینیک دندان پزشکی خود انجام می‌دهید را به خوبی به بیماران معرفی کنید، توصیه می‌کنیم دموی قالب آماده سایت دندان پزشکی سایت ساز سی فایو را مشاهده نمایید.

فایده راه اندازی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی، برای معرفی خدمات و همین طور سهولت در مراجعه‌ها و نوبت‌دهی های به افراد مراجعه کننده و یا در هر مورد دیگر، استفاده می شود. شما می توانید با ساخت سایت پزشکی برای خود، اقدام به معرفی و حضور در فضای مجازی و یافتن افراد مرتبط با کسب و کار خود و تعامل و ارتباط با مشتریان و کاربران نمایید. اگر مردم هنگام ورود به مطب یک پزشک، بر اساس دیسیپلین، وجاهت و دکوراسیون آن مطب، روی شخصیت و تخصص پزشک، قضاوت میکنند، در فضای مجازی، سایت هم همین تاثیر را دارد و مردن با دیدن یک وب سایت خوب و حرفه ای، راحت تر می توانند به آن پزشک اعتماد کنند. امروزه مردم قبل از مراجعه به پزشک درباره بیماری و مشکل خودشان در اینترنت جستجو می کنند تا علاوه بر اینکه اندک آشنایی از بیماری خود پیدا کنند بهترین پزشک را هم برای معالجه بیابند. فراموش نکنید که اگر در دنیای اینترنت حضور نداشته باشید، به زودی از صحنۀ کسب و کار محو خواهید شد.

این روزها افراد برای یافتن سوالات تخصصی درباره درمان بیماری‌ها، نشانه و علائم بیماری‌های مختلف به جستجوی آنلاین می‌پردازند و تجربه‌های خودشان را به اشتراک می‌گذارند. البته نرم افزارهای تخصصی در حوزه پزشکی هم کم نیستند. اما ساخت سایت پزشکی نسبت به ساخت نرم افزار، رایج‌تر است. این موضوع را می‌توانید از طریق رفتار کاربران سایت‌های این حوزه هم دریابید. سایت پزشکی می‌تواند خدمات بیشتری را به افراد ارائه کند. پاسخگویی ۲۴ ساعته آنلاین، امکان دریافت نوبت و معرفی پزشکان مطرح در کل کشور از جمله امکانات سایت‌های پزشکی هستند که به بهبود سطح زندگی انسان‌ها کمک کرده است.

ویژگی‌های ساخت سایت پزشکی

ساخت سایت پزشکی می‌تواند ویژگی‌های متعددی داشته باشد. توجه داشته باشید که هر چه کاربران به راحتی بتوانند از خدمات سایت پزشکی استفاده کنند، درآمد سایت پزشکی بیشتر خواهد بود. پس سعی کنید که طراحی سایت را براساس نیازهای کاربران انجام دهید تا بتوانید بازخورد خوبی دریافت کنید.

ارائه قیمت به روز عمل‌های جراحی

قیمت به روز انواع عمل‌های جراحی برای افراد بیمار اهمیت دارد. از آن جایی که اطلاعات بسیار کمی در این حوزه وجود دارد، شما می‌توانید اطلاعات کاملی را به کاربران سایت خود ارائه بدهید. ضمن بروز رسانی قیمت‌ها، می‌توانید مراکز درمانی که این عمل‌های جراحی را انجام می‌دهند، معرفی کنید

راهنمای گام به گام بیمار

پاسخ به سوالات پزشکی، یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های یک سایت تخصصی در حوزه پزشکی است. شما می‌توانید بسته‌های خاصی را تعریف کنید که افراد با خرید آن‌ها بتوانند سوالات خود را بپرسند. سپس، با توجه به هزینه‌ای که برای هر بسته تخصصی پرداخت کرده اند، به سوالات آن‌ها پاسخ داده خواهد شد.

امکان تبادل نظر در فروم‌های پزشکی

در تعداد کمی از سایت‌های پزشکی، بیماران می‌توانند نظرات خود را راجع به روند درمان و یا چالش‌هایی که در حین مصرف داروهای درمانی داشته اند، منتشر کنند. اگر می‌خواهید یک سایت پزشکی با قابلیت‌های بالا داشته باشید، می‌توانید این امکان را برای بیماران برقرار کنید تا بتوانند سوالات و نظرات خود را مطرح کنند.

امکان مشاوره آنلاین

بهره‌مند شدن از مشاوره پزشکان بعد از مصرف کامل داروها، سهم بسزایی در بهبودی کامل بیماران دارد. به منظور این که بتوانید از خدمات مشاوره آنلاین کسب درآمد کنید، بهتر است که بسته‌های دیگری را نیز لحاظ کنید که کارشناسان به سوالات این بخش از روند درمان بیماری پاسخ بدهند.این بخش می‌تواند به صورت دیگری هم باشد. به منظور تشخیص برخی از بیماری‌های پوستی نیاز است تا نشانه‌ها و علائم بیماری چک شود. به همین خاطر، بهتر است که یک پنلی را برای بیماران در نظر بگیرید تا بتوانند عکس‌ها و تصاویر مربوط به نشانه‌های بیماری خود را آپلود کنند. سپس، پزشک آن‌ها را بررسی می‌کند و نتایج را به بیماران اعلام می‌کند.در این شرایط کرونایی که درمانگاه‌های تخصصی، مملوء از ازدحام هستند، بهتر است در قالب سایت پزشکی شرایطی را فراهم کنید که افراد بتوانند نتایج آزمایش خود را به اشتراک بگذارند و از آن طریق، پزشکان بتوانند نوع بیماری را تشخیص دهند. بعد از تشخیص بیماری می‌توانند از خدمات بسته‌های تخصصی راهنمای گام به گام بیمار استفاده کنند.

امکان ارائه نسخه آنلاین

پس از این که نوع بیماری افراد تشخیص داده شد، باید داروهای مورد نیاز برای بهبود بیماری‌ افراد تجویز شود. به همین خاطر، لازم است تا منویی را برای دریافت نسخه آنلاین در نظر بگیرید. دقت داشته باشید که در ارائه نسخه آنلاین بهتر است بارکد مخصوصی را بر روی هر نسخه بگذارید تا بیمار بتواند به صورت آنلاین هم داروهای خود را دریافت کند.

امکان به اشتراک گذاری نظر بیماران

بازاریابی محتوایی سایت پزشکی کمی دشوار است. در صورتی که استراتژی بازاریابی را به طور کامل انجام بدهید، باز هم تعدادی از مشتریان شما نمی‌توانند به طور کامل به خدمات شما اعتماد کنند. به همین خاطر بهتر است شرایطی را فراهم کنید که بیماران بهبودیافته بتوانند نظرات خود را راجع به دوره‌های درمانی و پزشکان متخصص خود ارائه کنند.

فروش محصولات پزشکی

بحث درمان بیماری یک موضوع مشخص است که درباره آن حرف زدیم. پیشگیری از ابتلا به بیماری‌های مختلف نیز می‌تواند یک منوی خاص در سایت پزشکی باشد. در این منو شما می‌توانید کاتالوگ‌ها و کتاب‌های مرتبط با این حوزه‌ها را برای فروش بگذارید. البته این بخش می‌تواند کاملا فروشگاهی باشد و دسته بندی‌های متعددی داشته باشد.

منوی مادر و کودک

بحث مادر و کودک در دنیای پزشکی، یکی از پرچالش‌ترین بحث‌ها است که از این طریق می‌توانید کسب درآمد کنید. خانم‌هایی که علائم بارداری دارند، تا زمان زایمان خود نیاز دارند تحت نظر پزشک باشند. به همین منظور می‌توانید فرم‌های خاصی را تهیه کنید که وضعیت جنین و مادر با آن مشخص شود. این فرم‌ها را می‌بایست مادر به طور هفتگی پر کند و در پی آن، پزشک مورد نظر درباره این وضعیت او نظر بدهد.

اهمیت طراحی سایت پزشکی

طراحی وب سایت پزشکی، برای معرفی خدمات پزشکی، همینطور سهولت در نوبت‌دهی به بیماران و مراجعه آنان است. شما می‌توانید با ساخت سایت پزشکی برای خود، اقدام به معرفی و حضور در فضای مجازی و یافتن افراد مرتبط با کسب و کار خود و تعامل و ارتباط با مشتریان و کاربران نمایید. به این دلیل که مردم هنگام ورود به مطب یک پزشک، بر اساس دیسیپلین و دکوراسیون آن مطب، روی شخصیت و تخصص پزشک، قضاوت می‌کنند، در فضای مجازی سایت هم همین دیدگاه را دارند و مردم با دیدن یک وب سایت خوب و حرفه‌ای، راحت‌تر می‌توانند به آن پزشک اعتماد کنند. امروزه مردم قبل از مراجعه به پزشک درباره بیماری و مشکل خودشان در اینترنت جستجو می‌کنند تا علاوه بر اینکه اندک آشنایی از بیماری خود پیدا کنند، بهترین پزشک را هم برای معالجه بیابند. فراموش نکنید که اگر در دنیای اینترنت حضور نداشته باشید، به زودی از صحنۀ کسب و کار محو خواهید شد.

این روزها افراد برای یافتن سوالات تخصصی درباره درمان بیماری‌ها، نشانه و علائم بیماری‌های مختلف به جستجوی آنلاین می‌پردازند و تجربه‌های خودشان را به اشتراک می‌گذارند. البته نرم افزارهای تخصصی در حوزه پزشکی هم کم نیستند؛ اما ساخت سایت پزشکی نسبت به ساخت نرم افزار، رایج‌تر است. این موضوع را می‌توانید از طریق رفتار کاربران سایت‌های این حوزه هم دریابید. شرکت طراحی سایت پزشکی می‌تواند خدمات بیشتری را به افراد ارائه کند. پاسخگویی ۲۴ ساعته آنلاین، امکان دریافت نوبت و معرفی پزشکان مطرح در کل کشور از جمله امکانات سایت‌های پزشکی هستند که به بهبود سطح زندگی انسان‌ها کمک کرده است. 

طراحی سایت پزشکی چه امکاناتی باید داشته باشد؟

ساخت سایت پزشکی باید ویژگی‌های متعددی داشته باشد. توجه داشته باشید که باید امکانات طراحی سایت پزشکی به گونه‌ای باشد که کاربران به راحتی بتوانند از خدمات سایت پزشکی استفاده کنند. پس سعی کنید که طراحی سایت را براساس نیازهای کاربران انجام دهید تا بتوانید بازخورد خوبی دریافت کنید.

 ارائه قیمت به روز عمل‌های جراحی

قیمت به روز انواع عمل‌های جراحی برای افراد بیمار اهمیت دارد. از آن جایی که اطلاعات بسیار کمی در این حوزه وجود دارد، شما می‌توانید اطلاعات کاملی را به کاربران سایت خود ارائه بدهید. ضمن بروزرسانی قیمت‌ها، می‌توانید مراکز درمانی که این عمل‌های جراحی را انجام می‌دهند، معرفی کنید.

راهنمای گام به گام بیمار

پاسخ به سوالات پزشکی، یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های یک سایت تخصصی در حوزه پزشکی است. شما می‌توانید بسته‌های خاصی را تعریف کنید که افراد با خرید آن‌ها بتوانند سوالات خود را بپرسند. سپس، با توجه به هزینه‌ای که برای هر بسته تخصصی پرداخت کرده‌اند، به سوالات آن‌ها پاسخ داده خواهد شد.

امکان تبادل نظر در فروم‌های پزشکی

در تعداد کمی از سایت‌های پزشکی، بیماران می‌توانند نظرات خود را راجع به روند درمان و یا چالش‌هایی که در حین مصرف داروهای درمانی داشته‌اند، منتشر کنند؛ با این وجود اگر می‌خواهید یک سایت پزشکی با قابلیت‌های بالا داشته باشید باید این امکان را برای بیماران برقرار کنید تا بتوانند سوالات و نظرات خود را مطرح کنند.

امکان مشاوره آنلاین

بهره‌مند شدن از مشاوره پزشکان بعد از مصرف کامل داروها، سهم بسزایی در بهبودی کامل بیماران دارد. به منظور این که بتوانید از خدمات مشاوره آنلاین کسب درآمد کنید، بهتر است که بسته‌های دیگری را نیز لحاظ کنید که کارشناسان به سوالات این بخش از روند درمان بیماری پاسخ بدهند. این بخش می‌تواند به صورت دیگری هم باشد. به منظور تشخیص برخی از بیماری‌های پوستی نیاز است تا نشانه‌ها و علائم بیماری چک شود؛ به همین خاطر، بهتر است که یک پنلی را برای بیماران در نظر بگیرید تا بتوانند عکس‌ها و تصاویر مربوط به نشانه‌های بیماری خود را آپلود کنند. سپس پزشک آن‌ها را بررسی می‌کنند و نتایج را به بیماران اعلام می‌کند. در این شرایط کرونایی که درمانگاه‌های تخصصی مملوء از افراد هستند بهتر است در قالب سایت پزشکی شرایطی را فراهم کنید که افراد بتوانند نتایج آزمایش خود را به اشتراک بگذارند و از آن طریق پزشکان بتوانند نوع بیماری را تشخیص دهند و بعد از تشخیص بیماری می‌توانند از خدمات بسته‌های تخصصی راهنمای گام به گام بیمار استفاده کنند.

امکان ارائه نسخه آنلاین

پس از این که نوع بیماری افراد تشخیص داده شد باید داروهای مورد نیاز برای بهبود بیماری‌ افراد تجویز شود. به همین خاطر لازم است تا منویی را برای دریافت نسخه آنلاین در نظر بگیرید. دقت داشته باشید که در ارائه نسخه آنلاین بهتر است بارکد مخصوصی را بر روی هر نسخه بگذارید تا بیمار بتواند به صورت آنلاین هم داروهای خود را دریافت کند. 

 امکان به اشتراک گذاری نظر بیماران

بازاریابی محتوایی سایت پزشکی کمی دشوار است. در صورتی که استراتژی بازاریابی را به طور کامل انجام بدهید باز هم تعدادی از مشتریان شما نمی‌توانند به طور کامل به خدمات شما اعتماد کنند؛ به همین خاطر بهتر است قسمتی را در نظر بگیرید که بیماران بهبود یافته بتوانند نظرات خود را راجع به دوره‌های درمانی و پزشکان متخصص خود ارائه کنند.

فروش محصولات پزشکی

بحث درمان بیماری یک موضوع مشخص است که درباره آن حرف زدیم. آشنایی با نکات پیشگیری از ابتلا به بیماری‌های مختلف نیز می‌تواند یک منوی خاص در سایت پزشکی باشد. در این منو شما می‌توانید کاتالوگ‌ها و کتاب‌های مرتبط با این حوزه‌ها را برای فروش بگذارید. البته این بخش می‌تواند کاملا فروشگاهی باشد و دسته بندی‌های متعددی داشته باشد.

منوی مادر و کودک

بحث مادر و کودک در دنیای پزشکی یکی از پرچالش‌ترین بحث‌ها است که از این طریق می‌توانید کسب درآمد کنید. خانم‌هایی که علائم بارداری دارند تا زمان زایمان خود نیاز دارند تحت نظر پزشک باشند؛ به همین منظور می‌توانید فرم‌های خاصی را تهیه کنید که وضعیت جنین و مادر با آن مشخص شود. این فرم‌ها را می‌بایست مادر به طور هفتگی پر کند و در پی آن پزشک مورد نظر درباره این وضعیت او نظر بدهد. 

نکته‌ای مهم در طراحی سایت پزشکی

در طراحی سایت پزشکی نکته‌ای که قابل اهمیت است داشتن قسمتی برای مطالب پزشکی است تا بتوانند اتفاقات پیش پا افتاده و عمومی را تا جای امکان حل کنند. همچنین این که قسمتی برای رزومه کاری و شخصی دکتر تعبیه شده باشد تا کاربرانی که وارد سایت می‌شوند بتوانند آن را مطالعه کنند و از سطح دانش و تخصص دکتر آگاه شوند. 

هدف اصلی طراحی سایت پزشکی

هدف اصلی از طراحی سایت وب پزشکی این است که پزشک بتواند خود و تخصصش را بیشتر به عموم مردم معرفی کند. باید در نظر داشته باشید که حتما اطلاعات مطب مانند شماره تلفن و آدرس آن به صورت واضح در سایت قرار بگیرد و کاربر برای پیدا کردن آن‌ها به چالش نخورد.

ساخت سایت پزشکی خود را همین الان شروع کنید!

شما هم به خانواده بزرگ و قدرتمند ۱۶۱+ کاربر سی فایو بپیوندید

سوالات متداول

سی فایو چیست؟

سی فایو یک پلتفرم ساخت آنلاین سایت و ساخت آنلاین فروشگاه است. هدف از راه‌ اندازی سی فایو این بوده که به شما کمک کند با قالب های آماده حرفه ای طراحی سایت خود را بدون دانش فنی انجام دهید تا بتوانید به ساده‌ ترین و حرفه‌ای‌ ترین شکل ممکن وارد اینترنت شوید.

ضرورت طراحی سایت پزشکی چیست؟

پس از راه اندازی سایت پزشکی میتوانید با سیستم نوبت‌دهی اینترنتی که در قالب های پزشکی موجود میباشد از ازدحام مراجعات در یک روز و اتلاف وقت بیماران جلوگیری کنید. همچنین با معرفی تخصص‌ها و بیوگرافی‌های پزشکان مچموعه خود باعث افزایش اعتبار در بین عموم شوید.

آموزش ساخت سایت پزشکی دارید؟

علاوه بر ویرایش زنده منحصر بفرد که در سایت های پزشکی سی فایو وجود دارد که شما را از هر آموزشی بی نیاز میکند، پس از ساخت سایت پزشکی خود و ورود به پایگاه دانش سی فایو، تمامی آموزش های ساخت وب سایت موجود است. بکمک آنها می توانید طراحی سایت خود را ظرف چند دقیقه انجام دهید. سی فایو تنهای سایت سازی است که هر هفته وبینارهای آموزشی رایگان برگزار می کند که شما میتوانید با شرکت در این وبینارها سوالات خود را بپرسید.

در سی فایو دامنه اختصاصی دارم؟

بله، شما می توانید هر دامنه ای که دوست دارید، اعم از ir, com, net, info و … را ثبت کرده و به سایت خود متصل کنید. سی فایو دامنه ir رایگان به شما هدیه می دهد.

آیا کار با سی فایو آسان است؟

به سادگی آب خوردن فقط کافیست کار با موس را بلد باشید که همه بلیدم، بدون نیاز به کدنویسی می توانید سایت زیبای خود را راه اندازی کنید

پشتیبانی سی فایو چطور است؟

مهمترین عامل انتخاب شما برای ساخت سایت، پشتیبانی پایدار است، سی فایو از پشتیبانی یکپارچه و منحصربفردی برخوردار است، خدمات سی فایو طی ۵ سال گذشته مورد رضایت برندهای بزرگ بوده است.

آیا طراحی وبسایت پزشکی بر پایه سئو است؟

یکی از برترین ویژگی های سی فایو سئوپذیری عالی آن است، سایت های ساخته شده در سی فایو بهترین هماهنگی را با گوگل دارند .

آیا باید طراح سایت استخدام کنم؟

خیر هیچ نیازی به استخدام طراح سایت ندارید، خودتان فقط با چند ساعت وقت گذاشتن، می توانید بصورت مستقل طراحی و ساخت سایت شرکتی خود را انجام داده و از کار با آن لذت ببرید.

آیا سی فایو موبایل دوست است؟

ساخت وب سایت در سی فایو کاملا موبایل فرندلی است، سایت های ساخته شده توسط سی فایو کاملا واکنشگرا و موبایل دوست است.