021-28426860
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

قالب سایت تک صفحه ای چیست؟

قالب سایت تک صفحه ای برای وب سایت هایی کاربرد دارد که تعداد صفحات و محتوای کمی دارند و در این صورت بهتر است کل اطلاعات سایت در یک صفحه نمایش داده شود. این قالب تنها یک صفحه اصلی دارد. 

اغلب سایت ها به گونه‌ای طراحی می‌شوند که صفحات با حداقل اسکرول عمودی ایجاد گردد و کاربر توسط آیکن‌ها و یا منوهای طراحی ‌شده به بخش‌های مختلف راهنمایی شود. با ابداع موبایل‌های لمسی و تبلت، بکارگیری اسکرول و حرکت صفحات به شکل عمودی یا افقی جذاب‌تر از کلیک روی منوها گردید. در این بین ساخت سایت تک صفحه ای که همه اطلاعات آن در یک صفحه بارگذاری شده است و تنها به سمت عمودی یا افقی حرکت دارند مورد استقبال قرار گرفت.

دید بصری افراد به  انواع وب سایت ها هر روز در حال تغییر و تحول است. سایت هایی که بسیار شلوغ راه‌اندازی می‌شوند و حجم وسیعی از اطلاعات را بارگذاری کرده‌اند، چشم‌نواز نیستند و اغلب کاربر را خسته می‌کنند. بکارگیری مطالب زیاد باید به ‌صورت منسجم و با چیدمانی منظم صورت گیرد. بر این اساس یکی از مزیت‌های قالب سایت تک صفحه ای خلوت بودن آن‌ها است. بیان مطالب به شکلی صریح، واضح و قابل دسترس از خصوصیات دیگر قالب سایت تک صفحه ای می‌باشد. کاربر در استفاده از این وب سایت گیج نمی‌شود و تمامی اطلاعات را به ‌راحتی دریافت می‌کند. درضمن به دلیل خلاقیت‌هایی که در ارائه این تک صفحه صورت می‌گیرد، جذابیت و چشم‌نوازی،‌ چاشنی طراحی خواهد شد. صفحه آرایی و چیدمان به ‌صورتی متفاوت و تغییر تصاویر یا جابه‌جایی المان‌ها در هنگام اسکرول خوردن به پایین و بالا به جذابیت این نوع سایت‌ها می‌افزاید.

قالب شرکت نرم افزاری

قالب شرکت نرم افزاری

معرفی قالب سایت تک صفحه ای

سایت ساز سی فایو قصد معرفی قالب جدیدی را برای شما عزیزان دارد. قالب سایت تک صفحه ای با استفاده از صفحه ساز قالب بی تم طراحی شده است که شما عزیزان می‌توانید بعد از نصب به راحتی تغییرات مدنظر را در قالب انجام دهید.

نگران نباشید سی فایو کار را برای شما بسیار راحت کرده است. شاید وقتی تصمیم می‌گیرید که یک سایت برای کسب وکار اینترنتی خود راه بیندازید و در اینترنت جستجو می‌کنید، می‌بینید که آن طور که فکر میکردید کار آسانی نیست و نیاز به خرید هاست مطمئن، نصب پنل مدیریت، انتخاب قالب و نصب آن و با چنین مواردی مواجه می‌شوید و شاید برای شما کار خسته کننده ای باشد و یا منصرف میشوید با توجه به هزینه های بالا و یا کار را به یک فرد حرفه ای تر می‌سپارید.

ولی ما کار را برای شما آسان کرده‌ایم؛ شما با انتخاب یکی از قالب های مورد علاقه خود و انتخاب نام دامنه دیگر نیازی نیست که برای خرید هاست و دامنه و مواردی دیگر برای راه اندازی یک سایت اقدام نمایید. سی فایو فقط در مدت ۵ دقیقه خودکار برای شما همه ی این موارد را انجام میدهد و شما به راحتی میتوانید سایت خود را داشته باشید و صفحات دلخواه خود را راه‌اندازی کنید.

اگر نیاز به اطلاعات بیشتر برای انتخاب قالب و چگونگی راه اندازی وب سایت خود با استفاده از سایت ساز را دارید به راهنمای ساخت سایت با سایت ساز سی فایو مراجعه نمایید.

برخی از ویژگی های این سایت:

 • کاملا سازگار با وردپرس ۴٫۲
 • رسپانسیو ورتینا
 • ساخت فرم های نامحدود و زیبا با فرم تماس ۷
 • دارای نوار کشویی بالای صفحه به صورت حرفه ای
 • با سرعتی بهینه شده برای لود سایت
 • دارای تنظیمات مربوط به بلاگ و نمونه کار
 • دارای نمونه کار حرفه ای و زیبا (Portfolio)
 • دارای صفحه ساز (Muffin Builder) – فارسی شده
 • و امکانات فروان دیگر

در کنار قالب سایت تک صفحه‌ای از مزایای زیر نیز برخوارد خواهید بود:

 1. یک وب سایت استاندارد، زیبا و واکنش گرا
 2. ۳۰۰ مگابایت هاست رایگان
 3. ثبت یک دامنه رایگان .ir (آموزش ثبت دامنه رایگان .ir)
 4. یک سامانه پیام کوتاه با امکانات کامل و خط ۱۴ رقمی (اشتراک رایگان و دائمی سامانه پیامک اسپاد)
 5. یک سامانه ارسال انبوه پیام صوتی و فکس رایگان
 6. یک پنل دراگ دراپ طراحی و ارسال خبرنامه ایمیلی ( اشتراک هدیه سرویس میلیوو )، با این سیستم می توانید برای کاربران سایت خود ایمیل ارسال کنید و ایمیل مارکتینگ سایت خود را آغاز نمایید
 7. دسترسی به پنل مدیریت هاست
 8. ایمیل نامحدود تحت دامنه سایت