021-91302553

ساخت سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی با امکانات کامل

همین امروز میتوانید به ساده ترین شکل ممکن ساخت سایت شرکتی خود را انجام داده تا یک سایت حرفه‌ ای و کامل داشته باشید. سی فایو بزرگترین سایت ساز آنلاین ایران است که تاکنون با آن بیش از ۹۵ هزار وب سایت و فروشگاه اینترنتی آنلاین ساخته شده است. سی فایو سایت شما را ظرف چند ثانیه ساخته و پشتیبانی شما را بعهده می گیرد. 

قالب های شرکتی شیک و مدرن با سبک طراحی جدید

اگر شرکت، کارخانه، آموزشگاه، موسسه و … شما ارزشمنـد است، پیشنهاد می کنیم به فکر راه اندازی یک سـایت برای کسب و کار خود باشید. شما می توانید از وب سـایت های حرفه‌ای سی فایو استفاده نمایید و با ساخـت سـایت شرکتی برای خود، به بازار بزرگ مجـازی وارد شویدشـرکت های فعال، با طـراحی سـایت شرکتی، محصولات و خدمات خود را هر چه بیشتر به جامعه معرفی کرده و با این کار اقدام به برند سازی و افزایش فروش خود می کنند. فراموش نکنید که اگر در دنیای اینترنت حضور نداشته باشید، به زودی از صحنۀ کسب و کار محو خواهید شد.

این روزها کمتر می‌شود شرکت‌های فعال و پیشرو را دید که سـایت نداشته باشند. در واقع، وجود سـایت برای یک شرکت به منزله اعتبار، هویت و فعالیت آن می‌باشد. علاوه براین، ساخت سایت شرکتی باعث می‎‌شود تا مخاطبان شما بتوانند دید بهتری از نوع فعالیت کسب و کار شما داشته باشند. خصوصا زمانی که آن‌ها خواسته باشند از راه دور ارتباط برقرار کنند، با دسترسی به سـایت شما می‎‌توانند ذهنیت خوب یا بدی از برند شما پیدا کنند. خودتان بهتر می‌دانید که اگر طراحی سایت شرکتی خوب باشد، مشتـریان جدید شما ذهنیت خوبی خواهند داشت.اینطـور که اگر طراحی سـایت شما به طـور هوشمندانه و براسـاس نیـاز مشتریان‌تان انجام شده باشد، ذهنیت مشتریان در نخسـتین بار مراجـعه به کسب و کارتان بسیـار خوب اسـت. در ادامه همراه ما باشید تا به بررسـی ماهیت سـایت شرکتی و ویژگی‌های آن بپردازیم.

اسلاید‌های حرفه‌ای

صفحه و منو نامحدود

دامنه رایگان ir

اتصال به شبکه های اجتماعی

بکاپ های منظم

قابل توسعه در آینده

گالری تصاویر

موبایل دوستی عالی

پشتیبانی ۸ الی ۲۲

۲۵ نفر پشتیبان شما

مستندات آموزشی

وبینار های آموزشی

سایت شرکتی چیست؟


سـایت شرکتی، یک سایت آنلاین است که به کسب و کارها اجازه می‌دهد تا در دنیای مجازی دیده شوند. در حقیقت، این حوزه فعـالیتی شرکت‌ها است که مشخص می‌کند که چه ویژگی‌هایی در سایت آن‌ها طراحی شود. برای مثال، شرکتی که در حوزه فروش لوازم صنعتی فعالیت دارد، باید قالب سایت آن از نوع فروشگاهی باشد. در نظر گرفتن بخشی مستقل برای انتشار آخرین اخبار و آخرین اتفاقات در شرکت می‌تواند ساخت سایت شرکتی را تکمیل کند.


به عنوان مثالی دیگر، شـرکت‌هایی که در حوزه ساخت و ساز اماکن مسکـونی فعالیت دارند، یک بخش را باید برای رزومه کاری آن‌ها در نظر گرفت. ارائه رزومه در این دست از سایت‌ها می‌تواند به صورت ارائه محتوای متنی و یا ترکیبی از محتوای متنی و تصویری باشد.


طبق تحقیقاتی که انجام شده است، سایت شرکتی باید براساس نیاز مشتریان ساخته شود. به همین خاطر نمی‌توان یک نوع سـایت شرکتی را مثال زد که برای همه شرکت‌های فعال مناسب باشد.

ویژگی‌های یک سایت شرکتی حرفه‌ای


اولین موردی که در ساخت سایت شرکتی باید رعایت شود، انعطاف پذیری آن است. در صورتی که انعطاف پذیری سایت شرکتی زیادی باشد، مشتریان بیشتری به سمت شما جذب خواهند شد؛ چون شـما توانسـته اید که بخش زیادی از نیازهای مشتـریان خود را برطرف کنید. دومیـن موردی که در ساخت سایت شرکتی می‌بایست رعایت شود، امکان بروز رسانی خودکار می‌باشد. وجود قابلیتی مانند بروز رسانی خودکار در سـایت‌های شرکتـی موجب شده تا آن‌ها مجبـور نباشند سـاعت‌های زیادی را برای به‌روز رسانی محتوای خود صرف کنند.

البته ساخت سایت شرکتی تنها با توجه به همین نکات صورت نمی‌گیرد. سئوی سایت شرکتی هم از مواردی اسـت که باید به آن تـوجه کرد. دقت داشـته باشید که اگر سئوی سـایت شـرکتی را نادیده بگیرید، هیچ وقت در میان رقبای خود دیده نمی‌شوید. در حقیقت، آنچه که باعث دیده شدن شما در صفحات گوگل می‌شود، سئوی سایت می‌باشد. اگر این پارامتر را نداشته باشید، باید انتظارات خود را از درآمد ماهیانه و سالانه خود کمتر کنید.

قیمت سایت شرکتی

خـرید سـایت شرکتی به معنای خرید یک سـایت طراحی شده برای شرکت شما می‌باشد. بدیهـی است که این سایت دارای آدرس اینترنتی اختصاصی می‌باشد و طبق نیاز مشتریـان شما طـراحی شده است. برخی از پلتفرم‌های سـایت ساز به مخاطبان خود اجازه می‌دهند که بتوانند قالب مناسب سایت خود را به صورت رایگان تحویل بگیرند. برخی دیگر از این پلتفرم‌ها با دریافت هزینه به شما اجازه می‌دهند که قالب‌های متنوعی را برای سایت شرکتی خود برگزینید.

امکانات یک سایت شرکتی

سـایت شرکتی همانند هر سایت دیگری دارای ویژگی‌های خاصی است که سبب افزایش کارایـی آن می‌شود. در ادامه راجع به ویژگی‌های سایت شرکتی که موجب تمایز آن نسبت به سایر سایت‌ها می‌شود، صحبت می‌کنیم.

هاستینگ مناسب در ساخت سایت شرکتی

آنچه که در سـاخت یک سـایت شرکتی حرف اول را می‌زند، یک هاستینگ مناسب است. چنانچه اطلاعاتی که قصد داشتید در یک زمان خاص بر روی سایت ظاهر شود، ظاهر نشود؛ اشـکال از هاستینگ اسـت. به طور کلـی، کیفـیت نمـایش اطـلاعات و حتی بحـث به‌روز رسـانی سایت شرکتی به هاستینگ مربوط می‌شود. به این ترتیب انتخاب بهترین خدمات هاستینگ و اینکه تصمیـم بگیرید از خدمـات هاستینگ داخـل کشور استفـاده کنید یا خارج کشـور؛ اهمیت بالایـی دارد.

سئو

همانطـور که گفتیم، بحث سئوی سـایت شرکت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. زمانی که سـایت شمـا از لحاظ سـئو ارزشمند نباشد، مشتریان شما کم هستند. در صورتی که سئوی سایت رعایت شده باشد، می‌توان انتظار داشت که روز به روز پیشرفت می‌کنید.

طراحی و هویت بصری

هویت بصری سایت را مـی‌توان همان هـویت بصری برند دانسـت. تایپـوگرافی، پالت رنگ، فـرم، شـکل و لوگوی سایت شرکتی را هم می‌توان جزو هـویت بصری آن به شمـار آورد. با توجـه به عناصر طراحی و هـویت بصری سایت شرکتی باید در نظر داشته باشید که یک متخـصص فعـال در این زمینه بـاید به این امر مـهم بپردازد. در غیر اینصورت، طراحی و هویت بصری سایت به طور خلاقانه اجرا نخواهد شد.

امنیت

بحث امنیت اطلاعات در سایت‌ شرکتی اهمیت دارد؛ چرا که لو رفتـن اطلاعات سایت شرکتی می‌تواند جایگاه شما را در میـان رقـبای تجاری‌تان پایین بیـاورد. علاوه براین، مشتریان شمـا به دلیل پایین بودن سطوح امنیتی، دیگر به شما اعتماد نمی‌کنند. بدین ترتیب، کاهش مشـتریان وفادار به شرکت شما دور از انتظار نیست.

ریسپانسیو

افراد می‌توانند از طریق دستگاه‌های مختلف به سایت شرکتی دسترسی داشته باشند. عده‌ای از آن‌ها لپتاپ و عـده‌ای دیگر با کامپـیوتر و یا موبایـل‌های هوشمنـد خود به سـایت شرکـتی دسترسی دارند. شما باید این موضوع را در نظر بگیرید که هر سـه گروه به راحتی بتوانند به سـایت شما دسترسی داشته باشند.

ساخت سایت شرکتی رایگان با سی فایو

سی فایو یکی از پلـتفرم‌های ایده‌آل سـایت ساز شرکـتی است که به شما امکان می‌دهد تا سایت شرکـتی خود را در کمترین زمان ایجـاد نمایید و قدم به قدم پیشرفت کنید. شما می‌توانید به قالب سایت شرکتی سر بزنید و با آن سایتتان را طراحی کنید. در صـورتی که گزینه پیش نمایش را بفشـارید، می‌توانید تمامی بخـش‌های قالب سایت را مشاهده کنید و مورد بررسی خود قرار بدهیـد. اگر با مدل قالـب موافق بودید، می‌توانید ایمیل و سایر اطلاعات خود را وارد نمایید و منتظر قالب نهایی سایت شرکتی خود باشید.

برای ساخت سایت شرکتی چه مراحلی را باید انجام دهیم؟

قبل از راه‌اندازی سایت شرکتی باید اصول طراحی سایت شرکتی را بدانید؛ سپس برای ساخت سایت شرکتی باید قالبی را که مد نظر دارید انتخاب کنید. البته قبل از انتخاب قالب می‌توانید با مشاوران سی فایو مشورت کنید و از آن‌ها راهنمایی بگیرید که کدام قالب مناسب شرکت است. سپس امکاناتی را که برای سایت نیاز دارید به سایت خود اضافه کنید. در طراحی سایت شرکتی از قسمتی که شرکت شما را معرفی کند و تجربه‌های شما را برای کاربران به اشتراک بگذارد چشم پوشی نکنید که تعبیه کردن این قسمت از مهم‌ترین قسمت‌های سایت شرکتی است.

چرا به طراحی سایت شرکتی نیاز داریم؟

اگر صاحب کسب و کار هستید و خدمات یا محصولاتی را برای ارائه دارید داشتن یک سایت برای شما ضروری است تا بتوانید خدمات و محصولات خود  را معرفی کنید و برای شرکت خود برند سازی کنید؛ همچنین با راه‌اندازی سایت شرکتی در بسیاری از هزینه‌ها صرفه جویی می‌شود. لازم به ذکر است از امکانات طراحی سایت شرکتی چشم پوشی نکنید که این امکانات ممکن برای کسب و کار شما به عنوان سکوی پرشی به سمت پیشرفت و موفقیت بیشتر باشد.

سوالات متداول

سی فایو چیست؟

سی فایو یک پلتفرم ساخت آنلاین سایت و ساخت آنلاین فروشگاه است. هدف از راه‌ اندازی سی فایو این بوده که به شما کمک کند با قالب های آماده حرفه ای طراحی سایت خود را بدون دانش فنی انجام دهید تا بتوانید به ساده‌ ترین و حرفه‌ای‌ ترین شکل ممکن وارد اینترنت شوید.

ضرورت طراحی سایت شرکتی چیست؟

بسیاری از شرکت ها هم اکنون به بازاریابی و فروش محصولات خود می پردازند و به ساخت وب سایت برای شرکت خود اعتقادی نداشته و بسیاری از آن ها نیز به سایت به عنوان یک کار بسیار تشریفاتی نگاه میکنند و به آن اهمیت نمی دهند. امروزه باید به اینترنت به عنوان یکی از بسترهای مناسب و مفید برای توسعه کسب و کار اهمیت ویژه ای داد. شما میتوانید با ساخت سایت شرکتی خود توسط سایت ساز سی فایو محصولات و خدمات شرکت خود را به جامعه بزرگ اینترنت معرفی نمایید. مردم همواره اولین مکانی که به دنبال شرکت شما می گردند، اینترنت میباشد.

آموزش ساخت سایت شرکتی دارید؟

علاوه بر ویرایش زنده منحصر بفرد که در سایت های شرکتی سی فایو وجود دارد که شما را از هر آموزشی بی نیاز میکند، پس از ساخت سایت شرکتی خود و ورود به پایگاه دانش سی فایو، تمامی آموزش های ساخت وب سایت موجود است. بکمک آنها می توانید طراحی سایت خود را ظرف چند دقیقه انجام دهید. سی فایو تنهای سایت سازی است که هر هفته وبینارهای آموزشی رایگان برگزار می کند که شما میتوانید با شرکت در این وبینارها سوالات خود را بپرسید.

در سی فایو دامنه اختصاصی دارم؟

بله، شما می توانید هر دامنه ای که دوست دارید، اعم از ir, com, net, info و … را ثبت کرده و به سایت خود متصل کنید. سی فایو دامنه ir رایگان به شما هدیه می دهد.

آیا کار با سی فایو آسان است؟

به سادگی آب خوردن فقط کافیست کار با موس را بلد باشید که همه بلیدم، بدون نیاز به کدنویسی می توانید سایت زیبای خود را راه اندازی کنید

آیا امکان ساخت سایت چند زبانه با سی فایو است؟

بلی شما می توانید یک سایت چند زبانه داشته باشید. برای راهنمایی بیشتر میتوانید با پشتیبانی سی فایو ارتباط برقرار نمایید.

پشتیبانی سی فایو چطور است؟

مهمترین عامل انتخاب شما برای ساخت سایت، پشتیبانی پایدار است، سی فایو از پشتیبانی یکپارچه و منحصربفردی برخوردار است، خدمات سی فایو طی ۵ سال گذشته مورد رضایت برندهای بزرگ بوده است.

آیا امکان ایجاد ایمیل سایت مانند info را دارم؟

بلی امکان ایجاد ایمیل با پسوند info و یا هر پسوند دلخواه برای کلیه سایت های طراحی شده با سایت ساز سی فایو به صورت رایگان وجود دارد.

سایت من در گوگل دیده میشود؟

یکی از برترین ویژگی های سی فایو سئوپذیری عالی آن است، سایت های ساخته شده در سی فایو بهترین هماهنگی را با گوگل دارند .

آیا باید طراح سایت استخدام کنم؟

خیر هیچ نیازی به استخدام طراح سایت ندارید، خودتان فقط با چند ساعت وقت گذاشتن، می توانید بصورت مستقل طراحی و ساخت سایت شرکتی خود را انجام داده و از کار با آن لذت ببرید.

آیا سی فایو موبایل دوست است؟ 

ساخت وب سایت در سی فایو کاملا موبایل فرندلی است، سایت های ساخته شده توسط سی فایو کاملا واکنشگرا و موبایل دوست است.