021-28426860

ساخت سایت شرکتی

IMG_4998

طراحی و سـاخت سایت شرکتی

همین امروز میتوانید به ساده ترین شکل ممکن ساخت سایت شرکتی خود را انجام داده تا یک سایت حرفه‌ ای و کامل داشته باشید.  سی فایو بزرگترین سایت ساز آنلاین ایران است که تاکنون با آن بیش از ۹۵ هزار وب سایت و فروشگاه اینترنتی آنلاین ساخته شده است. سی فایو سایت شما را ظرف چند ثانیه ساخته و پشتیبانی شما را بعهده می گیرد. 

قالب های شرکتی شیک و مدرن با سبک طراحی جدید

ساخت سایت شرکتی، طراحی سایت شرکتی، ساخت وبسایت شرکتی، طراحی وبسایت شرکتی
قالب دکوراسیون، ساخت سایت شرکتی، طراحی سایت شرکتی، ساخت وبسایت شرکتی، طراحی وبسایت شرکتی، شررکت بازرگانی
ساخت سایت شرکتی، طراحی سایت شرکتی، ساخت وبسایت شرکتی، طراحی وبسایت شرکتی، قالب صنایع
ساخت سایت شرکتی، طراحی سایت شرکتی، ساخت وبسایت شرکتی، طراحی وبسایت شرکتی
ساخت سایت شرکتی، طراحی سایت شرکتی، ساخت وبسایت شرکتی، طراحی وبسایت شرکتی، شرکت تفریحی
طراحی سایت دوربین مداربسته

اگر شرکت، کارخانه، آموزشگاه، موسسه و … شما ارزشمند است، پیشنهاد می کنیم به فکر راه اندازی یک سایت برای کسب و کار خود باشید. شما می توانید از وب سایت های حرفه‌ای سی فایو استفاده نمایید و با ساخت سایت شرکتی برای خود، به بازار بزرگ مجازی وارد شویدشرکت های فعال، با طراحی سایت شرکتی، محصولات و خدمات خود را هر چه بیشتر به جامعه معرفی کرده و با این کار اقدام به برند سازی و افزایش فروش خود می کنند. فراموش نکنید که اگر در دنیای اینترنت حضور نداشته باشید، به زودی از صحنۀ کسب و کار محو خواهید شد.

سوالات متداول

پاسخ برخی از سوالات شما در مورد ساخت سایت شرکتی با سی فایو

سی فایو یک پلتفرم ساخت آنلاین سایت و ساخت آنلاین فروشگاه است. هدف از راه‌ اندازی سی فایو این بوده که به شما کمک کند با قالب های آماده حرفه ای طراحی سایت خود را بدون دانش فنی انجام دهید تا بتوانید به ساده‌ ترین و حرفه‌ای‌ ترین شکل ممکن وارد اینترنت شوید.

بسیاری از شرکت ها هم اکنون به بازاریابی و فروش محصولات خود می پردازند و به ساخت وب سایت برای شرکت خود اعتقادی نداشته و بسیاری از آن ها نیز به سایت به عنوان یک کار بسیار تشریفاتی نگاه میکنند و به  آن اهمیت نمی دهند. امروزه باید به اینترنت به عنوان یکی از بسترهای مناسب و مفید برای توسعه کسب و کار اهمیت ویژه ای داد. شما میتوانید با ساخت سایت شرکتی خود توسط سایت ساز سی فایو محصولات و خدمات شرکت خود را به جامعه بزرگ اینترنت معرفی نمایید. مردم همواره اولین مکانی که به دنبال شرکت شما می گردند، اینترنت میباشد.

علاوه بر ویرایش زنده منحصر بفرد که در سایت های شرکتی سی فایو وجود دارد که شما را از هر آموزشی بی نیاز میکند، پس از ساخت سایت شرکتی خود و ورود به پایگاه دانش سی فایو، تمامی آموزش های ساخت وب سایت موجود است. بکمک آنها می توانید طراحی سایت خود را ظرف چند دقیقه انجام دهید. سی فایو تنهای سایت سازی است که هر هفته وبینارهای آموزشی رایگان برگزار می کند که شما میتوانید با شرکت در این وبینارها سوالات خود را بپرسید.

بله، شما می توانید هر دامنه ای که دوست دارید، اعم از ir, com, net, info و … را ثبت کرده و به سایت خود متصل کنید. سی فایو دامنه ir رایگان به شما هدیه می دهد.

به سادگی آب خوردن فقط کافیست کار با موس را بلد باشید که همه بلیدم، بدون نیاز به کدنویسی می توانید سایت زیبای خود را راه اندازی کنید

بلی شما می توانید یک سایت چند زبانه داشته باشید. برای راهنمایی بیشتر میتوانید با پشتیبانی سی فایو ارتباط برقرار نمایید.

مهمترین عامل انتخاب شما برای ساخت سایت، پشتیبانی پایدار است، سی فایو از پشتیبانی یکپارچه و منحصربفردی برخوردار است، خدمات سی فایو طی ۵ سال گذشته مورد رضایت برندهای بزرگ بوده است.

بلی امکان ایجاد ایمیل با پسوند info و یا هر پسوند دلخواه برای کلیه سایت های طراحی شده با سایت ساز سی فایو به صورت رایگان وجود دارد.

یکی از برترین ویژگی های سی فایو سئوپذیری عالی آن است، سایت های ساخته شده در سی فایو بهترین هماهنگی را با گوگل دارند .

خیر هیچ نیازی به استخدام طراح سایت ندارید، خودتان فقط با چند ساعت وقت گذاشتن، می توانید بصورت مستقل طراحی و ساخت سایت شرکتی خود را انجام داده و از کار با آن لذت ببرید.

ساخت وب سایت در سی فایو کاملا موبایل فرندلی است، سایت های ساخته شده توسط سی فایو کاملا واکنشگرا و موبایل دوست است.

null

اتصال به شبکه های اجتماعی

null

دامنه رایگان ir

null

نامحدود صفحه و منو

null

اسلایدهای حرفه ای

null

موبایل دوستی عالی

null

گالری تصاویر

null

قابل توسعه در آینده

null

بکاپ های منظم

null

وبینارهای آنلاین آموزشی

null

مستندات آموزشی کامل

null

25 نفر پشتیبان شما

null

پشتیبانی ۸ الی ۲۲