021-91302553

ساخت سایت شرکت بیمه

طراحی سایت بیمه آنلاین

ساخت سایت شرکت بیمه یک اقدام حرفه‌ای است؛ ارائه خدمات آنلاین یکی از راه‌هایی است که که با استفاده از آن می‌توان به مشتریان زیادی در سراسر کشور خدمت رسانی کرد. به همین سبب شرکت‌های بیمه و نمایندگی‌ها برای جذب مشتری و افزایش کیفیت خدماتشان، اقدام به ساخت سایت بیمه کرده‌اند. این امر موجب می‌شود تا تمامی کارگزاری‌های بیمه برای ارائه خدمات بهتر، به سایت و اپلیکیشن نیاز داشته باشند. سایت ساز سی فایو با طراحی قالب حرفه‌ای شرکت بیمه، در کمتر از ۵ دقیقه یک سایت با امکانات کامل و با کیفیت به شما ارائه می‌دهد.

اهمیت ساخت سایت شرکت بیمه

استفاده از روش‌های خدمات رسانی قدیمی برای عرضه خدماتی از جمله بیمه دیگر موفقیت آمیز نیست. امروزه به دلیل دسترسی و آسانی در استفاده از خدمات آنلاین، کاربران ترجیح می‌دهند که کارهای خود را به صورت آنلاین در هر مکان و زمانی که هستند انجام دهند.

به همین دلیل طراحی سایت خدماتی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. اما اگر شما یک دفتر بیمه داشته باشید؛ در بیشترین حالت ممکن می‌توانید به مردم اطراف محل خود خدمات رسانی کنید؛ در حالی که داشتن سایت بیمه به شما این امکان را می‌دهد تا در فضای آنلاین به مشتریان در سراسر کشور خدمات ارائه کنید

چرا داشتن سایت بیمه ضروری است؟

بعضی از افراد در مورد قوانین و تعریف بیمه‌های مختلف، ویژگی‌ها و کارکرد هرکدام و همچنین تفاوت بین بیمه‌ها، کیفیت و خدمات ارائه شده توسط شرکت‌های بیمه اطلاعی ندارند و حتی شاید ندانند بیمه ای که در حال حاضر از آن استفاده می‌کنند را می‌توانند از نمایندگی دیگر بیمه با قیمتی مناسب‌تر و خدماتی بهتر تهیه کنند.

با توجه به فضای رقابتی بیمه، داشتن یک وب سایت می‌تواند اعتبار شما را نزد مشتریان افزایش دهد. همچنین طراحی سایت بیمه به شما کمک می‌کند تا در برند سازی شرکتتان موفقیت بسیاری کسب کنید.

داشتن سایت بیمه می‌تواند به عنوان پایگاهی برای انجام انواع تبلیغات ارزان قیمت اینترنتی مانند: ایمیل مارکتینگ، دادن آگهی در سایت‌های تبلیغاتی و بهینه سازی وب سایت برای موتور‌های جستجوگر باشد.

انواع بیمه عبارتند از:

بیمه آتش سوزی

بیمه مسافرتی

بیمه عمر

بیمه اتومبیل

بیمه بازنشستگی

در انتخاب قالب سایت شرکت بیمه، باید توجه داشته باشید که قالب موردنظر، توانایی گسترش و انعطاف پذیری برای انواع خواسته‌های شما را داشته باشد.

امکانات اصلی ساخت سایت کارگزاری بیمه و نمایندگی بیمه

معرفی دفاتر مختلف، شعبات و نمایندگی‌های شرکت

طراحی بخش معرفی کارگزاری و یا نمایندگی بیمه به همراه رزومه و شرح سوابق فعالیتی

امکان خرید و پرداخت آنلاین هزینه‌های بیمه

قابلیت دسته بندی بیمه‌ها مانند: بیمه حوادث، بیمه عمر، بیمه تکمیلی، بیمه اموال، بیمه مسافرتی، بیمه خودرو، بیمه مسئولیت، بیمه آتش سوزی، بیمه درمانی و…

ارائه مجموعه قوانین بیمه و تعریف بیمه‌ها همراه با ویژگی‌ها و مشخصات دقیق آن‌ها

تعرفه خدمات و نمایش درصد بیمه، حق بیمه و خدمات بیمه‌ای به صورت جدول

فرم درخواست بیمه

ویژگی‌های ساخت سایت بیمه و نمایندگی بیمه

درج راهنمای پرداخت خسارت جهت اطلاع رسانی به مشتری

قرار دادن فرم‌های پیشنهادی بیمه برای انواع بیمه در سایت

امکان ایجاد فرم‌های آنلاین برای ورود اطلاعات رزومه افراد در جهت جذب بازاریاب و یا پرسنل جدید در زمینه هایی که شرکت نیاز دارد.

سیستم ثبت نام و عضوگیری آسان در بیمه.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

یکی از مزایای طراحی سایت بیمه در دسترس بودن همیشگی است.

اگر شما سایتی با درگاه پرداخت طراحی کنید این امکان را به مشتریان خود می‌دهید که در هر ساعتی از شبانه روز که بخواهند بیمه خود را تمدید و یا بیمه جدیدی را خریداری کنند. همچنین هروقت با مشکلی مواجه شدند؛ می‌توانند با تماس به پشتیبانی آن موضوع را حل کنند.


معرفی شخص خودتان

بهتر است در وب سایتتان صفحه ای را برای معرفی شخص خودتان در نظر بگیرید. در این قسمت با معرفی خود و همکاران و سابقه کاری تان می‌توانید خودتان را به مشتریان معرفی کنید تا آن‌ها با اطمینان خاطر با شما همکاری کنند. علاوه بر ساخت سایت شخصی برای معرفی خودتان، می‌توانید در سایت بیمه، در یک صفحه، خودتان را معرفی کنید.

هدف از ساخت وب سایت بیمه

هیچ‌گاه کاربر زمان خود را برای یک سایت نامنظم تلف نمی کند. به طور معمول مقصود اصلی در طراحی سایت حرفه‌ای، جذب مشتریان از طریق موتور‌های جستجوگر است. نکته دیگری که باید به آن توجه کرد، این است که نوع سایت و مطالب و طراحی آن مشتریان را مجاب به برگشت دوباره به سایت کند؛ بنابراین شما با داشتن سایتی معتبر و حرفه‌ای، می‌توانید مشتریان زیادی را به سمت کسب و کار خود جذب کنید.

استفاده از یک عنوان کلیدی در صفحه

عنوان در بالای صفحه اصلی قرار دارد. این عنوان می‌تواند توصیفی و یا غیر توصیفی باشد. عنوان توصیفی برای استفاده از کلمه کلیدی هدف و نشان دادن ارتباط است. برای نمونه می‌توانید در عنوان صفحه، از اسم بیمه‌ استفاده کنید. توجه داشته باشید که عنوان یک سایت باید در موجزترین حالت ممکن باشد؛ یعنی به گونه ای باشد که کاربر با خواندن کمترین کلمات، کاملترین مفهوم را دریافت کند. خلاقیت در نوشتن عنوان می تواند تاثیر بسیار زیادی در جذب مشتریان بیشتر داشته باشد.

محتوای وب سایت

محتوای وب سایت یکی از مهم‌ترین نکته‌هایی است که مشتریان را مجاب می‌کند تا از سایت شما دیدن کنند. بنابراین، این نکته بسیار مهم است که چه محتوایی باید ارائه شود که نیاز مشتریان را رفع کند. به عنوان مثال شما می‌توانید با معرفی تمامی بیمه‌ها و نوع ارائه خدمات، مشتریان را به سایت خود جذب کنید.

پیاده سازی

برای موفقیت یک سایت و دوری از اشتباهات، بسیار مهم است که تکنولوژی وب سایت زبان برنامه نویسی مشخص، استاندارد‌ها، فناوری و نحوه قرار گرفتن آن‌ها در کنار یکدیگر به درستی تعیین شود. با رعایت کردن این نکات به راحتی می‌توانید سایتی حرفه‌ای داشته باشید. همچنین داشتن سایت حرفه‌ای به جذب مشتریان برای شما کمک زیادی می‌کند.


ساخت سایت بیمه مطابق با استاندارد‌های سئو

موفقیت در سئو نیازمند زمان و تلاش زیادی است؛ ولی دست‌یابی به آن، موفقیت مالی و اعتباری بالایی خواهد داشت و تا مدت‌ها به یکی از مهم‌ترین مجرا‌های درآمدزای شما تبدیل خواهد شد. به عنوان مثال استفاده از کلمات کلیدی در تگ عنوان، توضیحات متا و عنوان مقاله در سئو سایت بیمه تاثیر به سزایی دارد.

توجه داشته باشید که سئو به معنای بهینه سازی موتورهای جستجو است؛ مهمترین موضوع مورد توجه موتورهای جستجو نیز رفتار و رضایت کاربر است. زمانی که سایتی طراحی کنید که از هر لحاظ نیاز کاربر را رفع کند و او را خشنود کند، قطعا رتبه بالاتری در صفحه نتایج هم به دست خواهید آورد.