021-28426860

ساخت سایت شخصی

ساخت سایت شخصی

برای معرفی شما به دنیای دیجیتال

ساخت سایت حرفه‌ای و کاربر پسند از اولین قدم‌هایی است که باید برای برندسازی شخصی خودتان بردارید. استفاده از سایت ساز برای ساخت سایت شخصی، یکی از حرفه‌ای‌ ترین و ارزان‌ترین راه‌هاست.

سایت شخصی

طراحی سایت حرفه‌ای و کاربر پسند از اولین قدم‌هایی است که باید برای برندسازی شخصی انجام دهید. دیگر کمتر کسی پیدا می‌شود که قصد برندسازی شخص خودش را داشته باشد؛ اما به دنبال ساخت سایت و ساخت اکانت در شبکه‌های اجتماعی نرفته باشد. تاثیرگذارترین راه برای اینکه تخصص، موفقیت‌ها و مقطع اجتماعی‌تان را به گوش مخاطب برسانید، فضای دیجیتال است. در این میان، راه‌اندازی یک سایت حرفه‌ای و قدرتمند است که باعث می‌شود کاربر به راحتی به تخصص شما اعتماد کند. شاید افراد بسیار زیادی را دیده باشید که در شبکه‌های اجتماعی مانند توئیتر و اینستاگرام فعال هستند و مخاطبان زیادی هم دارند؛ حضور فعال در شبکه‌های اجتماعی بسیار اتفاق خوشایندی است؛ اما در نظر داشته باشید که برای برندسازی شخصی، آنچه که به عنوان شناسنامه و عامل اعتماد عمل می‌کند سایت است.


برای ساخت سایت شخصی حرفه‌ای از کجا شروع کنم؟

ممکن است پس ازپرسیدن این سوال، افراد زیادی شروع کنند به توضیح دادن اینکه چگونه ثبت دامنه را انجام دهید، هاست تهیه کنید،

نرم‌افزار مدیریت محتوا را روی هاست نصب کنید و …

اگرشما دانشی در حوزه طراحی وب سایت نداشته باشید، قطعا با شنیدن این توضیحات گیج شده وبه اصطلاح می‌گویید:

“ولش کن بابا، این کارا به ما نیومده!”

نگران نباشید،راه دیگری نیز برای راه‌اندازی سایت، بدون نیاز به دانش طراحی سایت وجود دارد؛ این راه استفاده از سایت ساز است. سایت ساز، یک سرویس اتوماتیک راه‌اندازی سایت است که به شما این امکان را می‌دهد تا در کمتر از ۱۰ دقیقه یک سایت حرفه‌ای و زیبا دراختیار داشته باشید. مهم‌ترین نکته دراین روش، این است که معتبرترین و حرفه‌ای ترین سایت ساز را با هزینه مقرون به صرفه انتخاب کنید.

ساخت سایت شخصی با سی فایو

با استفاده از سایت ساز سی فایو برای راه‌اندازی سایت شخصی‌تان، نه تنها نیازی نیست دغدغه هرکدام از مسائل تخصصی راه‌اندازی سایت را داشته باشید؛ بلکه انگار یک تیم ۵۰ نفره حرفه‌ای طراح سایت در اختیار دارید که در هر زمان پاسخگوی سوالات و مشکلات شما خواهند بود. سی فایو به عنوان بزرگترین سایت‌ ساز ایران، بهترین و کاراترین امکانات را در کنار طراحی سایت شخصی در اختیار شما قرار می‌دهد.

امکانات سی فایو در کنار ساخت سایت شخصی عبارتند از:

پشتیبانی همه روزه

پس از ساخت سایت شخصی، در صورت بروز هرگونه مشکل، کارشناسان سی فایو به شما پاسخ می‌دهند.

قالب حرفه‌ای

برای ساخت سایت شخصی یک قالب حرفه‌ای و سفارشی طراحی شده که در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

دامنه رایگان IR

ثبت دامنه رایگان IR به تمامی خریداران تعرفه‌های طراحی سایت سی فایو هدیه داده می‌شود.

هاستینگ قدرتمند آلمان

به همراه سایت شخصی، سرور های قدرتمند هتزنر آلمان را نیز برای زیرساخت سایتتان خواهید داشت.

بی نهایت صفحه

با سی فایو می‌توانید بی نهایت صفحه برای سایت شخصی‌تان بسازید.

ریسپانسیو

نمایش منظم و درست در تمامی دستگاه‌های هوشمند

بهینه شده برای گوگل

طراحی شده بر اساس اصول روز سئو

قدرت گرفته از وردپرس

قدرت گرفته از بزرگترین سیستم مدیریت محتوای جهان

ویژگی سایت شخصی موفق

ساخت سایت شخصی، تازه قدم اولی است که شما در راه برندسازی شخصی خودتان بر می‌دارید. بعد از طراحی، چیزی که اهمیت دارد این است که چگونه این سایت را به یک سایت موفق مبدل کنیم؟ ویژگی‌هایی که در ادامه ذکر می‌شود برای یک سایت شخصی موفق و حرفه‌ای الزامی است؛ اما موضوع اصلی که بسیار اهمیت دارد این است که به‌طور کلی کسب و کاری موفق خواهد بود که از نظر مخاطب تمایز چشم‌گیری با رقبا داشته باشد. این تمایز می‌تواند برخورد صمیمی با مشتری باشد، می‌تواند پشتیبانی سایت مشتری باشد، می‌تواند یک محصول منحصر به فرد و کارا باشد و یا هر چیز دیگری که مخاطب را راضی‌تر از قبل کرده و نیازش را بهتر برطرف کند.


اگر بتوانید این تمایز را برای کسب و کارتان پیدا کنید و آن را درست به کار ببندید، موفقیتتان تضمینی است.

یک سایت شخصی باید چه امکاناتی داشته باشد؟

یک سایت شخصی، برای معرفی شما به مخاطبان دنیای دیجیتال و جلب رضایت آنها، نیاز به یک سری امکانات و ویژگی‌ها دارد. امکاناتی نظیر سرعت بارگیری بالا، رابط کاربری آسان، زیبایی ظاهری و مفید بودن محتوا از جمله ویژگی‌های یک سایت شخصی حرفه‌ای است.

قابلیت ریسپانسیو :

در سایت شخصی قابلیت واکنش‌گرا یا Responsive، به این معناست که باید سایت را طوری طراحی کنید که در همه دستگاه‌های هوشمند، با هر مدل سایز و کیفیت، به نحو درست و مرتب نمایش داده شود. این قابلیت‌، یکی از مهم‌ترین قابلیت‌هایی است که هر سایتی باید داشته باشد؛ این به این دلیل است که امروزه بیش از ۷۰ درصد کاربران فضای وب، کسانی هستند که با گوشی همراه وارد این فضا می‌شوند. به این صورت، اگر سایت شما واکنش‌گرا نباشد، درصد بالایی از مخاطبانتان را از دست خواهید داد.

انعطاف پذیری طراحی سایت :

در ابتدای کار، ممکن است به هر دلیلی نخواهید سایتی با امکانات تخصصی و بالا داشته باشید و یک سایت شخصی ساده برایتان کفایت کند؛ اما شما هیچ نمی‌دانید که چند سال بعد چقدر امکانات بهتر و بالاتر نیاز دارید و چقدر تعداد مخاطبانتان بالاتر می‌رود؛ به همین دلیل حتما اطمینان حاصل کنید که طراحی سایت شخصی به گونه‌ای انجام شود که در آینده امکان توسعه آن را داشته باشید.

مدیریت آسان :

قطعا داشتن یک پنل مدیریتی ساده یکی از بزرگترین مزیت‌های یک سایت است. پنل مدیریت آسان، به شما کمک می‌کند در کمترین زمان، بهترین محتوا را ایجاد و در سایت شخصی‌تان منتشر کنید. به عنوان مثال، CMS یا سیستم مدیریت محتوای وردپرس، یکی از کاراترین و راحتترین پنل‌های مدیریت محتوای سایت است.

سایت‌های شخصی که توسط سی فایو طراحی می‌شوند، همگی قدرت گرفته از سایت ساز وردپرس هستند.

هزینه مقرون به صرفه :

در نظر داشته باشید که هزینه طراحی سایت همیشه یک مقدار مشخص بوده و حول قیمت مشخصی می‌چرخد. حال بسته به امکانات اضافه و کم هم می‌شود؛ اما بعضی از قیمت‌های نجومی، و یا برعکس خیلی ارزان برای طراحی و نگهداری همیشگی سایت منطقی نیست و به اصطلاح “قضیه بو داره! ” از این بحث که بگذریم، در میان همه روش‌های معتبر برای طراحی سایت، طراحی سایت ارزان به روشی گفته می‌شود که هم امکانات گسترده‌ای در اختیار شما قرار دهد و هم هزینه مقرون به صرفه‌ای داشته باشد. استفاده از سایت ساز است. همچنین ساخت سایت شخصی با این روش، اصلا زمان شما را نمی‌گیرد و نهایتا در عرض چند دقیقه سایت در اختیارتان است.

بهترین سئو :

یک سایت شخصی باید بر پایه اصول تکنیکال سئو طراحی شود. در انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت یا سرویسی که برای راه‌اندازی سایت انتخاب می‌کنید بسیار دقت کنید؛ زیرا ممکن است یک شرکت، از افراد متخصص در زمینه برنامه نویسی یا طراحی سایت تشکیل شده باشد، اما این افراد در زمینه شناخت اصول گوگل و سئو مهارت کافی نداشته باشند؛ به این ترتیب هرچقدر تلاش کنید که سایتتان به افراد بیشتری نمایش داده شود، گوگل این کار را برای شما انجام نمی‌دهد و اعتباری برای شما قائل نمی‌شود. به همین دلیل سرویسی انتخاب کنید که مطمئن باشید به‌طور خودکار سایت را با اصول سئو طراحی می‌کند.

امنیت :

امنیت در سایت شخصی مسئله بسیار مهمی است. زمانی که یک سایت با نام و برند شخصی خودتان طراحی می‌کنید، هر چیزی که مردم از آن برداشت کنند، اعتبار و تخصص شما را تعیین می‌کند. به این ترتیب بسیار مهم است که سایت شخصی به طور کاملا امن طراحی شود.

سوالات متداول

آیا برای طراحی سایت شخصی نیاز به دانش طراحی سایت داریم؟ 

خیر برای طراحی سایت شخصی شما هیچ نیازی به دانش طراحی سایت ندارید؛ زیرا سایتتان از صفر تا صد توسط سی فایو طراحی می‌شود.

آیا می‌توانم خودم ویرایش و بارگذاری محتوا را در سایت شخصی بر عهده بگیرم؟

بله اگر شما زمان کافی برای این کار را داشته باشید، به راحتی می‌توانید محتوا را در سایت تولید کرده، ویرایش و بارگذاری کنید.

قالب سایت شخصی یعنی چه؟ چگونه قالب مناسب را انتخاب کنم؟ 

وقتی می‌گوییم قالب، منظورمان ظاهر و شمای گرافیکی سایت شماست. سی فایو به صورت اختصاصی، یک قالب سایت شخصی را طراحی کرده که می‌توانید از آن برای راه‌اندازی سایتتان استفاده کنید.

آیا پسوند SEE5 از دامنه سایت شخصی من حذف می‌شود؟ 

بله پس از ۷ روز تست رایگان، زمانی که شما یکی از تعرفه‌های طراحی سایت را انتخاب و خریداری کنید، پسوند از دامنه شما حذف شده و نامی که خودتان برای دامنه سایت شخصی انتخاب کرده‌اید باقی خواهد ماند. (راهنمای انتخاب نام دامنه)

آیا واقعا در ۵ دقیقه سایت من آماده می‌شود؟ 

بله شما پس از ثبت نام و وارد کردن ایمیلتان، قالب سایت شخصی را انتخاب می‌کنید؛ به این ترتیب سایت شما راه‌اندازی می‌شود. به همین راحتی!

همچنین شما می‌توانید ۷ روز به‌صورت رایگان سایت را تست کنید و از آن استفاده کنید.

ساخت سایت شخصی با سی فایو

در صورتی که سایت سازهای برتری مانند سی فایو را انتخاب کنید، نیازی نیست که نگران طراحی سایت شخصی خود باشید. چرا که سی فایو، این امکان را برای شما فراهم کرده تا مناسب‌ترین قالب را برای سایت خود انتخاب کنید و بلافاصله پس از نصب قالب، به تولید و انتشار محتوا بپردازید. هزینه طراحی سایت در سی فایو صفر است و رایگان می توانید سایت شخصی خود را بسازید.