021-28426860
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

ساخت سایت با قالب شرکت عمرانی و مهندسی

مالک شرکت بزرگ عمرانی، تاسیساتی، برج سازی و یا ساختمان سازی هستید ؟ میخواهید اقدام به ساخت سایت شرکتی کنید؟ فرقی نمی کند قالب شرکت عمرانی بسیار با پرستیژ، چشم نواز است آنرا می توانید همین الان برای کسب و کارتان راه اندازی کنید، قالب شرکت عمرانی یکی از بهترین نمونه های قالب تک صفحه ای یا قالب one page سایت ساز سی فایو است. فقط کافیست تصاویر باکیفیت و جذابی از پروژه ها و کارگاه و تجهیزات خود را جایگزین تصاویر پوسته عمرانی کنید، قالب شرکت عمرانی به بهترین نحو بزرگی شرکت و برند مجموعه ی شما را به نمایش می گذارد، اگرچه سی فایو طوری طراحی شده که بدون دانش فنی هم می توانید آنرا محتوادهی کنید، اما برای مشتریانی که قدرت و زیبایی برایشان بسیارحائز اهمیت است و مایلند وب سایتی چشم نواز داشته باشند، پیشنهاد میکنیم محتوادهی اولیه را به تیم پشتیبانی ما بسپارند تا خروجی کار خوب از آب دربیاید.

انیمیشن های css در این قالب به زیبایی طراحی شده است .در این قالب از پیج بیلدر، استفاده شده که شما به راحتی می توانید صفحه های خود را مدیریت کنید. به شما توصیه می کنیم که از نمونه نمایشی دیدن فرمایید . قالب بصورت تک صفحه طراحی گردیده است.

اگر عکس ها و یا مطالب دموی قالب طراحی شده مدنظر شما نبود شما به راحتی میتوانید عکس ها و مطالب مدنظر را با عکس های و آیکون های دلخواه عوض نمایید و برای این کار فقط کافی است بد از نصب قالب با استفاده از سایت ساز سی فایو که فقط در ۵ دقیقه انجام میشود و شما دیگر نیازی به خربد هاست و دامنه برای تست قالب ندارید و سایت ساز سی فایو تمام موارد را برای شما انجام میدهد میتوانید بد از دیدن ویدیوهای رایگان کار با قالب مدنظر که تیم سی فایو آنها را برای شما آماده کرده است به راحت تغییرات دلخواه را انجام دهید، پس نگران ساخت سایت خود نیپباشد. شاید وقتی در اینترنت مثلا نام قالب مورد نظر را جستجو مینمایید با قیمت ها و تعرفه های کمتر مواجه میشود!!

ساخت سایت شرکت ساختمانی:

ساخت سایت برای شرکت ساختمانی از اهمیت بسزایی برخوردار است، شما در وب سایت خود می توانید، نمونه پروژه های انجام شده را معرفی کنید، خدمات خود را به نمایش بگذارید و از موتورهای جستجو پروژه های بزرگ جذب کنید. در مسیر راه اندازی سایت شرکت ساختمانی، شاید برای شما سوال پیش بیاید که از کجا باید شروع کرد، چه هاستی مناسب وب سایت من است؟ برای سئو سایت خود چه کارهایی باید انجام دهم؟ کدام قالب مناسب کسب و کار من است؟ چگونه قالب متناسب با فضای مهندسی و ساخت و ساز را خودم طراحی کنم؟ و حالا من همه کارهای لازم برای طراحی سایت را انجام داده ام حالا چگونه مثلا دامنه خود را با هاست متصل کنم؟ چگونه پنل مدریت محتوا خود را در هاست قرار دهم؟ و به طور کلی چگونه وب سایت خود را در نتایج جستجو مرتبط، بالا بیاورم ؟

شاید انجام موارد بالا به نظر سخت و زمان گیر به نظر برسد و شما شاید به مشکلاتی بر بخورید و کار را به افرادی حرفه ای تر بسپارید و خوب هر یک از این موارد برای شما هزینه ای دربر دارد و شاید اگر کسی تمامی اقداات بالا را بخواهد انجام دهد شما باید هزینه ای به مراتب بلاتر را نسبت به سایت ساز سی فایو پرداخت نمایید.

ما به شما میگوییم نگران نباشید. سایت ساز سی فایو در زمان ۵ دقیقه تمامی اقدامات لازم برای بالا آوردن سایت شما را انجام می دهد.

شما فقط کافی است قالب مورد نظر را از سایت انتخاب و با چند کلیک نصب نمایید…

تبریک میگوییم شما دارای یک وب سایت شده اید.

برخی از ویژگی های قالب شرکت عمرانی:

دارای تنظیمات رنگی در داخل مدیریت قالب و ۱۲ رنگ پیش فرض
کاملا سازگار با انواع نسخه نمایش مانند: تبلت و انواع موبایل ها
دارای سئوی عالی
استفاده از اسلایدر حرفه ای
دارای تنظیمات مربوط به بلاگ و نمونه کار

قالب شرکت عمرانی مناسب برای:

  1. راه اندازی وب سایت معرفی شرکت های ساختمانی
  2. طراحی سایت شرکت های مهندسی و عمرانی
  3. ساخت سایت شرکت های خدمات مهندسی و ساختمانی
  4. ایجاد و راه اندازی سایت شرکت های عمران و راه سازی