021-91302553
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

مالک شرکت بزرگ عمرانی، تاسیساتی، برج سازی و یا ساختمان سازی هستید ؟ میخواهید اقدام به ساخت سایت شرکتی کنید؟ فرقی نمی کند قالب سایت شرکت عمرانی بسیار با پرستیژ، چشم نواز است آنرا می توانید همین الان برای کسب و کارتان راه اندازی کنید، قالب شرکت عمرانی یکی از بهترین نمونه های قالب سایت تک صفحه ای یا قالب one page سایت ساز سی فایو است. فقط کافیست تصاویر باکیفیت و جذابی از پروژه ها و کارگاه و تجهیزات خود را جایگزین تصاویر پوسته عمرانی کنید، قالب شرکت عمرانی به بهترین نحو بزرگی شرکت و برند مجموعه ی شما را به نمایش می گذارد، اگرچه سی فایو طوری طراحی شده که بدون دانش فنی هم می توانید آنرا محتوادهی کنید، اما برای مشتریانی که قدرت و زیبایی برایشان بسیارحائز اهمیت است و مایلند وب سایتی چشم نواز داشته باشند، پیشنهاد میکنیم محتوادهی اولیه را به تیم پشتیبانی ما بسپارند تا خروجی کار خوب از آب دربیاید.

انیمیشن های css در این قالب به زیبایی طراحی شده است .در این قالب از پیج بیلدر، استفاده شده که شما به راحتی می توانید صفحه های خود را مدیریت کنید. به شما توصیه می کنیم که از نمونه نمایشی دیدن فرمایید . قالب بصورت تک صفحه طراحی گردیده است.

اگر عکس ها و یا مطالب دموی قالب طراحی شده مدنظر شما نبود شما به راحتی میتوانید عکس ها و مطالب مدنظر را با عکس های و آیکون های دلخواه عوض نمایید و برای این کار فقط کافی است بد از نصب قالب با استفاده از سایت ساز سی فایو که فقط در ۵ دقیقه انجام می‌شود و شما دیگر نیازی به خربد هاست و دامنه برای تست قالب ندارید و سایت ساز سی فایو تمام موارد را برای شما انجام می‌دهد می‌توانید بعد از دیدن ویدیوهای رایگان کار با قالب مدنظر که تیم سی فایو آنها را برای شما آماده کرده است به راحتی تغییرات دلخواه را انجام دهید، پس نگران کیفیت و امکانات سایت خود نباشید.

برخی از ویژگی های قالب شرکت عمرانی:

دارای تنظیمات رنگی در داخل مدیریت قالب و ۱۲ رنگ پیش فرض
کاملا سازگار با انواع نسخه نمایش مانند: تبلت و انواع موبایل ها
دارای سئوی عالی
استفاده از اسلایدر حرفه ای
دارای تنظیمات مربوط به بلاگ و نمونه کار

قالب شرکت عمرانی مناسب برای:

  1. راه اندازی وب سایت معرفی شرکت های ساختمانی
  2. راه‌اندازی سایت شرکت های مهندسی و عمرانی
  3. ایجاد سایت شرکت های خدمات مهندسی و ساختمانی
  4. ایجاد و راه اندازی سایت شرکت های عمران و راه سازی

شانزده − 2 =