021-28426860
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

قالب سایت همایش

در حال برگزاری همایش، رویداد، کنفرانس هستید، یکی از مهمترین ابزارها برای برگزاری همایش، طراحی سایت همایش است، در وب سایت همایش شما باید رویداد و کنفرانس را بخوبی معرفی کنید، اساتید حاضر در کنفرانس بهمراه رزومه آنها را روی سایت قراردهید، سیر اجرایی برنامه های همایش، پنل های رویداد را روی سایت منتشر کرده و با این قالب زیبا یک وب سایت شیک و مدرن را برای همایش خود راه اندازی نمایید.

خیلی از کسانی که همایش یا رویدادی دارند با استفاده از قالب های وردپرس شرکتی اقدام به راه اندازی سایت می کنند. در اینجا میخواهیم یک قالب مخصوص کار شما رو معرفی کنیم که دیگه نیاز نباشه از پوسته های دیگه استفاده کنید. قالب وردپرس همایش و رویداد یک قالب مخصوص همین حوزه می باشد که نیاز به سفارشی سازی خاصی ندارد و فقط باید محتوا رو به راحتی عوض کنید تا سریع صاحب یک سایت برای رویداد یا همایش های خود شوید.

قالب مناسب سمینار، قالب همایش، قالب کنفرانس

ضرورت ساخت سایت همایش و کنفرانس چیست؟

آگهی و تبلیغ در مورد زمان برگزاری همایش و یا کنفرانس و محل برگزاری همایش و معرفی موضوعات همایش و محل کنفرانس و کارگاه های  آموزشی و سمینارها از طریق صدا و سیما و یا رسانه های چاپی هزینه بسیار زیادی دارد.

باتوجه به استفاده روز افزون افراد جامعه از اینترنت، یکی از موثرترین و پربازده ترین روش‌هایی است که درجذب مخاطب برای کنفرانس‌ها و سمینارها واطلاع رسانی‌های آن‌ها به شما کمک می‌کند، بهره گیری از طراحی سایت همایش و کنفرانس است که هزینه کمتری داشته و شبانه روزی در دسترس بوده و اخبار و رویدادها را می تواند به مخاطبان خود منعکس کنید، توجه نمایید که طراحی سایت همایش برای کنفرانس ها و همایش های گسترده ملی و  بین المللی کارآیی خیلی خوبی دارد.

 

قالب مناسب همایش و کنفرانس چه امکاناتی دارد؟

به‌منظور برگزاری هر چه بهتر سمینار یا کنفرانس، ثبت نام علاقمندان، ارایه اخبار و گزارش های همایش، اعلام نتایج در صورت وجود و … به تناسب امکانات مختلفی در طراحی وب سایت همایش یا احداث سایت کنفرانس می توان در نظر گرفت که برخی از آنها را در ادامه بررسی میکنیم:

 • طراحی صفحه اصلی

موارد مورد بحث در سمینار یا کنفرانس، اهداف همایش، معرفی موضوع همایش و محورهای قابل بحث،‌ اطلاعاتی در مورد ارگان یا سازمان برگزارکننده همایش در این صفحه بیان می‌شود.

 • طراحی صفحه رویدادها

زمان رویدادهای آینده و یا شرح کامل‌تری از زمان و نحوه‌ی اجرای همایش را میتوانید در این صفحه قالب بیان نمایید.

 • طراحی صفحه ارتباط با ما

اطلاعات تماس، شماره های تلفن و فکس، آدرس دبیرخانه همایش، و پست الکترونیک در این صفحه قرار می گیرد.

 • طراحی قسمت بخش اسپانسرها

معرفی حامیان مالی و اسپانسرهای همایش یا کنفرانس در این قسمت پیاده سازی میشود.

 • طراحی بخش اساتید

معرفی اساتید و سخنرانان همایش و یا داوران را در این صفحه میتوانید انجام دهید.

 • سئو و بهینه سازی قالب همایش

بهینه‌سازی یعنی اینکه سایت شما باید به نوعی کدنویسی شده باشد تا موتورهای جستجو مانند گوگل بتوانند موارد مناسبی را پیدا کنند تا صفحات سایت شما را به‌درستی رتبه‌بندی نماید. قالب رویداد و همایش از سئو‌پذیری بالایی برخوردار میباشد.

امکانات قالب همایش، ویژگی های قالب کنفرانس

قالب همایش، مناسب چه نوع کسب و کارهایی است؟

این قالب مناسب ساخت سایت با موضوع همایش و رویداد میباشد، اما به دلیل ویژگی های منحصر بفرد این قالب که تنها تعداد بسیار کمی از آنها معرفی شد، شما میتوانید از این قالب برای سایت‌هایی با موضوع زیر نیز استفاده نمایید:

 • راه اندازی سایت سمینار و همایش
 • ساخت سایت همایش های بومی محلی
 • ایجاد سایت مربوط به معرفی خدمات برگذاری
 • ایجاد سایت کنگره
 • ساخت سایت همایش و کنفرانس
 • ساخت سایت رویداد