021-91302553

ساخت سایت آژانس هواپیمایی

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

 

ساخت سایت آژانس هواپیمایی به مدیران این کسب و کارها کمک می‌کند تا فروش بیشتری داشته باشند. در مقابل، مسافران نیز در کمتر از یک ساعت می‌توانند بلیط هواپیمای خود را خریداری کنند. وجود قابلیتی مانند پرداخت آنلاین امن توانسته است تا اعتماد مشتریان را جلب کند و آن‌ها بتوانند به راحتی به این سایت اعتماد کنند. سایت ساز سی فایو امکان دریافت درگاه پرداخت امن را در اختیار شما قرار می‌دهد.  همچنین، زمانی که شما برای آژانس هواپیمایی خود سایت داشته باشید، به راحتی می‌توانید همکاران بسیار را به سمت خود جذب کنید تا آن‌ها بتوانند با شما در طرح همکاری با فروش، میزان سود شرکت را افزایش دهند. البته قابلیت‌های بیشتری را می‌توان برای یک سایت آژانس هواپیمایی گفت که در ادامه به همین موضوع می‌پردازیم.

امکانات ساخت سایت آژانس هواپیمایی

آژانس هواپیمایی برای افزایش فروش خود در ساعت‌های غیرکاری می‌تواند از خدمات طراحی سایت استفاده کند. برای درست کردن سایت آژانس هواپیمایی می‌توانید از قالب سایت آژانس هواپیمایی استفاده کنید. خدمات ساخت سایت به منزله ایجاد محیط مجازی برای خرید بلیط اینترنتی هواپیما، کنسل کردن بلیط و اطلاع از به‌روزترین قیمت بلیط هواپیما می‌باشد. با استفاده از این قابلیت‌ها و امکانات، نحوه خرید و رزرو بلیط هواپیما برای مسافران راحت‌تر خواهد شد. همچنین، مدیر یک آژانس هواپیمایی به سهولت در می‌یابد که مسافران به چه خدمات دیگری نیاز دارند. بدین ترتیب، نحوه خدمات‌دهی یک آژانس هواپیمایی تغییر خواهد کرد.

 

۱ جستجوی پرواز، رزرو و صدور بلیط سیستمی

اولین و مهم‌ترین قابلیت یک سایت آژانس هواپیمایی، جستجوی پرواز رزرو شده است. این قابلیت به شما کمک می‌‎کند که بعد از رزرو پرواز بتوانید بلیط مورد نظر خودتان را پرینت بگیرید. البته این قابلیت برای تمامی افرادی که به این سایت دسترسی دارند، فراهم است تا بتوانند بلیط مورد نظر خود را پرینت بگیرند و در گیت ورودی پرواز ارائه دهند.

۲ تعریف و اعمال کد تخفیف بر روی نام کاربری

مشتریان شما می‌توانند کد تخفیف اعمال کنند. به این منظور که مشتریان بتوانند از کد تخفیف دریافتی خود استفاده کنند، ابتدا می‌بایست قابلیت اعمال این کد در سایت آژانس هواپیمایی وجود داشته باشد. زمانی که این شرایط وجود داشته باشد، بخشی از قیمت بلیط تخفیف خواهد خورد و مشتریان شما با هزینه کمتری می‌توانند بلیط هواپیما را خریداری کنند.

۳ صدور بلیط قطار و اتوبوس

بسیاری از آژانس‌های هواپیمایی، علاوه بر فروش بلیط هواپیما، در فروش بلیط قطار و اتوبوس هم دست دارند. به طور معمول، سایت آژانس هواپیمایی آن‌ها به گونه‌ای طراحی شده که دارای سه بخش تفکیک شده بلیط قطار، اتوبوس و هواپیما باشد. این بخش بندی سایت را می‌توانید با تکمیل منوی آن انجام دهید. به این نکته هم توجه داشته باشید که تعریف و اعمال کد تخفیف هم باید در این بخش‌ها وجود داشته باشد.

۴ استرداد آنلاین

همه افرادی که بلیط قطار، اتوبوس و یا هواپیما را در دست خود دارند، به محل حرکت نمی‌رسند. زمانی هم وجود دارد که این شرایط پیش بینی شود. به همین خاطر لازم است تا سایت آژانس هواپیمایی به گونه‌ای ساخته شود که مسافران و یا پرسنل آژانس، بتوانند از خدمات استرداد آنلاین استفاده کنند.

۵ امکان بایگانی مشخصات مسافران در ساخت سایت آژانس مسافرتی

آژانس‌های هواپیمایی دارای مشتریان پروپاقرصی هستند که بعد از هر بار مسافرت، نیاز است تا با شرایط و خدمات شما آشنا شوند. در صورتی که اطلاعات مشتریان در سایت وجود داشته باشد، شما می‌توانید بازاریابی پیامکی را انجام دهید. در صورتی هم که اطلاعات دیگری همچون ایمیل را داشته باشید، می‌توانید اعضای خبرنامه ایمیلی خود را روز به روز بزرگ‌تر کنید.

۶ قابلیت گزارش‌گیری و کنترل فروش

مدیران آژانس‌های هواپیمایی برای این که بتوانند از میزان فروش خدمات خود اطلاع پیدا کنند، به آمارهای شفاف و قابل ملاحظه‌ای نیاز دارند. این نیاز آن‌ها با وجود پنلی مختص به آن‌ها برطرف خواهد شد. نحوه کار این پنل به صورتی است که به طور هفتگی، ماهیانه و سالانه، چندین نمونه گزارش تهیه می‌کند.

۷ آمار فروش تفکیکی هر محصول

آژانس هواپیمایی می‌تواند ارائه‌دهنده انواع کتاب و محصولات فیزیکی مورد نیاز در حین سفر باشد. مشتریان می‌توانند این محصول را به صورت آنلاین خریداری کنند. بعد از گذشت هر هفته، میزان فروش هر محصول در بخش پنل مختص به هر محصول قابل مشاهده است. برای مثال، در این بخش مشخص است که چه تعداد از مشتریان توانسته اند از کد تخفیف دریافتی برای خرید محصول استفاده کنند و یا محصولات به چه میزان فروخته شده‌اند.

۸ محاسبه میزان فروش

وجود پنل مالی در سایت هواپیمایی به مدیر این کسب و کار کمک می‌کند تا میزان فروش را مشخص کند. علاوه بر محاسبه میزان فروش، روند فروش شرکت به صورت تخصصی و مطابق با نرم افزارهای حسابداری برای مدیران ارائه خواهد شد. به طور معمول، گزارش‌دهی میزان فروش به طور روزانه است. بعد از گزارش میزان فروش، میزان سوددهی شرکت هم مشخص خواهد شد.

۹ محاسبه میزان استرداد

در رابطه با میزان پول بازگشتی به مشتریان نیز پنل مالی دارای قابلیتی است که مبالغ کسر شده از حساب شرکت را مشخص می‌کند؛ چون زمانی که مسافران می‌خواهند بلیط خود را استرداد کنند، بخشی از مبلغی که برای خرید بلیط صرف کرده بودند، به آن‌ها باز خواهد گشت. محاسبه میزان مبلغ عودت داده شده با استفاده از همین پنل مالی سایت خواهد بود.

۱۰ محاسبه سود فروش

در نظر گرفتن امکان محاسبه سود فروش هنگام ساخت یک سایت آژانس هواپیمایی، برای مدیران از اهمیت زیادی برخوردار است. بالاخره مسافران از راه‌های مختلفی می‌توانند بلیط را تهیه کنند. برخی از آن‌ها کد تخفیف داشته اند و برخی دیگر نیز بدون کد تخفیف، اقدام به خرید بلیط هواپیما کرده اند. علاوه براین، افرادی هم هستند که بلیط خود را به صورت آنلاین استرداد کرده اند. سیستم مالیاتی سایت باید بتواند میزان سود شرکت را به ازای خرید تمام مشتریان حساب کند.