021-91302553

ساخت سایت بازرگانی

ساخت سایت بازرگانی

صادرات و واردات مواد غذایی، یکی از حوزه‌های تخصصی هر کشوری محسوب می‌شود که طرفداران بسیار زیادی دارد. طراحی سـایت بازرگانی به نفع مشتریان و افرادی است که دارای این دست از مشـاغل هستند؛ چرا که مشتریان در کمترین زمان و با هوشمندانه‌ترین امکانات می‌توانند با مدیران این مشاغل ارتباط داشته باشند. از طرفی، مالکان این مشاغل هم می‌توانند سهم فروش خود را در بازار افزایش بدهند.

امکانات ساخت سایت بازرگانی

اولـین قـابلیتی که باید در سایت بازرگانی در نظر بگیرید، بخش مربوط به توضیحات کالاهایی است که شرکت شما تولید می‌کـند و در حجم‌های عمده به بازار وارد می‌کند. به طور کلی، طراحـی سـایت بازرگانی به نحوی باید انجام شود که تمامی نیازهای یک کسب و کار فروش عمده و صادراتی محصـولات برطرف شود. برای مثال، زمانی که شما محصـولات خود را به خارج از کشور صـادر می‌کنید و آدرس سایت خود را بر روی بسته بندی محصولات درج کرده اید؛ مشتریان به راحتی بتوانند با کارشناسان کسب و کار شما ارتباط برقرار کنند. در صورتی که سایت شما به گونه‌ای طراحی شده که باشد که کاربران دسترسی سریع و راحتی نداشته باشند، نمی‌توانید انتظار داشته باشید که تمامی این فرآیند به خوبی پیش خواهد رفت.

چندزبانه بودن سایت

طراحی سایت چندزبانه برای کسب و کارهای حوزه صادرات و واردات بسیار ایده‌آل است؛ چرا که آن‌ها می‌توانند پاسـخگوی نیاز هر کاربری باشند. از آن جایی که حوزه کسب و کار صـادرات و واردات بسیار گسـترده است، در نظر گرفتن حالت چندزبانه برای سایت می‌تواند نیاز بخش اعظمی از مشتریان شما را رفع کند.

معرفی محصولات به تفکیک هر کدام از آن‌ها

معرفی محصـولات یک کسـب و کار فعال در حوزه صـادرات و واردات، تنها هدف طراحـی سـایت در این حوزه نیست. شما باید به طور هوشمندانه، منوی کامل از محصولات خود را در صفحه نخست سایت در اختیار کاربران قرار بدهید تا آن‌ها مدت کمتری را به دنبال محصولات برند شما باشند. اگر محصولات شما شامل طیف وسیعی از محصـولات صـادراتی و وارداتی هستند، بهتر اسـت چندین مجموعـه در نظر بگیرید که هر کدام شـامل چندین زیرمجموعه باشند. به طوری که کاربران با نگهداشتن ماوس بتوانند سایر زیرمجموعه‌ها و لیست آن‌ها را مشاهده کنند.

سفارش آنلاین انواع محصولات

وجود قـابلیتی مانند سفـارش آنلاین محصولات به مدیران این سـایت‌ها کمک می‌کند تا میزان فروش و افزایش درآمد خود را افزایـش بدهند. لذا، در طراحی سایت بازرگانی باید یک قـالب سایت بازرگانی برای یک دسته بندی از سایت در نظر بگیرید که کاربران بتوانند محصولات کسب و کار شما را سفارش بدهند. در طراحی بخش سفارش انواع محصولات در سایت صادرات و واردات باید حداقل و حداکثر سفارش را مشخص کنید تا کسب و کار بتواند به تجارت خود بپردازد. چون سایت مورد نظر شما از نوع صادرات و واردات است، باید اعداد و ارقام بیشتر از ۱۰ بسته را در فیلتر سفارش آنلاین محصـولات اعمال کنید.

قالب سایت شرکتی

قالب سایت شرکت بازرگانی

قالب شرکت دوربین مدار بسته


پشتیبانی آنلاین

وجود پشتیبانی آنلاین در سـایت به کاربران کمک می‌کند تا سـوالات خود را پیش از خرید و بعد از خرید بپرسـند و همان جا نیز جواب سـوالات خود را دریافت کنند. برای طراحی فرم پشتیبانی آنلاین می‌توانید باکس مخصوصی را راجع به پر کردن شماره تلفن در نظر بگیرید تا هم دیتای بیشتری از مشتریان خود جمع آوری کنید و هم پاسخگوی آنلاین نیازهای مشتریان باشید.

معرفی نمایندگی‌های فروش

اگر شما یک مجموعه در زمینه تولید انواع کیف و کفش چرم هستید، بی شک نمایندگی‌هایی را در سراسر کشور دارید که محصولات تولیدی کسب و کار شما را می‌فروشند. لذا، معرفی نمایندگی‎های فروش را باید در سـایت صـادرات و واردات انجام بدهید تا مشتریان به سـادگی بتوانند روند خرید حضـوری را طی کنند. معرفی نمایندگی‌های فروش محصولات باید به همراه آدرس، شماره همراه و آدرس ایمیل آن‌ها باشد. حتی بعد از درج آدرس می‌توانید نقشه جغرافیایی آنلاین برای کاربران در نظر بگیرید تا بتوانند به نمایندگی‌های فروش دسترسی داشته باشند.

معرفی دستاوردها و افتخارات مجموعه

دستـاوردها و افتخارات یک مجموعـه کسب و کار صـادرات و واردات برای خریداران خارجی و خارج از کشور از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. لذا در طراحی سـایت باید بخشی از سـایت را برای معرفی این دستاوردها در نظر بگیرید تا تمامی مشتریان بین المللی شما بتوانند از این اطلاعات استفاده کنند.


معرفی مشتریان شما

بسیاری از مجموعه‌های فعال در حوزه صادرات و واردات انواع لوازم و خوراکی با معرفی کردن مشتریان بین المللی خود، باعث افزایش مشتریان جدید می‌شوند. معرفی مشتریان می‌تواند در همان صفحه نخست سـایت و در بدو ورود کاربران جدید طراحی شـده باشد تا به کیفیت بالای سطح محصـولات شما پی ببرند. همچنین، در این بخش می‌توانید نظرات مشتریان خود را به همراه تصویر آن‌ها به صورت اسلایدری پخش کنید تا مدام برای کاربران تکرار شود.


نمایش سابقه فعالیت شرکت بازرگانی شما در جشنواره‌های مختلف

خریداران دوسـت دارند از برندهای محبوب و شناخته شده خریداری کنند. اگر شما هم دوسـت دارید به یکی از برندهای محبوب در لیست خرید مشتریان تبدیل شوید، بهتر است تاریخچه حضور خود در نمایشگاه‌های متعدد را ثبت کنید تا مشتریان شما بدانند که چقدر برای معروف بودن خود تلاش کرده اید. علاوه براین، شما در این بخش می‌توانید میزان رضـایت مشتریان را درج کنید تا افراد بتوانند از میزان محبوبیت برند شما مطلع شوند. در صورتی هم که برنامه ریزی خاصی برای برگزاری نمایشگاه دارید، می‌توانید این موضوع را از طریق این بخش به مشتریان خود اعلام کنید.


ارسال اعلامیه از طریق مرورگر

اگر روزانه افراد زیادی به سـایت شما مراجعه می‌کنند تا از آخرین اطلاعیـه‌ها و اخبار اطلاع پیدا کنند؛ بهتر است تا فرمی را ایجاد کنید که افراد به سـایت شمـا دسترسی بدهند تا بتوانید اعلامیه ارسـال کنید. ارسال اعلامیه به کاربران کمک می‌کند تا در اسرع وقت و پیش از زمان موعود بتوانند با کسب و کار شما تعامل داشته باشند. همچنین شما می‌توانید فرمی را مبتنی بر دریافت ایمیل و شماره تلفن درج کنید تا کاربران، اطلاعات خود را به سایت شما بدهند. در نهایت، شما با جمع آوری اطلاعات و داده‌های زیاد به طور روزانه می‌توانید به آن‌ها ایمیل و یا پیامک ارسال کنید.