021-91302553

ساخت سایت ورزشی

ساخت سایت ورزشی رایگان به همراه نمونه

حاشیه بعضی از بازی‌های ورزشی همواره داغ بوده است. رشته‌های ورزشی همانند فوتبال، کشتی و مسابقات ماشین رانی جزو موضوعاتی هستند که اکثر افراد، از به‌روزترین اخبار آن‌ها اطلاع دارند. در گذشته، اطلاعات و اخبار رشته‌های ورزشی را تنها می‌توانستید از رسانه‌های رسمی و عمومی پیدا کنید. در حالی که هم اکنون، سایت‌های ورزشی بسیاری وجود دارند که به یکی از پرمخاطب‌ترین سایت‌ها تبدیل شده اند. گذشت زمان، ثابت کرده است که هیچ چیزی نمی‌تواند از محبوبیت اخبار و اطلاعات ورزشی کم کند. به همین خاطر است که هم اکنون هم طراحی وب سایت ورزشی به یکی از رایج‌ترین درخواست‌های ساخت سایت مبدل شده است.

امکانات ساخت سایت ورزشی

یک سایت ورزشی غیر از بحث اخبار داغ بازی‌های لیگ و مسابقات رسمی، می‌تواند امکانات متنوع‌تری هم داشته باشد. یکی از این امکانات، ایجاد حالت فروشگاهی در سایت است. کسب و کارهای اینترنتی نوپایی وجود دارند که در حوزه فروش لوازم ورزشی در دوران کرونا شکل گرفته اند. این سایت‌ها دارای قالب فروشگاهی هستند و می‌توانند خرید لوازم ورزشی را برای افراد متقاضی، آسان‌تر کنند. همین الان فروشگاه خود را با فروشگاه ساز سی فایو راه اندازی کنید.

نمایش آنلاین مسابقات ورزشی در حال انجام

یکی از جذاب‌ترین بخش‌ها در ساخت یک سایت ورزشی می‌تواند به نمایش گذاشتن مسابقاتی باشد که در همین لحظه در حال برگزاری هستند. این قابلیت به تعداد بسیار زیادی از مخاطبان یک سایت ورزشی کمک می‌کند تا از راه دور هم بتوانند روند بازی را رصد کنند. البته شما می‌توانید یک بخش یا بخش‌هایی جذاب از مسابقه ورزشی را به نمایش بگذارید. این کار به شما کمک می‌کند تا به یک مرجع رسمی برای انتشار اخبار ورزشی تبدیل شوید.


ثبت نام کاربران و ایجاد حساب کاربری

ایجاد حساب کاربری، مناسب‌ترین راهکاری است که می‌توانید برای رساندن خدمات به کاربران خود انجام دهید. پس از عضو شدن افراد در حساب کاربری، آن‌ها می‌توانند تا در بخش تالار گفتگو و انجمن‌ها در به اشتراک گذاری نظرات خود فعال باشند.

ایجاد تالار گفتگو برای کاربران در طراحی سایت ورزشی

تالار گفتگو برای کاربران ورزشی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است؛ چون پیش از برگزاری هر نوع مسابقه‌ای، حواشی وجود دارد که می‌تواند منجر به تولید محتواهای زیادی شود. از طرفی، جذابیت مسابقات ورزشی به همین است که افراد نتایج بازی را حدس بزنند. بعد از برگزاری مسابقه هم تحلیل‌هایی وجود دارد که کاربران می‌توانند در همین تالار گفتگو بحث کنند.


برگزاری نظرسنجی آنلاین

نظرسنجی آنلاین، هوشمندانه‌ترین راهی است که می‌توانید اطلاعات اصلی را از کاربران یک سایت ورزشی دریافت کنید. نظرسنجی درباره پیروزی بین دو تیم ورزشی، متداول‌ترین کاری است که برای دریافت اطلاعات افراد و افزایش تعداد کاربران فعال خود می‌توانید انجام بدهید. بعد از مشخص شدن نتایج مسابقات، بهتر است به چند نفر از کاربران شرکت کننده در نظرسنجی، جوایزی را اهدا کنید. این جوایز می‌تواند اشتراک چندماهه باشد.

خبرنامه سایت ورزشی

دنیای ورزش و بازی‌های ورزشی همواره پر از جدال و بحث بوده است. هر چقدر که زمان می‌گذرد، جذابیت جدال و بحث در این زمینه افزایش پیدا می‌کند. در حال حاضر، کارشناسان متعددی بعد از پایان مسابقات درباره عملکرد بازیکنان و نحوه امتیازدهی به آن‌ها صحبت می‌کنند. یک سایت ورزشی می‌تواند به بهترین منبعی تبدیل شود که آخرین حواشی و اخبار قبل و بعد از برگزاری مسابقات را به کاربران خود ارائه می‌کند. به همین خاطر لازم است بخشی از سایت را مخصوص ارسال خبرنامه ورزشی در نظر بگیرید.خبرنامه سایت ورزشیوبلاگ

وبلاگ از مهم‌ترین بخش‌ها برای یک سایت ورزشی به شمار می‌رود؛ چرا که شما می‌توانید تمامی محتواهای مربوط به سایت ورزشی را در بخش وبلاگ منتشر کنید. خوب است بدانید که وبلاگ سایت موجب بهینه شدن سئوی سایت ورزشی شما خواهد شد. محتواهایی درباره بیوگرافی بازیکن‌ها، رشته‌های ورزشی پرطرفدار و جدیدترین رشته‌های ورزشی از جمله محتواهایی است که می‌تواند در وبلاگ سایت ورزشی منتشر کنید.

برگزاری مسابقات آنلاین

پنل کاربری در طراحی وب سایت ورزشی باید توانایی پاسخگویی به تعداد بسیار زیادی از شرکت کنندگان برای حضور در مسابقات آنلاین را داشته باشد. شطرنج، فوتبال، اتومبیل رانی و پینگ پنگ از جمله مسابقات ورزشی هستند که می‌توانید محیط بازی آن‌ها را در سایت خود طراحی کنید تا کاربران بتوانند به رقابت با هم بپردازند.پنل خصوصی اشتراک ماهیانه و سالیانه

برخی از بازی‌های ورزشی را هم می‌توان به صورت آنلاین و غیر حضوری انجام داد. این بازی‌های آنلاین می‌توانند یک راه برای کسب درآمد شما باشند. پنل‌هایی که از نوع VIP باشند، افراد می‌توانند از این قابلیت برگزاری آنلاین حضور در مسابقات استفاده کنند. لذا، شما می‌توانید گزینه‌هایی را در پنل عادی کاربران در نظر بگیرید که با پرداخت مبلغی پول بتوانند به پنل اشتراکی خود دسترسی داشته باشند.

فروشگاه لوازم ورزشی

طراحی سایت ورزشی می‌تواند در کنار خدمات خود، از محیط مجازی برای فروش لوازم ورزشی استفاده کند. یک بخش از منوی سایت را می‌توانید برای خرید و فروش انواع لوازم ورزشی در نظر بگیرید. سپس، بخش مجزایی از فروشگاه مجازی را بهتر است برای مالکان باشگاه‌های ورزشی در نظر بگیرید تا بتوانند انواع تجهیزات را به صورت عمده و با قیمت بهتری دریافت کنند. در نظر گرفتن فرم آنلاین برای این دست از خریداران بسیار ایده‌آل است. در این صورت، شما توانسته اید که به دو بازار هدفی که مشخص کرده اید، دست پیدا کنید. به طوری که بعد از هر نوع تخفیف می‌توانید به همان بخش از بازار هدف خود اطلاع رسانی کنید.

انتقال کاربران از سایت ورزشی به اینستاگرام

اخبار و اطلاعات ورزشی حتی در محیط اینستاگرام هم مورد توجه افراد زیادی قرار می‌گیرد و روزانه فالوورهای زیادی به سمت این گونه از پیج‌ها جذب می‌شوند. برخی از کاربران نیز اخبار و اطلاعات ورزشی را تنها از طریق سایت‌های ورزشی جستجو می‌کنند. بهترین راه حل برای افزایش تعداد فالوورهای ارگانیک، تبلیغ پیج اینستاگرام در سایت ورزشی است. به صورتی که بخش پایین صفحه اصلی سایت را می‌توانید برای پیوستن کاربران سایت به پیج اینستاگرامی خود در نظر بگیرید. حتی شما می‌توانید آخرین پست‎های پیج خود را در سایت به نمایش بگذارید.نمایش اطلاعات تماس باشگاه‌های ورزشی

ساخت سایت‌های ورزشی می‌توانند مناسب‌ترین راه برای برقرار ارتباط با باشگاه‌های داخل و خارج از کشور باشند. یک گزینه از منوی سایت را برای برقراری ارتباط با باشگاه‌های ورزشی در نظر بگیرید تا کاربران به راحتی بتوانند با باشگاه‌های ورزشی در تماس باشند.