021-91302553
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

قالب سایت رایگان به منظور راه‌اندازی و استفاده وب سایت برای شرکت‌های فعال در زمینه انرژی‌های پاک مانند انرژی خورشیدی و انرژی بادی راه اندازی شده است. در این قالب می‌توانید شرح خدمات، شعب، تعرفه‌ها و پلن‌های مختلف کسب و کارتان را به منظور اطلاع بیشتر مشتریان‌تان قرار دهید. همچنین شما می‌توانید با نصب نسخه رایگان این سایت به مدت یک هفته با کلیه امکانات آن کار کرده و کاملا مورد بررسی قرار دهید.

ویژگی‌های قالب شرکت انرژی پاک

این فروشگاه ساز با استفاده از قالب حرفه‌ای طراحی شده است.همچنین قالب شرکت انرژی پاک وردپرس را به جرأت می‌توان یکی از بهترین قالب‌ها معرفی کرد.

  • جستجوی ایجکس فوق العاده سریع و زیبا
  • انواع سربرگ، چندین نحوه نمایش محصولات، نمای ۳۶۰ درجه محصول
  • ایجکس بودن تمام فیلترها و دسته بندی‌ها، پیشخوان
  • حساب کاربری اختصاصی، مگا منو قابل ویرایش با ویژوال کامپوزر
  • فوتر بسیار منعطف، نمایش منوی موبایل فوق حرفه‌ای و کاربر پسند
  • هماهنگی با افزونه چند فروشندگی دکان و…

ریسپانسیو بودن و Retina Ready در قالب شرکت انرژی پاک

یکی از ویژگی‌های دیگر این قالب فروشگاهی، طراحی کاملا پاسخگو است که خود را به بهترین نحو در دستگاهی که در آن بارگذاری می‌شود، نمایش خواهد داد. این به این معنی است که شما می‌توانید همه قسمت‌ها از جمله لیست موارد برای فروش، تماس با ما و… را به کاربران به خوبی نمایش دهید. ما تضمین می‌کنیم که وب سایت انرژی پاک شما در هر نوع دستگاه می‌توانید نمایش داده شود.

همچنین در راه‌اندازی این فروشگاه ساز از تکنولوژی Retina Ready استفاده شده است. یعنی این امکان برای شما وجود دارد که سایت خود را در هر صفحه نمایشی بدون افت کیفیت تصاویر مشاهده نمایید. Retina Ready بودن برای وب سایت‌هایی که این قابلیت را دارند، یک مزیت شمرده شده و تجربه کاربری خوبی هم به کاربران القا می‌نماید.

سفارشی سازی هدر

در قالب رایگان شرکت انرژی پاک به راحتی می‌توانید المان‌ها را با درگ اند دراپ کردن جا به جا کنید و به سلیقه خودتان بسازید. همچنین طرح‌های زیادی در پنل تنظیمات موجود است که شما می‌توانید از بین این طرح‌ها هدر مناسب سایت خود انتخاب کنید. طرح بندی و سفارشی سازی هدر سایت کاملا در دست شماست. بنابراین شما می‌توانید با تغییرات مد نظر خود هدر قالب را اختصاصی و سفارشی بر اساس سلیقه خودتان انجام دهید.

 

5 × 2 =