021-91302553

ساخت سایت زعفران

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

در سال‌های گذشته، فروش بدون وجود محدودیت‌های جغرافیایی برای دارندگان و مالکان زمین‌های کشاورزی زعفران چندان ممکن نبود. اما در حال حاضر، خرید اینترنتی زعفران با ساخت سایت امکانپذیر شده است. بعد از طراحی سایت زعفران می‌توانید محصولات خود را در سایت بارگذاری کنید و منتظر پیامک واریز مبالغ حاصل از فروش آن‌ها باشید. البته این شرایط در صورتی برای شما برقرار است که اصول بهینه سازی سایت زعفران را رعایت کرده باشید. نوشتن Alt تصاویر محصولات و وبلاگ سایت به شما کمک می‌کند تا به جایگاه بالایی در نتایج جستجوی گوگل دست پیدا کنید و در مقایسه با رقبای خود، برتر واقع شوید.

امکانات ساخت سایت زعفران

تمامی سایت‌هایی که در حوزه زعفران فعالیت دارند، با هدف فروش محصولات زعفرانی خود طراحی شده اند. دستیابی به هدف فروش محصولات زعفرانی در صورتی انجام خواهد شد که نیازهای مشتریان برطرف شود. یعنی اگر آن‌ها به دنبال کسب آگاهی درباره قیمت محصولات زعفرانی هستند، باید منوی جداگانه‌ای را برای آن‌ها در نظر بگیرید تا بتوانند به لیست قیمت دسترسی پیدا کنند. در صورتی هم مخاطبان شما نیاز به کسب آگاهی درباره محصول خاصی دارند، باید قابلیتی را برای‌شان در نظر بگیرید که ابتدا درباره خاصیت فرآورده زعفرانی اطلاع کسب کنند و سپس، اقدام به خرید آن کنند.

  1. سیستم عضویت و ایجاد حساب کاربری

کاربران به منظور این که بتوانند فرآیند خرید خود را انجام دهند، باید حساب کاربری داشته باشند. اطلاعات شخصی افراد مانند شماره تلفن و ایمیل برای ایجاد حساب کاربری مورد نیاز است. بعد از وارد کردن این اطلاعات می‌توانید سایر مراحل تکمیل حساب کاربری را ادامه دهید.

در فرم ایجاد حساب کاربری می‌توان اطلاعاتی نظیر شماره حساب، آدرس پستی، کد پستی و تاریخ تولد افراد را ارائه کرد.

  1. افزودن به علاقه‌مندی‌ها

زمانی که حساب کاربری برای کاربران ایجاد می‌کنید، باید کاربران بتوانند لیست علاقه‌مندی داشته باشند. این قابلیت برای هر نوع محصول که موجود باشد و تمامی کاربران فراهم است. به طوری که آن‌ها با لمس گزینه “افزودن به علاقه‌مندی” می‌توانند یک لیست از تمام محصولات مورد پسندشان تهیه کنند. تعداد محصولات علاقه‌مندی می‌بایست کمتر از تعداد کل محصولات سایت باشد.

  1. مقایسه قیمت فرآورده‌های زعفرانی در طی یک ماه گذشته

زعفران بعنوان طلای سرخ شناخته می‌شود. به همین خاطر، قیمت فرآورده‌های زعفرانی برای خریداران این محصولات اهمیت زیادی دارد. وقتی که کاربران مایل به خرید فرآورده‌های زعفرانی هستند، تمایل دارند تا روند افزایش یا کاهش قیمت آن فرآورده را بدانند. در این صورت است که متوجه خواهند شد که محصولی را که خریداری کرده اند، گران قیمت بوده است یا خیر.

  1. اسلایدر آخرین فرآورده‌های زعفرانی و آخرین محصولات

اسلایدر آخرین فرآورده‎های زعفرانی و آخرین محصولات را باید در صفحه نخست سایت درج کنید تا کاربران جدید هم از خدمات و محصولات شما آشنایی داشته باشند. تعداد تصاویر در اسلایدر می‌تواند محدود باشد تا با یک دور نمایش آن‌ها، افراد از جدیدترین محصولات شما آشنایی پیدا کنند.

  1. صفحه قیمت انواع زعفران

همواره کلمه‌هایی نظیر “قیمت زعفران ۵ گرمی” در جستجوهای گوگل اهمیت داشته است. با توجه به نیاز اصلی افراد از آگاهی درباره قیمت زعفران لازم است تا یک منوی جداگانه برای درج اطلاعات قیمت زعفران در نظر بگیرید تا مدیر سایت بتواند قیمت به روز زعفران را تغییر بدهد. اگر نمی‌خواهید یک منوی جداگانه در نظر بگیرید، می‎‌توانید یک باکس مخصوص درباره قیمت زعفران در تمامی صفحات سایت در نظر بگیرید که اطلاعات آن مدام در حال تغییر است. در این شرایط، کاربران در تمامی صفحات سایت می‌توانند به قیمت فرآورده‌های زعفرانی دست پیدا کنند.

  1. قیمت گذاری بر روی محصولات

همانطور که گفتیم، زعفران در مقایسه با سایر محصولات خوراکی، ارزش و اهمیت بیشتری دارد. لذا بعد از درج هر نوع فرآورده زعفرانی باید بتوانید قیمت آن‌ها را در سایت درج کنید تا هم در نتایج جستجوی گوگل به صفحه نخست راه پیدا کنید و هم نیاز اصلی مشتریان شما برطرف شود.

  1. دسته بندی انواع محصولات زعفران

در یک سایت زعفران باید دسته بندی‌های مختلفی از محصولات وجود داشته باشد. برای مثال، چون زعفران دسته و زعفران پوشال نسبت به یکدیگر فرق دارند، باید هر دوی این محصولات در یک دسته جای بگیرند تا سریع‌تر نمایش داده شوند. زعفران سرگل و زعفران نگین، دو نوع زعفران دیگر هستند که لازم است در دسته بندی انواع محصولات سایت در نظر بگیرید.

  1. ارائه پیش فاکتور محصولات زعفرانی انتخاب شده در سبد خرید

برای خرید زعفران به شکل عمده نیاز است تا فاکتور برای افراد صادر شود. البته در حین خرید سایر مدل‌های زعفران نیز بهتر است پیش فاکتور را به مشتریان خود ارائه کنید تا زمان کمتری را صرف انتخاب و خرید زعفران کنند. استفاده از خدمات پس از فروش، تضمین قیمت و کیفیت از مزایای ارائه پیش فاکتور در حین خرید محصولات زعفرانی است که برای مشتریان شما هم ارزشمند است و احساس اعتماد به نفس را درون آن‌ها تقویت می‌کند.

  1. عضویت در خبرنامه

سایت شما می‌تواند ارائه دهنده انواع نهال تا انواع فرآورده‌های زعفرانی باشد. البته هر کدام از این محصولات می‌تواند در زمان خودشان ارزش و اهمیت داشته باشند. برای مثال، نهال زعفران در فصل کاشت زعفران مناسب و کاربردی است. در حالی که خرید گل زعفران در نیمه دوم سال، رایج است. بهترین راه برای اطلاع از خرید محصولات خاص زعفرانی این است که به کاربرانی که در خبرنامه سایت شما عضو هستند، ایمیل بدهید تا از خرید انواع محصولات زعفران غافل نباشند. لذا در نظر گرفتن باکسی در بخش پایینی صفحه نخست سایت به شما کمک می‌کند تا افراد بتوانند در خبرنامه سایت شما عضو شوند. در این صورت، شما با داشتن لیستی از ایمیل‌ها می‌توانید به کاربران سایت خود اطلاع رسانی کنید و آخرین اخبار از محصولات جدید سایت را اطلاع بدهید.

  • وبلاگ

وبلاگ سایت زعفران می‌تواند ارائه دهنده نحوه مصرف زعفران و مقدار مجاز مصرف زعفران باشد. از طرفی، وبلاگ سایت برای بهینه سازی جستجوی سایت کاربردی است. حتی در وبلاگ سایت زعفران می‌توانید به طور تخصصی درباره محصولات کسب و کار خود، اطلاعات جامع و کاملی را ارائه کنید تا مشتریان شما دید بهتری از کیفیت محصولات داشته باشند. برای مثال، اگر زعفران‌های شما برای صادر به خارج از کشور مناسب هستند، این موضوع را بهتر است در وبلاگ سایت خود ذکر کنید.