021-91302553

ساخت سایت املاک

پیدا کردن یک خانه مناسب برای رهن یا اجاره می‌تواند امری دردسرساز و پر از سختی باشد؛ چرا که افراد به ناچار مجبور هستند تا به املاک متعددی مراجعه کنند و گزینه‌های پیشنهادی را بررسی کنند. در صورتی که همه افراد بتوانند موردهای پیشنهادی خرید، رهن یا اجاره ملک را در سایت‌های آنلاین بررسی کنند، دیگر نیازی نیست تا به چندین مشاور املاک مراجعه کرده و زمان زیادی را صرف این کار نمایند. ساخت سایت املاک، باعث راحت‌تر شدن کار مشتری شده و به شما کمک می‌کند تا بتوانید به فرصت‌های بیشتری دست پیدا کنید. به این ترتیب شما هر موردی را برای فروش، رهن یا اجاره ملک داشته باشید، می‌توانید آگهی آن را به صورت آنلاین برای هزاران نفر منتشر کنید. همراه ما باشید تا درباره امکانات و مزایای سایت املاک بیشتر توضیح دهیم.

مزایای طراحی سایت املاک چیست؟

اولین مزیتی که در رابطه با سایت املاک می‌توان یادآور شد، جذب بیشتر مشتریان است. یعنی شما نیازی ندارید تا به چندین کارگزاری مراجعه کنید تا حداقل ۱۰ مشتری جذب کنید. این مزیت از ساخت سایت، برای افرادی که شغل آن‌ها، ارائه خدمات رهن، اجاره و فروش خانه و املاک است، بسیار مفید و سودمند می‌باشد. آنها می توانند به راحتی موردهای موردنظر خود را به همراه عکس و نمونه در سایت بارگذاری کنند و مشتری پیدا کنند.

بخش مهمی از مزیت ساخت سایت املاک، از طرف کاربرانی است که به سایت شما سر می‌زنند. امروزه دیگر کاربران به منظور پیدا کردن ملک برای خرید و اجاره به خودشان زحمت بیرون رفتن از خانه را نمی‌دهند؛ بلکه در سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مختلف به جستجو می‌پردازند. شما با ساخت سایت املاک یک ارزش جدید به مخاطبانتان ارائه میکنید.

ارائه خدمات ۲۴ ساعته به مشتریان


ساعت کاری دفاتر املاک همان ساعت‌های اداری است. به همین خاطر می‌توان گفت که در این شرایط، ارائه خدمات ۲۴ ساعته به مشتریان امکان پذیر نیست. در صورتی که مشتریان شما به اطلاعات و گزینه‌های پیشنهادی دسترسی داشته باشند، امکان فروش خدمات در طول ۲۴ ساعت وجود دارد. به طوری که مشتریان شما در هر ساعت از شبانه روز می‌توانند به اطلاعات درج‌شده در رابطه با پیشنهادهای مختلف دسترسی داشته باشند.

تعامل ساده با مشتریان


پشتیبانی که سایت اینترنتی شما دارد، بهترین موقعیت برای ارتباط دوطرفه با مشتریان شما محسوب می‌شود. در صورتی که ارتباط با مشتریان در محیط کاری املاک از نظر زمان و هزینه ممکن است کمی سخت باشد. به همین خاطر است که سایت آنلاین را می‌توانیم بهترین محیط برای ارتباط هوشمند میان دو طرف قرارداد بدانیم.حتی اگر شما، به عنوان صاحب کسب و کار، زمان کافی برای پاسخگویی و ارتباط با مشتریان را ندارید، سایت ساز سی فایو می‌تواند امکان پشتیبانی ۲۴ ساعته را در اختیار شما بگذارد.اگر می‌خواهید که وجه تمایز مهمی میان شما و سایر کسب و کارهای آنلاین املاک برقرار باشد، بهتر است امکان برقراری ارتباط بین دو طرف قرارداد را در معاملات اماکن ایجاد کنید. در این شرایط، افراد به سادگی و بدون هیچ واسطه‌ای می‌توانند تعامل داشته باشند.

افزایش اعتبار


اگر املاک شما تنها یک دفتر کاری باشد، احتمال توسعه و رونق دفتر تجاری شما بدون بهره‌گیری از ارتباط آنلاین، بسیار کم است. لذا بهتر است از بسترهای آنلاین و مجازی برای شرح خدمات خود استفاده کنید. اگرچه شبکه‌های اجتماعی، تا بخشی می‌توانند منجر به گسترش کسب و کار شما شوند. اگر شما یک سایت آنلاین داشته باشید که تمامی خدمات خرید، رهن و اجاره ملک را ارائه دهید، در زمان کمتری می‌توانید محبوبیت بیشتری به دست آورید. در حقیقت، افزایش اعتبار شما در گرو داشتن یک سایت قدرتمند است که بتواند خدمات را به طور ۲۴ ساعته به مشتریان‌تان ارائه کند.

صرفه جویی در زمان و هزینه‌ها با ساخت سایت املاک


مهم‌ترین مزیت طراحی سایت املاک، کاهش هزینه‌ها برای طرفین یک قرارداد است. یعنی زمانی که شما بتوانید اطلاعات محل مورد نظر خود را در اینترنت به اشتراک بگذارید، دیگر نیازی نیست که بخشی از زمان خود را صرف قرار ملاقات یا قرار بازدید کنید. آنچه که در این شرایط برای شما ارزشمند می‌شود، کامل بودن اطلاعات ارائه‌شده برای هر آگهی است. ارائه آگهی باید به صورتی باشد که افراد متقاضی با مطالعه آن بتوانند پاسخ نیازهای خود را پیدا کنند. در این شرایط می‌توان گفت که زمان و هزینه‌های رفت و آمد برای هر دو طرف، کم شده است.

افزایش درآمد


زمانی که شما پاسخگویی خوبی نسبت به مشتریانتان به عمل آورید، بیشتر افرادی که برای نخستین‌بار به سایت شما مراجعه کرده اند، به مشتریان وفادار شما تبدیل خواهند شد.مشتریان وفادار دقیقا همانهایی هستند که برای شما پولسازند. اگر میزان درآمد یک دفتر املاک ساده را با میزان درآمد یک سایت املاک مقایسه کنید، متوجه خواهید شد که سودآوری سایت املاک بسیار بیشتر است؛ چون شما در لحظه می‌فروشید و افراد زیادی را همزمان به سمت خود جذب می‌کنید.یک راه موثر برای افزایش درآمد با طراحی سایت املاک، ایجاد وضعیتی است که تمامی افراد بتوانند آگهی‌های خود را به اشتراک بگذارند. در این شرایط می‌توانید به ازای هر آگهی که ثبت می‌شود، مبلغی را از آگهی‌دهنده دریافت کنید.حال فکر کنید اگر ۵۰۰ آگهی هم در طی یک روز در سایت شما منتشر شوند، چقدر سود خواهید کرد؟!

ارائه خدمات به هزاران مشتری جدید


دفاتر املاک تنها می‌توانند به تعداد اندکی از مشتریان به طور همزمان، خدمات ارائه دهند. در صورتی که اگر بیش از ۵۰ نفر به طور همزمان مایل باشند تا از خدمات شما استفاده کنند، این کار امکانپذیر نیست. بهترین راهکار برای پاسخگویی به خواسته مشتریان، استفاده از بستر مجازی است که می‌توانید به طور همزمان به نیاز آن‌ها پاسخ بدهید؛ چرا که تیم کارشناس پشتیبانی می‌تواند چندین خدمات را به طور همزمان ارائه کند. بدون این که شما دغدغه‌ای برای کاهش کیفیت کار خود داشته باشید.

امکانات سایت املاک

ساخت سایت املاک باید به صورت بهینه باشد تا افراد در کمترین زمان بتوانند به خواسته‌های خود دست پیدا کنند. اگر ساخت سایت املاک به گونه‌ای باشد که هیچ تغییری در نحوه دستیابی افراد به خواسته‌های‌شان دیده نشود، نمی‌توان انتظار داشت که درآمد زیادی را بدست آورید و کسب و کار خود را توسعه دهید. برای طراحی راحت‌تر سایت املاک، می‌توانید از قالب سایت املاک استفاده کنید. این قالب دارای امکانات کاربردی زیادی در زمینه فروش املاک است. برای مثال یکی از امکانات این قالب، این است که می‌تواند محل ملک یا زمین شما را توسط یک جستجو گر حرفه‌ای، با استفاده از نقشه به کاربران نمایش دهد.


امکانات مورد نیاز برای سایت املاک به شرح ذیل هستند:

امکان درج انواع معاملات (اجاره، رهن، فروش و تعویض)

امکان بارگذاری محتوای متنی، تصویری و ویدئویی از ملک مورد نظر

امکان دسته‌بندی انواع ملک ( مغازه، تجاری، مسکونی، اداری و آپارتمانی)

امکان درج پیشنهادهای معاملات برای هر شهر

امکان تعیین مشخصات هر ملک (انباری، آسانسور، آنتن مرکزی و …)

امکان درج اطلاعات تماس برای فروشنده ملک

نمایش محدوده جغرافیایی ملک بر روی نقشه

نمایش اطلاعات کامل درباره تعداد دفعات دیده شدن آگهی