021-28426860
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

طراحی سایت استخر و پارک آبی

قالب استخر و پارک آبی بهترین انتخاب برای ساخت سایت و طراحی سایت استخر، دارای امکانات فول یک وب سایت کامل، توسط این نمونه آماده می توانید یک وب سایت حرفه ای برای مجموعه های آبی، پارک های آبی، استخر ها و مراکز تفریحی طراحی و راه اندازی نمایید.

استخر ها مکان های تفریحی هستند که علاقه مندان زیادی داشته و افراد بسیاری از آن استقبال می کنند. بسیاری از استخر ها علی رغم نیاز اساسی به ساخت سایت و ارائه خدمات بسیاری از این طریق به مشتریان خود، هنوز چنین اقدامی را انجام نداده اند. بسیار پیش می آید که افرادی برای تفریح با دوستان خود قرار گذاشته و به استخر مراجعه می نمایند اما با مشکلاتی همچون انتظار برای شروع سانس در صورت عدم آگاهی از سانس های استخر، تمام شدن بلیط استخر به علت پر شدن ظرفیت و… مواجه می شوند.

این عوامل در مواقعی باعث دلسردی مراجعه کنندگان شده و ممکن است به از دست دادن چنین مشتریانی بیانجامد. برای رفع این مشکل طراحی سایت استخر راه بسیار مناسبی است که مزایای بسیاری به دنبال دارد. با طراحی سایت استخر علاوه بر آنکه از بروز چنین اتفاقاتی جلوگیری می کنید، نظم ویژه ای به استخر بخشیده و مشتریان بیشتری برای استخر جذب می نمایید. در ادامه به بررسی بیشتر خدمات قابل ارائه در طراحی سایت استخر خواهیم پرداخت.

هزینه لازم برای طراحی سایت استخر چقدر است ؟

قیمت طراحی وب سایت های استخر در سایت ساز سی فایو بر اساس دو بسته اقتصادی و ویژه است، بسته های ویژه در سایت ساز سی فایو امکانات ویژه تری دارد که جزئیات آنرا می توانید در صفحه تعرفه ها مشاهده کنید.

قراردادن برنامه استخر و نمایش سانس ها در طراحی سایت استخر

برای خرید بلیط به صورت اینترنتی و از طریق طراحی سایت جدول سانس های شرکت باید به طور دقیق برای کاربر به نمایش دربیاید تا مشتری سانس مدنظر خود را انتخاب کند. علاوه بر این تعداد بلیط های باقی مانده هر سانس نیز باید مشخص باشد تا مشتری از تعداد ظرفیت باقی مانده آگاهی یابد و سپس به خرید اقدام کند.

امکانات طراحی سایت سالن ماساژ و استخر چیست؟

امکانات موجود در طراحی سایت سالن ماساژ و استخر با توجه به خدمات ارائه شده توسط شماست، نمونه ی طراحی شده سی فایو از جذابیت بصری بالایی برخوردار است و نسخه موبایلی بسیار زیبا و هیجان انگیزی دارد.