021-91302553

ساخت سایت پلان ویلا و مجتمع مسکونی

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

پروژه‌های ساخت ویلا و مجتمع مسکونی در کسب و کار خودتان را می‌توانید با طراحی سایت پلان ویلا و مجتمع مسکونی افزایش بدهید. ساخت سایت پلان ویلا برای آشنایی بیشتر افراد با کسب و کار شما، راه حل خوبی است که نیازی به زمان و هزینه زیادی هم ندارد. شما با صرف هزینه کمی می‌توانید سایت پلان ویلا و مجتمع مسکونی را بسازید و فعالیت خود را از همان روز آغاز نمایید.

امکانات ساخت سایت پلان ویلا و مجتمع مسکونی

ساختمان سازی صنعتی است که با گسترش دنیای مجازی هم متحول شده است. ساخت سایت آنلاین برای دستیابی به درآمد زیاد لازم و ضروری است. در حالی که تنها با داشتن یک دفتر کار فیزیکی می‌توانید چندین پروژه ساخت ویلا را بپذیرید. در این حالت، وضعیت درآمد شما نسبت به حالتی که سایت معماری داشته باشید، کمتر است. در صورتی که اگر سایت پلان ویلا و مجتمع مسکونی داشته باشید، از هر نقطه از کشور می‌توانید مشتری بپذیرید و درآمد خود را به صورت صعودی افزایش بدهید.

۱- گالری برای نمایش محصولات و همچنین پروژه‌های شرکت

پس از ساخت سایت پلان ویلا و مجتمع مسکونی باید به بحث اعتمادسازی برای مشتریان جدید خود سرمایه گذاری کنید. این سرمایه گذاری می‌تواند همان محتوای تصویری باکیفیتی باشد که بعد از به پایان رسیدن پروژه‌های ساخت و ساز تهیه می‌کنید. سایت معماری باید این قابلیت را داشته باشد تا شما انواعی از تصاویر پروژه‌های انجام شده را بارگذاری کنید. بعد از این قابلیت، بهتر است منوی مشخصی را برای به اشتراک گذاری محصولات خود انتخاب کنید. این حالت می‌تواند به صورت اسلایدر در صفحه اول سایت باشد تا کاربران یک دید کلی نسبت به محصولات و خدمات شما پیدا کنند.

۲- فرم‌های آنلاین برای جذب مشتریان در هر مرحله از طراحی پلان ویلا

طراحی پلان ویلا شامل مراحل متعددی است. بعضی از پروژه‌ها در برخی از مراحل به مشکل برخورده اند. لذا ضروری است تا فرم‌های آنلاین مرتبط با هر کدام از مراحل طراحی پلان ویلا را در طراحی سایت پلان ویلا و مجتمع مسکونی اعمال کنید. سپس، یک دسته بندی برای هر فرم آنلاین در نظر بگیرید تا کاربران به طور مستقیم درباره با نیاز پروژه با شما ارتباط داشته باشند. در صورتی که تمامی مراحل طراحی پلان و یلا را به صورت یک منوی کلی در نظر بگیرید، نمی‌توانید انتظار داشته باشید که کاربران به راحتی با شما ارتباط برقرار کنند.

۳- رزومه مهندسان ساخت و ساز

مهندسان ساخت و سازی که نقش مهمی را در پروژه‌ها ایفا می‌کنند، باید رزومه‌ی پرباری داشته باشند تا افراد متقاضی به رزومه آن‌ها دسترسی داشته باشند. تعداد رزومه‌های مهندسان در سایت طراحی معماری می‌تواند بسیار زیاد باشد. لذا در حین ساخت سایت پلان ویلا و مجتمع مسکونی باید به این مورد توجه داشته باشید که قابلیت بارگذاری رزومه به صورت بی نهایت باشد.

۴- معرفی نقش اعضای تیم در هر پروژه

پروژه‌هایی را که تا به حال انجام داده اید، بهتر است نقش اعضای تیم مهندسی را در هر پروژه مشخص کنید. با این کار، افراد مراجعه کننده می‌توانند با وظایف و میزان موفقیت هر کدام از اعضای تیم آشنا شوند. در این شرایط، افراد به راحتی به مجموعه شما اعتماد می‌کنند که افزایش درآمد شما را به همراه خواهد داشت.

۵- ویدئو از مراحل اجرای پلان ویلا و مجتمع مسکونی

مشتریان خاص همواره به دنبال کیفیت بالای اجرای مراحل پلان ویلا و مجتمع مسکونی هستند. بررسی میزان این کیفیت در صورتی برقرار است که افراد بتوانند نظارت مستقیمی از مراحل اجرای پروژه بدست آورند. ارائه ویدئو از مراحل اجرای پلان ویلا می‌تواند نیاز عمده بخش زیادی از مشتریان شما را برطرف کند. با در نظر گرفتن یک دسته بندی مشخص در سایت می‌توانید امکان نظارت مستقیم را برای مشتریان فراهم کنید. با توجه به بالا بودن حجم ویدئوهای اجرای پلان ویلا بهتر است پهنای باند هاست را در بیشترین حالت ممکن در نظر بگیرید.

۶- صفحه ارتباط با ما

برخی از کاربران نیز تمایل دارند تا به طور فیزیکی و حضوری با شما ارتباط برقرار کنند. صفحه ارتباط با ما برای این دست از مشتریان و کاربران از نوع کاربردی است؛ چرا که اطلاعات محل قرارگیری دفتر کار، شماره تماس و ایمیل شما در این قسمت قرار داده شده است تا افراد بتوانند به راحتی ارتباط برقرار کنند.

۷- امکان پشتیبانی آنلاین در طراحی سایت پلان ویلا و مجتمع مسکونی

افراد زیادی هستند که در اولین بار مراجعه به سایت پلان ویلا می‌خواهند سوالات متعددی در رابطه با خدمات و محصولات شما بپرسند. یا افرادی هم هستند که برای دومین بار به سایت شما وارد شده اند و می‌خواهند سوالات خاص خود را بپرسند. در این شرایط افراد نیاز دارند که از طریق چت آنلاین با شما صحبت کنند. پشتیبانی آنلاین می‌تواند پاسخگوی سوالات متعدد باشد که در عین حال پاسخگو به تمامی سوالات باشد.

۸- فرم همکاری با ما

سایت‌های پلان ویلا و مجتمع مسکونی که زمان زیادی از تولید و انتشار آن‌ها نگذشته باشد، نیاز به جذب همکار دارند. این کار را می‌توانید در یک بخش از منوی سایت انجام دهید. به صورتی یک فرم آنلاین در یک دسته بندی از سایت خود در نظر بگیرید تا افراد جدید بتوانند اطلاعات شخصی از جمله راه‌های ارتباطی‌شان را با سایت شما به اشتراک بگذارند.

۹- وبلاگ

سایت پلان ویلا و مجتمع مسکونی می‌تواند دارای وبلاگ باشد. به طور کلی، وبلاگ سایت طراحی شده برای انتشار محتوای متنی و تصویری، گزینه مناسبی است. محتوای وبلاگ سایت شما می‌تواند براساس همان کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کاری که دارید، باشد.

۱۰- منوی هزینه انجام خدمات سایت

هزینه انجام خدمات نقشه کشی و بازسازی، یکی از خواسته‌های اصلی کاربران در ساخت سایت پلان ویلا و مجتمع مسکونی است. با توجه به ارزشمند بودن هزینه انجام خدمات و محصولات بهتر است دسته بندی را مختص به هزینه در نظر بگیرید. سپس، ستونی را درج کنید که تمامی قیمت‌های به روز خدمات و محصولات در آن به صورت روزانه و ماهانه قرار بگیرد.

۱۱- نظرات مشتریان از انجام خدمات

قرار دادن نظریات مشتریان در سایت پلان ویلا و مجتمع مسکونی می‌تواند نظر کاربرانی را که برای نخستین بار به سایت شما وارد شده اند، جذب کند. با توجه به اهمیت و تاثیرگذاری که این بخش دارد، بهتر است یک دسته بندی مخصوص ارائه نظرات مشتریان قرار بدهید. این بخش می‌تواند در صفحه نخست سایت و در بخش‌های پایانی باشد که همه مراجعه کنندگان به راحتی آن را مشاهده کنند.