021-91302553

ساخت سایت عکاسی

ساخت وب سایت عکاسی برای آتلیه و شخص

این روزها ساخت سایت برای عکاسی جهت نمایش نمونه کارها و ارائه تعرفه خدمات، خیلی طرفدار پیدا کرده است. زمانی که صحبت از طراحی سایت عکاسی می‌شود، افراد تصور می‌کنند این سایت صرفا برای به نمایش گذاشتن نمونه تصاویر کاربرد دارد. هرچند صاحبان آتلیه عکاسی ترجیح می‌دهند کار خود را با یک پیج اینستاگرامی شروع کنند، اما طراحی سایت عکاسی شکیل با امکانات ویژه می‌تواند قدم به قدم شما را به موفقیت نزدیک‌تر کند. تا انتها با سی فایو همراه باشید، تا شیوه نوین ساخت سایت عکاسی و ویژگی های سایت عکاسی موفق را بیان کنیم.

وب سایت عکاسی حرفه ای

همانطور که یک شرکت یا فروشگاه یک رزومه کاری یا محصولی دارند و آن را داخل سایت قرار می‌دهند تا کاربران با آنها آشنا شوند، رزومه یک عکاس هم نمونه تصاویر و ویدیوهایی است که در مدت فعالیت خود گرفته است. با ساخت سایت عکاسی بستر مناسبی جهت به نمایش گذاشتن تصاویر فراهم می‌شود.

به طور کلی سایت آتلیه عکاسی می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

صفحه درباره ما

در این صفحه باید مواردی نظیری تاریخ شروع به کار، تعداد پروژه های موفق عکاسی یا فیلم برداری، معرفی تیم عکاس ها و حیطه کاری (عکاسی صنعتی، عکاسی عروس، عکاسی مراسم های رسمی و …) مشخص شود.

گالری تصاویر

در این قسمت نمونه کارها بصورت دسته بندی شده موضوعی مانند عروسی، مراسم های اداری، آلبوم صنعتی و … قرار می گیرد. مهم ترین نکته برای جلب رضایت مشتری، ارائه نمونه کارهای عکاسی است. می‌توانید چند اثر برتر خود را در صفحه اول سایت نیز قرار دهید. توجه داشته باشید نیازی به ارائه تمامی عکس ها در سایت عکاسی نیست زیرا حجم هاست سایت پر شده و سرعت وب سایت کم می‌شود.

صفحه فروشگاه

ایده جدیدی که می‌توانید برای ساخت سایت عکاسی خود به کار ببرید، ایجاد صفحه فروشگاه برای فروش ملزومات عکاسی نظیر لنز، هلی‌شات، دوربین و … است. از این طریق درآمد شما نیز افزایش خواهد یافت.

صفحه آموزش ترفندهای عکاسی

از آنجایی که اخبار و مقالات حوزه عکاسی به صورت انگشت شمار است، پیشنهاد می‌شود به‌جای صفحه اخبار، برای علاقه مندان به هنر عکاسی مطالب آموزشی به صورت ترفند قراربگیرد تا از این طریق تعداد بازدیدکنندگان وب سایت عکاسی شما افزایش یابد.

ایجاد پنل کاربری

مشتریان شما می‌توانند با مراجعه به سایت عکاسی، پس از عضویت وارد پنل کاربری خود شوند و سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنند. اگر به عنوان مثال سفارش مشتری روتوش تصویر باشد، می‌تواند از طریق پنل کاربری تصویر موردنظر را برای شما ارسال نماید و پس از اتمام کار هزینه به صورت آنلاین پرداخت شود. چت آنلاین با مدیر آتلیه یا عکاس برای پاسخ به سوالات مشتری بدون نیاز به مراجعه حضوری نیز ایده خوبی است.

صفحه رزرو وقت

اگر جزو آن دسته از عکاسان یا صاحبان آتلیه هستید که تعداد مراجعات حضوری شما زیاد است با ایجاد صفحه رزرو وقت در وب سایت عکاسی، مشتریان می‌توانند بدون نگرانی نسبت به تعیین وقتِ قبلی برای مراسم های خود اقدام نمایند.

طراحی وب سایت عکاسی

یکی از مشکلات عکاسان، یافتن مشتری برای خدماتی است که ارائه می‌کنند. بازاریابی اینترنتی و ساخت سایت عکاسی به همراه سئو درست سایت قطعا میزان درآمد شما وتعداد مشتریان را افزایش خواهد‌ داد. طراحی سایت عکاسی با هدف های مختلفی انجام می‌شود.تقسیم بندی موضوعی سایت عکاسی به صورت زیر است:

۱- ساخت سایت عکاسی شخصی برای عکاس

۲- طراحی سایت عکاسی برای آتلیه

۳- ساخت سایت عکاسی برای عکاسان صنعتی و تبلیغاتی

۴- سایت آموزش عکاسی

ساخت سایت عکاسی شخصی

اگر شما به عنوان یک عکاس حرفه ای بدون وابسته به گروه خاصی از هنر خود کسب درآمد می‌کنید، وقت آن رسیده با ساخت سایت شخصی در حوزه عکاسی رزومه کاری خود را در بستر اینترنت به نمایش بگذارید. آلبوم تصاویر، تعرفه خدمات، شماره های تماس، حوزه کاری و … را در وب سایت عکاسی خود قرار دهید تا علاقه مندان راحت تر با شما ارتباط بگیرند.

ساخت سایت عکاسی آتلیه

طراحی سایت عکاسی برای آتلیه نسبت به سایت عکاسی شخصی گسترده تر است و نیازمند امکانات بیشتری است. امکاناتی نظیر تعیین وقتِ قبلی، جدول تعرفه خدمات، صفحه ثبت سفارش آنلاین، صفحه آموزش عکاسی، نمونه کارهای فیلم برداری یا عکاسی و … می‌توانید در سایت عکاسی خود قرار دهید.

ساخت سایت عکاسی صنعتی

بعضی از افراد یا شرکت ها صرفا در زمینه عکاسی تبلیغاتی یا عکاسی صنعتی فعالیت دارند. عکاسی صنعتی عکس برداری از محصولات، خدمات و حتی افراد مشهور را در برمی‌‎گیرد. در کمپین‎های تبلیغاتی مانند مجلات، روزنامه‎‌ها، کاتالوگ‎های تبلیغاتی و موارد دیگر از این تصاویر برای تبلیغ محصولات و خدمات آن‎ها استفاده ‌می‌شود. نحوه طراحی سایت عکاسی صنعتی با دو مورد قبلی کمی تفاوت دارد. صفحه درباره ما (معرفی تیم عکاسی، بیان سابقه کاری و همکاری با برندهای خاص )، صفحه نمونه کارهای عکاسی شده از محصولات، مشاوره رایگان، صفحه تعرفه خدمات و … از امکاناتی است که در طراحی سایت عکاسی صنعتی قابل پیاده سازی است.

قالب سایت عکاسی

قالب سایت عکاسی

سایت آموزش عکاسی

بسیاری از هنرمندان باتجربه در حوزه عکاسی، علاقه‌مند به آموزش نیز هستند. ساخت سایت آموزش عکاسی به منظور انتقال تجربیات کاری، آموزش مفاهیم پایه عکاسی، جذب بیشترهنرجو، بهتر دیده شدن و رزومه انجام می‌گیرد. آموزش عکاسی در ژانرهای مختلف به صورت آنلاین در سایت از بهترین ایده های کسب درآمد می‌باشد.

اگر موسسه آموزشی دارید می‌توانید با ساخت سایت آموزش عکاسی، مواردی شامل ارائه برنامه کلاس ها، هزینه هر دوره و ویژگی های دوره عکاسی را در اختیار عموم قرار داده و از این طریق کاربران زیادی را از طریق اینترنت به هنرجو تبدیل کنید.

ویژگی های سایت عکاسی موفق

سایتی در زمینه عکاسی موفق خواهد بود که تمامی قوانین استاندارد طراحی سایت را رعایت کرده و تجربه کاربری خوبی را اراده دهد. یک سایت عکاسی موفق باید ظاهر زیبا و شکیلی داشته باشد چرا که سایت شما مانند ویترین است و باید بهترین آثار در ویترین برای جذب مشتری قرار بگیرد. در ادامه ویژگی های سایت عکاسی موفق به صورت خلاصه بیان شده:


اختصاص بخشی برای نمایش انواع آلبوم ها و کاتالوگ ها

وب سایت عکاسی باید منعکس کننده کیفیت خدمات باشد

درج تعرفه و قیمت خدمات عکاسی

طراحی مدرن، کاربر پسند و زیبا برای جذب مشتری

ساخت سایت عکاسی خود را همین الان شروع کنید!

شما هم به خانواده بزرگ و قدرتمند ۱۱۰٫۰۰۰+ کاربر سی فایو بپیوندید