021-91302553

ساخت سایت موبایل

طراحی سایت برای فروش موبایل با فروشگاه ساز

با وجود فروشگاه‌های آنلاین، امکان خرید اینترنتی موبایل برای تمامی افراد فراهم شده است. علاوه براین، شما می‌توانید انواعی از تجهیزات جانبی موبایل را به صورت آنلاین خریداری کنید. در برخی از سایت‌های آنلاین هم امکان درج آگهی خرید موبایل دست دوم وجود دارد تا افراد بتوانند این نوع از تجهیزات هوشمند را با قیمت بهتری خریداری کنند. بعد از خرید اینترنتی موبایل هم کالای مورد نظر در زمانی از پیش تعیین شده به دست مشتری خواهد رسید. اگر شما مالک کسب و کار فروش موبایل هستید، با استفاده از یک سایت ساز حرفه‌ای می‌توانید به راحتی فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید. از هر جهت که به کارایی ساخت سایت موبایل نگاه کنیم، سودرسانی آن هم برای مالکان و هم خریداران این دست از لوازم هوشمند وجود دارد. امکانات

امکانات طراحی سایت موبایل

ساخت سایت موبایل می‌تواند بخش زیادی از زمان تلف شده شما را برای خرید بهترین موبایل، کاهش بدهد. این شرط در صورتی برقرار است که شما بتوانید امکان دسترسی سریع کاربران به بخش‌های مختلف سایت را فراهم کنید. در صورتی که این شرایط برای کاربران فراهم نباشد، نمی‌توانید انتظار داشته باشید که سودرسانی طراحی سایت موبایل برای شما بالا باشد.

پنل کاربری برای مشتریان

کاربران برای این که بتوانند از ویژگی‌ها و قابلیت‌های سایت استفاده کنند، لازم است تا پنل کاربری داشته باشند. داشتن پنل کاربری به منظور ایجاد قابلیتی برای انجام تمامی فرآیندهای خرید برای کاربران می‌باشد. قابلیت‌هایی مانند ثبت سفارش، افزودن به علاقه‌مندی‌ها، پیگیری سفارشات، نظردهی در سایت و ارتباط با پشتیبانی در ساخت سایت موبایل برای هر نوع کاربر امکان‌پذیر است.

نمایش جزئیات فنی

آنچه همواره در خرید موبایل اهمیت دارد، اطلاع از جزئیات فنی است. حتی در خرید حضوری موبایل هم جزئیات فنی موبایل برای خریداران اهمیت دارد. نمایش جزئیات فنی موبایل را می‌توان در جدولی به خریدارن ارائه کرد. از آن جایی که مشخصات هر موبایل منحصربه‌فرد است، باید این امکان وجود داشته باشد تا برای هر محصول بتوانید جزئیات مختص به خودش را درج کنید.

اسلایدر برای سایت موبایل


اولین صفحه از سایت موبایل می‌تواند یک نمای کلی از محصولات سایت باشد. وجود اسلایدر آنلاین در قالب فروشگاه موبایل به شما کمک می‌کند تا آخرین و به‌روزترین مدل‌های موبایل خود را به کاربران جدید کسب و کار اینترنتی خود نشان دهید. همچنین، این اسلایدر را می‌توانید برای اطلاع از محصولات تخفیف خورده در سایت درج کنید تا کاربران در کمترین زمان به خواسته خود دست پیدا کنند.

امکان مقایسه جزئیات فنی موبایل‌های هوشمند


خیلی از مواقع پیش می‌آید که خریداران بین دو نوع موبایل هوشمند دچار تردید هستند. به منظور این که خریداران بتوانند دو یا چندین موبایل هوشمند را بررسی کنند، بهتر است قابلیتی را در سایت در نظر بگیرید که کاربران به آسانی بتوانند ویژگی‌های دو نوع موبایل را مقایسه کنند و در نهایت، به یک نتیجه دست پیدا کنند.

لوازم تعمیرات موبایل


یک سایت تخصصی فروش موبایل می‌تواند ارائه دهنده انواع لوازم تعمیرات هم باشد. در واقع، بازار هدف سایت موبایل می‌تواند بسیار گسترده باشد. به منظور دسترسی راحت افراد به لوازم تعمیرات موبایل، بهتر است تا یک دسته بندی جداگانه را در منوی سایت نظر بگیرید. این دسته بندی برای هر نوع موبایل می‌تواند خاص باشد. به همین خاطر، بهتر است لوازم تعمیرات موبایل برای هر نوع موبایل را در دسته‌های چندتایی قرار بدهید.

گالری تصاویر برای هر نوع موبایل


یکی از مشخصات موبایل‌های هوشمند، تصویر ظاهری آن‌ها است. بنابراین، بعد از هر بار ثبت محصول در این سایت، لازم است قابلیت آپلود چندین تصویر از محصول وجود داشته باشد.

ریسپانسیو


تنوع دستگاه‌های هوشمند برای استفاده از سایت‌های اینترنتی بسیار زیاد است. به همین منظور، بهتر است سایت خود را به گونه‌ای طراحی کنید که تمامی کاربران با تمامی دستگاه‌های هوشمند بتوانند به سایت شما دسترسی داشته باشند. به منظور ریسپانسیون بودن سایت موبایل، حداقل سه پوسته را طراحی کنید تا برای پهنای باند متعدد پاسخگو باشد.

امکان پرداخت اینترنتی هوشمند در ساخت سایت موبایل

زمانی که از خرید اینترنتی موبایل حرف می‌زنیم، یعنی تمامی مراحل خرید را می‌توانید به صورت آنلاین انجام دهید. بنابراین، پرداخت مبلغ پول هم باید به صورت اینترنتی باشد تا افراد بتوانند احساس خوشایندی از فرآیند خرید خود داشته باشند. امن بودن اطلاعات شخصی وارد شده در سایت، از مهم‌ترین ویژگی‌های هر نوع پرداخت اینترنتی می‌باشد.

به اشتراک گذاری نظرات درباره هر موبایل

زمانی که کاربران از سایت شما خریداری کنند، می‌توانند درباره کیفیت و کارایی محصول نظر بدهند. این موضوع در بحث بازاریابی و افزایش میزان اعتماد کاربران به سایت شما بسیار تاثیرگذار است. در نظر گرفتن قابلیتی برای به اشتراک گذاری نظرات درباره با هر محصول برای این امر مناسب است. حال شما می‌توانید یک فرم اینترنتی را به کاربران ارائه بدهید تا بتوانند نام، نام خانوادگی و آدرس ایمیل خود را با شما به اشتراک بگذارند.

درج آگهی فروش موبایل دست دوم

برخی از سایت‌های اینترنتی فروش موبایل، این قابلیت را به هنگام طراحی سایت موبایل برای کاربران خود در نظر گرفته اند تا بتوانند انواع موبایل‌های هوشمند را به فروش بگذارند. پیش از این که کاربران بتوانند از این قابلیت استفاده کنند، می‎توانید مبلغی پول را برای درج هر آگهی دریافت کنید. برای این که بتوانید این کار را انجام بدهید، لازم است تا هاست با پهنای باند زیاد را خریداری کنید تا سایت بتواند پاسخگوی تمامی کاربران برای به اشتراک گذاری انواع آگهی فروش موبایل باشد.

خدمات تعمیر موبایل


خدمات تعمیر موبایل هم می‌تواند یکی از آپشن‌های یک سایت موبایل باشد. در نظر گرفتن یک بخش مجزا در منوی بالایی سایت، بهترین راه برای دسترسی به خدمات تعمیر موبایل می‌باشد. بعد از این که افراد به این بخش از سایت دسترسی پیدا کردند، می‌بایست فرم آنلاینی را پر کنند تا نوع درخواست تعمیر موبایل را ثبت کنند.

رهگیری سفارشات پس از خرید


سوالات بسیار متعددی درباره نحوه ارسال سفارشات و زمان دریافت مرسوله وجود دارد. بخش زیادی از این سوالات مربوط به زمان دریافت کالا است. ایجاد پنلی برای دسترسی به اطلاعات زمان دریافت کالا، هوشمندانه‌ترین روشی است که برای ساخت سایت موبایل می‌توانید در نظر بگیرید تا فرآیند پاسخگویی به سوالات مشتریان آسان باشد.

دسته بندی برندها


خرید موبایل براساس برند، ملاک خرید موبایل برای افراد بسیار زیادی است. با توجه به نیاز اصلی و مهمی که افراد خریدار دارند، لازم است تا دسته بندی اختصاصی محصولات یک برند را در طراحی سایت موبایل در نظر بگیرید.