021-91302553

ساخت سایت لباس کودک

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

 

خرید اینترنتی لباس کودک به دلیل وجود سایت‌های معتبر و فعال در این زمینه امکانپذیر شده است. در این سایت پرداخت هزینه کالا و ارسال آن به محل سکونت شما، به صورت آنلاین است. این قابلیت در دوران کرونا بسیار اثربخش است. بعضی از سایت‌های فروشگاهی فروش لباس کودک، دارای اطلاعات کاملی برای سایزبندی هستند که اصلی‌ترین نیاز خریداران را برطرف می‌کنند. برخی دیگر از آن‌ها نیز دارای تصاویر متفاوتی از تنپوش لباس کودک هستند که نمای لباس را روی بدن کودک نمایش خواهند داد.

امکانات ساخت سایت لباس کودک

ثبت نام و عضویت در سایت، ارائه آنلاین کد تخفیف، جستجوی نام و یا کد پوشاک، پرداخت آنلاین وجه، مشخص کردن روز ارسال کالا، تایید و نمایش  نظرات خریداران از قابلیت‌های عمومی یک سایت ایده‌آل لباس کودک هستند. طراحی سایت حرفه‌ای لباس کودک می‌تواند شامل اجرای قابلیت‌های بسیار بیشتری باشد که نیازهای اساسی خریداران را رفع نماید.

در حین ساخت سایت لباس کودک به اصلی‌ترین نیاز خریداران توجه داشته باشید. خریداران قصد دارند تا مدل، سایز و رنگ لباس‌ها را انتخاب کنند. سپس، محصول مورد نظر خود را سفارش بدهند.

۱ ثبت نام و عضویت در سایت

اولین قابلیت سایت لباس کودک، امکان عضو شدن کاربران در آن می‌باشد. در اینصورت است که آن‌ها می‌توانند ثبت سفارش خود را در کمترین زمان انجام بدهند و نیازی به وارد کردن دوباره اطلاعات آن‌ها نیست. به منظور ثبت نام و عضویت در سایت لباس کودک می‌توانید اطلاعات را از حساب کاربری گوگل و یا فیسبوک افراد دریافت کنید. با وجود این قابلیت، امکان عضو شدن افراد در کمترین زمان وجود دارد. لذا می‌توان انتظار داشت که تعداد کاربران جدید سایت روند صعودی را طی کنند. بعد از ورود اعضا با استفاده از اطلاعات ایمیل و یا فیسبوک نیاز است تا آدرس محل سکونت و شماره تماس خود را هم درج کنند تا ارسال پوشاک مورد نظر آن‌ها به مقصد نهایی به درستی انجام شود.

۲ ارائه آنلاین کد تخفیف

اگر تا به حال به سایت‌های خرید محصولات فیزیکی سر زده باشید، به خوبی می‌دانید که با حرکت دادن گردونه شانس می‌توانید تخفیف‌های مختلفی دریافت کنید. در نهایت، کدهای تخفیف به ایمیل و یا شماره تماس شما ارسال می‌شود. دقت داشته باشید که استفاده از گردونه شانس برای هر کاربر تنها یکبار در روز است. در صورتی که فردی بیشتر از یکبار در روز از این گردونه استفاده کند، به او اخطار داده می‌شود. در ضمن، برخورداری از کد تخفیف ارائه شده به زمان خاصی محدود می‌شود. برای مثال، کدهای ارائه شده در حدود ۲۴ ساعت بعد اعتبار دارند و با گذشت زمان نمی‌توان به اعتبار آن‌ها اطمینان داشت.

۳ جستجوی پوشاک براساس کد و یا نام

بسیاری از فروشگاه‌های اینترنتی در شبکه‌های اجتماعی همانند اینستاگرام و یا تلگرام فعالیت دارند که محصول خود را از این طریق در معرض دید افراد بیشتری قرار می‌دهند. حال، ساخت سایت لباس کودک به این منظور انجام می‌گیرد که پرداخت آنلاین در سایت انجام شود. به منظور این که مشتریان به سادگی کالاهای مورد نظر خود را پیدا کنند، لازم است بتوانند پوشاک مورد نظر خود را براساس کد و یا نام جستجو کنند. لذا، در حین ثبت محصول نیاز است تا قابلیت ثبت تمامی اطلاعات متنی وجود داشته باشد که در پنل کاربری بتوان پوشاک کودکان را درج کرد.

۴ آپلود کردن تصویر و فیلم از محصولات پوشاک کودک

آنچه که برای خریداران لباس کودک اهمیت دارد، مشاهده ظاهر لباس و متریال به کار رفته در آن می‌باشد. به منظور جلب اعتماد و اطمینان خریداران هم که شده، باید امکان درج تصاویر برای هر کدام از پوشاک کودکان وجود داشته باشد. به طوری که سایت بتواند تمامی اطلاعات تصویری مربوط به پوشاک را بعد از هر بار جستجو به خریداران نشان بدهد. قابلیت بزرگ کردن هر کدام از تصاویر در این حالت وجود خواهد داشت.

۵ پرداخت آنلاین وجه

یکی از بزرگترین مزایای طراحی سایت لباس کودک، امکان پرداخت آنلاین وجه می‌باشد. به صورتی که هزینه تمامی محصولات در فاکتور حساب می‌شود. در صورتی که خریدار کد تخفیف داشت، کد تخفیف اعمال می‌شود. در غیر اینصورت، تمامی هزینه‌ها به همراه مبلغ ارسال محصولات حساب می‌شوند و مشتری به درگاه پرداخت اینترنتی انتقال پیدا خواهد کرد. پس از پایان مراحل پایانی پرداخت آنلاین، مشتریان به صفحه پیگیری سفارش منتقل می‌شوند که وضعیت سفارش خود را پیگیری نمایند. وضعیت سفارش می‌تواند در یکی از حالت‌های تایید نشده، تایید شده و یا ارسال شده باشد.

۶ تعیین بازه زمانی برای ارسال کالای سفارش داده شده

زمانی که مشتریان می‌خواهند آخرین فرآیند سفارش پوشاک خود را تکمیل کنند، قادر هستند تا بازه تحویل مرسوله مورد نظر خود را مشخص کنند. در ضمن، آن‌ها می‌توانند توضیحاتی را بابت ارسال کالا و دریافت آن بر روی محصول ثبت کنند.

۷ دسته بندی پوشاک کودک براساس رده سنی و فصلی

دسته بندی پوشاک براساس رده سنی و فصلی به مشتریان این قابلیت را می‌دهد تا به راحتی بتوانند به کالاهای مورد نیاز خود دست پیدا کنند. از طرفی، زمان زیادی را صرف مشاهده پوشاک فصلی مورد علاقه‌شان نخواهند کرد. این موضوع در رابطه با مشتریان جدید و قدیمی شما همواره مطرح است. بنابراین، این موضوع مهم را از یاد نبرید.

۸ امکان ارسال نظرات مشتریان در ساخت سایت لباس کودک

زمانی که کار ساخت فروشگاه شما به اتمام رسید، مشتریانی که از فروشگاه پوشاک کودک شما استفاده می‌کنند، بهتر است بتوانند نظرات خود را در رابطه با کیفیت ساختار و ارزش خرید آن‌ها ارسال کنند. در صورت تایید شدن، نظرات آن‌ها نمایش داده می‌شود تا سایر مشتریان بتوانند براساس نظرات آن‌ها به خرید از فروشگاه شما اعتماد کنند. ارسال نظرات لزوما نمی‌تواند محتوای متنی باشد. مشتریان از طریق مشخص کردن تعداد ستاره‌های رضایت خود می‌توانند کیفیت و کارایی پوشاک را ارزیابی کنند.

۹ مرتب سازی لباس‌ها براساس قیمت، فروش و بازدید

زمانی که پوشاک کودکان را براساس رده سنی و یا فصل استفاده از آن‌ها دسته بندی کردید، نوبت به رده بندی هر کدام از دسته بندی لباس‌ها می‌رسد. یعنی این قابلیت باید در سایت وجود داشته باشد تا تمامی محصولات قرار گرفته در یک دسته را بتوان براساس نوع قیمت، فروش و بازدید مرتب سازی کرد. هدف از ایجاد این قابلیت، افزایش کارایی و کارآمدی سایت فروش لباس کودک برای خریداران می‌باشد.