021-91302553

ساخت سایت طلا فروشی

طراحی سایت جواهرات

با طراحی سایت جواهرات به راحتی محصولات خود را برای تمامی کاربران اینترنت به نمایش بگذارید. طراحی سایت برای فروش طلا، یک راه آسان برای جذب مشتریان بیشتر است. با سی فایو می‌توانید در کمتر از ۵ دقیقه یک سایت طلافروشی زیبا و با کارایی بالا داشته باشید.

thin

طراحی سایت برای فروش طلا

کسب و کارهای سنتی مانند طلا فروشی در سال‌های اخیر به شیوه نوینی درحال کسب درآمد هستند. ساخت سایت اینترنتی طلا فروشی، اولین اقدام برای افزایش فروش در طی یک ماه و سال است. گرچه که برخی از مشتریان، هنوز باور ندارند که طلا فروشی می‌تواند فروش خود را به صورت آنلاین داشته باشد؛ مگر این که مدیر طلا فروشی را بشناسند و طبق آشنایی که دارند، به خدمات سایت آن‌ها اطمینان داشته باشند. ساخت سایت طلا فروشی همانند ساخت یک سایت فروشگاهی است که منوی آن براساس قیمت محصولات به مشتریان ارائه می‌شود. همراه ما باشید تا اطلاعات کاملی درباره ساخت سایت طلا فروشی ارائه بدهیم.

امکانات ساخت سایت طلا فروشی

طراحی سایت طلا فروشی به منظور دریافت آخرین و به‌روزترین قیمت طلا و جواهرات، بسیار کاربردی است. به طوری که نیاز مشتریان از اطلاع درباره قیمت محصولات رفع خواهد شد. در این شرایط، فروشندگان طلا و جواهر نیز به گونه بهتری می‌توانند محصولات ارزشمند خود را بفروشند. اگر سایت طلا فروشی براساس کلمات کلیدی مشخص، برای موتورهای جستجو بهینه شده باشد، شاهد افزایش فروش طلا و جواهر در کسب و کار اینترنتی خود خواهید بود.

امکان تعریف محصولات


تنوع طلا و جواهر در مقایسه با سایر کالاها بسیار زیاد است. کسب و کارهای اینترنتی فروش طلا باید بتوانند که تمامی محصولات خود را در سایت تعریف کنند. لذا باید قابلیتی در سایت وجود داشته باشد که شما بتوانید انواعی از محصولات را برای مشتریان خود تعریف کنید.

مسلم است که این محصولات نمی‌توانند یک دسته بندی کلی داشته باشند. در صورتی که هر محصول باید در دسته بندی خاصی تعریف شود. شما این امکان را در قالب سایت طلا و جواهرسازی خواهید داشت.

امکان تعریف برندهای مختلف محصولات


طلا و جواهر می‌تواند مختص به یک برند مشخص باشد. از طرفی، مردم هم با سرچ مدل طلا و جواهر به همراه برند تولید کننده آن، به دنبال آن محصول هستند. لذا باید قابلیتی در سایت طلا فروشی وجود داشته باشد که مدیر سایت بتواند برند تولید کننده را بر روی محصولات درج کند. البته دقت داشته باشید که این امکان تعریف برند باید به صورتی باشد که در سئوی سایت هم تاثیرگذار باشد. توجه به بحث بهینه سازی، سایت طلا فروشی می‌تواند سهم عمده‌ای در افزایش سود این کسب و کار داشته باشد.

درج درصد سود، مالیات و تخفیف


اگر خواسته باشید طلا و جواهر را به صورت حضوری هم خریداری کنید، می‌بایست از میزان مالیات و تخفیف آن اطلاع داشته باشید. در مقابل، فروشنده هم باید از میزان تخفیف بر روی هر نوع محصول اطلاع داشته باشد. در صورتی که می‌خواهید ساخت سایت طلا فروشی را انجام دهید، نیاز است تا میزان مالیات بر روی هر نوع محصول درج شود. همچنین، اگر شما کد تخفیفی را به مشتریان خود ارائه کرده اید، می‌بایست این کدهای تخفیف در حین پرداخت اعمال شوند. در صورتی که چنین چیزی اعمال نشود، امکان ایجاد نارضایتی برای مشتریان شما وجود دارد.

محصولات دسته سکه


محصولات سکه در طراحی سایت طلا فروشی، دارای قیمت ثابتی هستند. لذا بعد از طراحی سایت نیاز است تا اطلاعاتی از قبیل ثابت بودن قیمت سکه به مشتریان خود ارائه کنید. دقت داشته باشید که اطلاع رسانی از ثابت بودن قیمت سکه به مشتریان، در نهایت به سود شما خواهد بود؛ چرا که آن‌ها اطلاع دارند که به چه میزان می‌توانند خرید داشته باشند.

محصولات دسته شمش در سایت طلا فروشی


شمش هم یک نوع خاص از محصولات یک طلا فروشی است. خرید اینترنتی شمش چندان رایج نیست، اما این احتمال می‌رود که خرید اینترنتی شمش همانند خرید اینترنتی سایر طلا و جواهر، روند افزایشی خواهد داشت. محصولاتی مانند شمش، قیمت ثابتی دارند. همچنین، میزان اجرت شمش هم ثابت است.

امکان دسته بندی محصولات بر اساس جنسیت


طلا و جواهر برای هر رده سنی، کاربردی است و افراد می‌توانند از آن استفاده کنند. به همین خاطر لازم است تا یک دسته بندی جداگانه برای انواع طلا و جواهر مخصوص خانم‌ها، آقایان و کودکان در نظر بگیرید. پس از در نظر گرفتن چندین دسته بندی می‌توانید محصولات خود را در یکی از این سه دسته قرار بدهید تا مشتریان به سادگی بتوانند به خواسته خود دست پیدا کنند.

ثبت نظرات کاربران وب سایت به هر محصول


یکی از مزیت‌های داشتن سایت برای طلا فروشی این است که افراد به سادگی می‌توانند درباره محصولاتی که خریداری کرده اند، نظر بدهند؛ بدون این که شناسایی شوند و مورد توجه سودجویان قرار بگیرند. انتشار این نظرات به افزایش فروش شما کمک می‌کند. در حقیقت، افراد به شما اعتماد می‌کنند و خرید خود را انجام می‌دهند.

امتیازدهی کاربران وب سایت به هر محصول


برخی از کاربران از نظر کمی و کیفی می‌خواهند که نظرات خود را به یک نوع سرویس خاص از طلا و جواهر بیان کنند. این نوع نظرات را می‌توان به صورت امتیازدهی به آن محصول بیان کرد. البته بیان این نوع نظرات به افراد کمک می‌کند تا به زمان کمتری برای اطلاع از کیفیت محصول نیاز داشته باشند. البته این ستاره‌های امتیازدهی از چشم ربات خزنده گوگل هم دور نمی‌ماند. به طوری که بعد از جستجوی هر محصول، تعداد ستاره‌ها در مقابل آن ظاهر می‌شود و مشتریان به راحتی به شما اعتماد خواهند کرد.

افزودن هر محصول به لیست علاقمندی هر کاربر


دنیای طلا و جواهرات بسیار دلنشین است. به همین خاطر افراد دوست دارند تا چندین محصول را به صورت یکجا خریداری کنند، اما ممکن است که بودجه کمی داشته باشند. لذا بهتر است قابلیتی را برای این افراد در نظر بگیرید که بتوانند تعداد مشخصی از محصولات سایت را جزو لیست علاقه‌مندی‌های خود ثبت کنند.

اشتراک هر محصول توسط کاربران در شبکه‌های اجتماعی


طلا و جواهر در میان همه افراد، از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند. برای مثال، این احتمال وجود دارد که دوست شما هم خواستار یک دست سرویس طلای خاص باشد. البته این موارد کم نیستند. به همین خاطر نیاز است تا قابلیتی را در نظر بگیرید که افراد بتوانند تصاویر گالری شما را با سایر افراد به اشتراک بگذارند. این اشتراک گذاری می‌تواند در شبکه‌های اجتماعی مختلفی مانند فیسبوک، پینترست، واتساپ و تلگرام باشد. البته شبکه‌های اجتماعی به غیر از این موارد را هم می‌توانید در نظر بگیرید.‎