021-91302553

ساخت سایت سرمایه گذاری

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

دستیابی به فرصت‌های سرمایه گذاری بیشتر، با ساخت سایت سرمایه گذاری امکان پذیر می‌باشد؛ چرا که فرصت سرمایه گذاری در هر زمینه‌ای به مکان جغرافیایی محدود نیست و افراد در هر نقطه از سراسر زمین می‌توانند به سرمایه گذاری و انتخاب پروژه‌های متعدد فکر کنند. حتی سرمایه گذاری در اروپا برای افرادی که در کشور ایران زندگی می‌کنند، امکانپذیر است. تنها کافی است یک کیف پول برای کاربران در نظر بگیرید تا افراد بتوانند مبالغ سرمایه خود را به هر فرصت سرمایه گذاری ارائه بدهند.

امکانات ساخت سایت سرمایه گذاری

امکانات طراحی سایت سرمایه گذاری را باید برای دو دسته از کاربران در نظر بگیرید. در دسته نخست، کاربرانی قرار دارند که فرصت‌های سرمایه گذاری را اعلام می‌کنند. در دسته دوم، کاربرانی قرار می‌گیرند که بتوانند آگهی‌های سرمایه گذاری را بپذیرند. از آن جایی که فرصت‌های سرمایه گذاری می‌توانند در زمینه‌های متعددی باشند، بهتر است یک دسته بندی کارآمد و هوشمندانه را در ساخت سایت سرمایه گذاری در نظر داشته باشید. سایر امکانات طراحی سایت سرمایه گذاری عبارتند از:

۱- ایجاد حساب کاربری و عضویت

افرادی که در سایت سرمایه گذاری عضو می‌شوند، در یکی از دو دسته ارائه دهنده فرصت و افراد مایل به سرمایه گذاری قرار می‌گیرند. پس لازم است دو نوع فرم مختلف برای عضویت و ایجاد حساب کاربری در نظر بگیرید. در فرم عضویت افراد متمایل به سرمایه گذاری باید اطلاعاتی نظیر میزان سرمایه، نوع سرمایه گذاری، نام، نام خانوادگی و کد ملی افراد را دریافت کنید. برای مثال، بخشی از این اطلاعات را می‌توانید به صورت چهار گزینه‌ای دریافت کنید. نوع سرمایه گذاری افراد را می‌توانید با در نظر گرفتن گزینه ‎های سرمایه گذاری مشخص کنید و درج کنید که هر فرد تنها مجاز است تا حداکثر چندین گزینه را انتخاب کند.

در فرم مخصوص به افراد ارائه دهنده پیشنهادهای سرمایه گذاری لازم است تا اطلاعاتی نظیر سابقه فعالیت در حوزه مذکور و سِمَت فرد را دریافت کنید. پس از پر کردن فیلدهای مذکور می‌توانید افراد را به تکمیل حساب کاربری خود ترغیب کنید. ارائه رزومه کاری، یکی از مراحل تکمیل عضویت و ایجاد حساب کاربری محسوب می‌شود.

دقت داشته باشید که بخشی از حساب کاربری افراد ارائه دهنده پیشنهاد باید برای تمامی کاربران قابل نمایش باشد تا روند اعتماد سازی آن‌ها شکل بگیرد.

۲- فرم تکمیل علاقه‌مندی در زمینه‌های مختلف

فرم تکمیل علاقه‌مندی‌ها در زمینه‌های مختلف به معنای دریافت اطلاعات کامل از کاربران است. هر چه اطلاعات شما از کاربرانی که در سایت عضو هستند، بیشتر باشد؛ به سهولت می‌‎توانید برای بالا بردن نرخ فعالیت کاربران در انجام فرصت‌ها اقدام کنید.

۳- امکان سفارشی سازی پیشنهادات ارائه شده به کاربران در ساخت سایت سرمایه گذاری

زمانی که تمامی اطلاعات را از کاربران در سایت کسب کردید، نوبت به سفارشی سازی پیشنهادات کاربران می‌رسد. در این بخش، ابتدا سعی می‌شود تا نیازهای افراد ارائه دهنده فرصت در نظر گرفته شود. سپس، نیازهای آن‌ها با افرادی که حوزه علاقه‌مندی‌ نزدیکی با نیاز ارائه دهندگان فرصت‌های سرمایه گذاری دارند، سنجیده می‌شود و در نهایت، طبق همان حوزه‌های علاقه‌مندی، پیشنهادات ارائه می‌شود.

۴- درج پیشنهاد سرمایه گذاری از سوی سایر کاربران

درج آگهی پیشنهادی می‌تواند از سوی ارائه دهندگان فرصت‌های سرمایه گذاری انجام شود. این آگهی‌ها تا مدت خاصی اعتبار دارند و نمی‌توان انتظار داشت که در تمامی زمان‌ها فعال ‌باشند. در صورتی که متقاضیان کافی، این پیشنهاد را پذیرفته باشند؛ فرد ارائه دهنده فرصت می‌تواند گزینه حذف آگهی را انتخاب کند و حداکثر بعد از ۱۵ دقیقه، آگهی حذف خواهد شد.

۵- دسته بندی پیشنهادات سرمایه گذاری براساس فیلتر قیمت

یکی از مزایای ساخت سایت در حوزه سرمایه گذاری و ارائه فرصت برای سرمایه گذاران، مشخص بودن میزان هزینه‌ای است که آن‌ها می‌خواهند برای فرصت‎های مختلف انجام دهند. با توجه به اهمیت مبلغ سرمایه گذاری، بهتر است تا دسته بندی براساس فیلتر قیمت در نظر بگیرید تا افراد متقاضی به راحتی بتوانند به فرصت مورد نظر خود دست پیدا کنند.

۶- چت آنلاین با فرد ارائه دهندت پیشنهاد و فرد متقاضی

یکی از قابلیت‌های خاص در طراحی سایت سرمایه گذاری، امکان چت آنلاین و بدون واسطه افراد با طرفین سرمایه گذاری برای تمامی کاربران می‌باشد. چت آنلاین می‌تواند در همان محیط سایت انجام شود. البته سایر اطلاعات فرد نظیر شماره تماس یا ایمیل هم می‌تواند در صفحه چت کاربران مشخص باشد. صفحه چت آنلاین باید قابلیت آپلود تصاویر و یا فایل‌ها را داشته باشد.

۷- نمایش توضیحات تکمیلی درباره هر فرصت سرمایه گذاری

افرادی که فرصت سرمایه گذاری در سایت را پیشنهاد می‌دهند، ممکن است خواسته‌ای از افراد متقاضی داشته باشند. این اطلاعات و خواسته‌ها در بخش توضیحات تکمیلی درباره هر فرصت سرمایه گذاری نمایش داده خواهد شد. البته در این بخش می‌توان قابلیتی را هم مشخص کرد که بعد از هر بار نوشتن آگهی با درج هشتگ مناسب و یا انتخاب موضوع خاص، فرآیند دسته بندی فرصت‌ها را خودشان انجام بدهند.

۸- نمایش آنلاین تعداد فرصت‌های سرمایه گذاری انجام شده

ویژگی نمایش آنلاین تعداد فرصت‌های سرمایه گذاری انجام شده در ساخت سایت سرمایه گذاری، برای کسب اعتماد و نشان دادن روند پیشرفت سایت سرمایه گذاری بسیار کمک کننده است. این نمایش‌گر می‌تواند در صفحه نخست سایت قرار داشته باشد. بهتر است که بخش‌های بالایی سایت را برای نمایشگر آنلاین تعداد فرصت‌های پذیرفته شده در نظر بگیرید. در ضمن، شما می‌توانید نام آخرین آگهی‌های انجام شده را در بخش پایینی منوی سایت نشان دهید.

۹- نمایش سابقه فعالیت سرمایه گذاران

نمایش سابقه فعالیت سرمایه گذاران به افراد ارائه دهنده فرصت‌های سرمایه گذاری کمک می‌کند تا بتوانند به راحتی به آن‌ها اعتماد کنند. نمایش سابقه فعالیت سرمایه گذاران می‌تواند همان رزومه‌ای باشد که در ابتدای ساخت حساب کاربری خود انجام داده اند. همچنین، این بخش می‌تواند چند پاراگراف باشد که بیانگوی شرح حال فعلی آن‌ها است.

۱۰- رزومه افراد پیشنهاد دهنده فرصت‌های سرمایه گذاری

افرادی که متمایل به انجام فرصت‌‎های سرمایه گذاری هستند، خواستار کسب اطلاعات از سابقه فعالیت سرمایه گذاران خواهند بود. با توجه به این موضوع خواهید دریافت که نیاز اصلی افراد پذیرنده فرصت‌های سرمایه گذاری چیست. با توجه به این نیاز بهتر است تا بعد از انتشار آگهی، سابقه فعالیت سرمایه گذاران در پایان هر آگهی نمایش داده شود تا نیازی نباشد که افراد متقاضی زمان زیادی را صرف ارتباط با افراد ارائه دهنده پیشنهاد کنند.