021-91302553

ساخت سایت گردشگری سلامت

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

 

با وجود ساخت سایت گردشگری سلامت می‌توان به جرات گفت که نادرترین بیماری‌ها را هم می‌توان درمان کرد و از آن رهایی یافت. سایت گردشگری سلامت با هدف ایجاد بستری آنلاین و در دسترس همه افراد، به بیماران این امکان را می‌دهد تا بتوانند اطلاعات مورد نیاز خودشان را در هر مکانی و در کمترین زمان به دست آورند. با توجه به ارتباطات گسترده‌ای که برای ایجاد کسب و کار گردشگری سلامت وجود دارد، می‌توان انتظار داشت که ساخت سایت گردشگری سهم بسزایی در کاهش هزینه‌های مدیریت کسب و کار خواهد داشت. ناگفته نماند که همین طراحی سایت ایده ‎آل می‌تواند به رفع نیازهای اساسی بیماران و گسترش کسب و کار شما کمک بسیار زیادی کند.

امکانات ساخت سایت گردشگری سلامت

گردشگری سلامت به معنای سفر به کشورهای دیگر برای بهره‌مند شدن از خدمات درمانی مورد نیاز بیماران می‌باشد. در حال حاضر، بیمارستان‌های کشور ایران با ارائه خدمات گسترده می‌توانند یکی از مقاصد سفرهای درمانی افراد بیمار باشند. در گذشته، شناخت مسیر گردشگری سلامت و ارتباط با بیمارستان‌های سایر کشورهای جهان تقریبا غیر ممکن به نظر می‌رسید و یا هزینه‌های زیادی را برای متقاضیان به دنبال داشت. هم اکنون با وجود سایت‌های گردشگری سلامت به سهولت می‌توان با بیمارستان‌های مطرح سرتاسر دنیا درباره خدماتی که ارائه می‌دهند، ارتباط برقرار کرد و از کیفیت خدمات آن‌ها مطلع شد.

۱ معرفی شرکت‌های درمانی خدمات دهنده تور سلامت

برخی از شرکت‌های ایرانی نوآور در حوزه ارائه خدمات گردشگری و پزشکی فعالیت دارند. به دلیل کم‌شناخته بودن این شرکت‌ها بهتر است مرجع اینترنتی معتبری وجود داشته باشد تا لیست کاملی از شرکت‌های ارائه دهنده خدمت پزشکی در سایر کشورها را به اطلاع متقاضیان برساند. در این لیست باید اطلاعات تماس بیمارستان‌ها به همراه خدمات آن‌ها درج شود. لذا، بخشی از صفحه سایت گردشگری سلامت را می‌توانید به معرفی این شرکت‌ها اختصاص بدهید.

۲ معرفی پزشکان مطرح در حوزه‌های مختلف پزشکی

گردشگری سلامت به وجود پزشکان متخصص در زمینه‌های مختلف وابسته است. به همین خاطر، بانک اطلاعاتی سایت شما باید جامع باشد تا بیماران به سهولت بتوانند به پزشک مورد نظر خود دست پیدا کنند. لذا، بعد از جمع آوری اطلاعات کامل باید پزشکان را براساس حوزه تخصص خود دسته بندی کنید تا کاربران سایت به راحتی بتوانند به پزشک مورد نظر خود دسترسی داشته باشند. به طوری که آن‌ها براساس فیلترهای جستجوی حوزه فعالیت و یا نام پزشک بتوانند نتایج خوبی را در سایت بدست آورند.

۳ ارتباط آنلاین با شرکت‌های ارائه دهنده خدمات دریافت ویزا و رزرواسیون

بسیاری از مواقع، افراد می‌دانند که برای گردشگری سلامت باید به کدام کشور سفر کنند و از تخصص کدام پزشک استفاده کنند. اما این دست از افراد ممکن است ندانند که کدام یک از مراحل رزرواسیون را باید طی کنند. به منظور این که خدمات کاملی را به آن‌ها ارائه کرده باشید، لازم است تا واسطه‌ها را از میان ارتباط آن‌ها بردارید و ارتباط مستقیم بیماران با آژانس‌های هواپیمایی فراهم کنید. در این شرایط، بیماران به سادگی قادر خواهند بود تا با مشاوران شرکت‌های خدمات گردشگری ارتباط داشته باشند و سوالات خود را بپرسند.

۴ ارائه مشاوره برای انتخاب بهترین دکتر در ساخت سایت گردشگری سلامت

در بعضی از حوزه‌های پزشکی، انتخاب بهترین دکتر برای درمان بیماری‌های ناشناخته و یا نادر در دنیا بسیار سخت و دشوار است. در این شرایط، بیماران به مشاوره‌های یک کارشناس باتجربه نیاز دارند که سایت گردشگری سلامت می‌تواند از این طریق کسب درآمد داشته باشد. بیماران برای بهره‌مند شدن از مشاوره می‌توانند درخواست خود را از طریق یک فرم ارسال نمایند. دقت داشته باشید که در این فرم باید قابلیت آپلود فایل‌های تصویری و متنی وجود داشته باشد. در این صورت می‌توان انتظار داشت که تمامی اطلاعات به طور کامل در اختیار کارشناسان قرار خواهند گرفت.

۵ خرید آنلاین تجهیزات پزشکی از سایر کشورها

سایت گردشگری سلامت از طریق فروش تجهیزات پزشکی تولید شده در کشورهای خارجی می‌تواند به کسب درآمد بپردازد. از طرفی، دسترسی مصرف کنندگان به تجهیزات دارویی و پزشکی راحت‌تر خواهد شد و نیازی نیست تا آن‌ها حتما مسافت زیادی را بپیمایند تا بتوانند کالای مورد نظر خود را خریداری نمایند. با این قابلیت، شما توانسته‌اید ارتباط مستقیمی بین خریداران و فروشندگان ایجاد کنید که درصد کافی از سود محصولات به شما خواهد رسید. به منظور ایجاد این شرایط، لازم است تا یک صفحه جدید که قابلیت‌های یک فروشگاه اینترنتی را داشته باشد، طراحی کنید.

۶ ایجاد پنل کاربری ویژه برای انواع خریداران

خریداران محصولات پزشکی می‌توانند درخواست خرید عمده و یا جزئی داشته باشند. بدیهی است که نیازهای این دو نوع مشتری با یکدیگر متفاوت است. به همین خاطر، نیاز است تا پنل کاربری ویژه دو نوع مشتریان محصولات پزشکی طراحی کنید. در این شرایط، به راحتی می‌توانید نیازهای اصلی آن‌ها را بشناسید و در اسرع وقت، پاسخگوی نیازهای آن‌ها باشید. به غیر از این ایده، شما با دریافت هزینه می‌توانید پنل کاربران عادی را به پنل تخصصی و ویژه تبدیل کنید که مطالب جدید و هفتگی برای آن‌ها قابل مشاهده است. همچنین، این افراد می‌توانند به طور رایگان تعدادی از سوالات تخصصی خود را بپرسند و در اولین زمان، تحویل بگیرند.

۷ وبلاگ برای ارائه به‌روزترین اطلاعات

هر لحظه تکنولوژی در حال پیشرفت است. پیشرفت تکنولوژی در حوزه پزشکی از موضوعاتی است که بیماران زیادی می‌خواهند در این رابطه بدانند. برای مثال، مقایسه بین بهترین بیمارستان‌های دنیا می‌تواند موضوع کاربردی و جذابی باشد که اکثر بیماران نیاز به کسب آگاهی داشته باشند. غیر از این، موضوعات جالب و کاربردی دیگری هم وجود دارند که می‌توانند اصلی‌ترین نیازهای مخاطبان سایت گردشگری سلامت را برطرف کنند.

۸ نمایش بیمارستان‌های معروف درمانی روی نقشه جغرافیایی

نمایش آنلاین بیمارستان‌های معروف روی نقشه جغرافیایی به بیماران کمک می‌کند تا به سادگی بتوانند به اطلاعات مورد نیاز خود دست پیدا کنند. با این قابلیت، آن‌ها از سایر منابع اینترنتی بی نیاز خواهند شد.

۹ بخش پرسش سوالات متداول

افرادی که به تازگی با سایت گردشگری سلامت شما آشنا شده اند، به احتمال زیاد سوالات متعددی در ذهن خود دارند. به منظور اینکه آن‌ها در کمترین زمان بتوانند به اطلاعات مورد نیاز خودشان دست پیدا کنند، لازم است بخشی را به عنوان پرسش و پاسخ به سوالات متداول در نظر بگیرید تا پاسخ سوالات خود را به دست آورند.

این بخش می‌تواند فرم ارسال سوال هم داشته باشد که سوالات جدیدی از سوی کاربران ارائه شود.

۱۰ بیان تجربه‌های بیماران درباره استفاده از خدمات سایت گردشگری

به منظور اعتماد سازی برای افرادی که به تازگی با خدمات سایت گردشگری سلامت آشنا شده اند؛ لازم است تا اطلاعاتی از وضعیت افرادی که از خدمات سایت استفاده کرده اند، ارائه بدهید. این ارائه اطلاعات می‌تواند به صورت بنر در هر صفحه سایت و یا تنها در صفحه نخست سایت باشد. هدف از طراحی این بنر متحرک، دیده شدن برند شما است که سهم بسزایی در افزایش درآمد سایت دارد. همچنین بیماران می‌توانند در قالب کامنت، تجربه خود از استفاده از این خدمات را بیان کنند.