021-91302553

ثبت دامنه رایگان برای کسب و کار شما

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

برای کسب و کار خود دامنه رایگان دریافت کنید

کاربران سی فایو بر روی بسته خود یک دامنه رایگان دریافت میکنند

دامنه چیست؟

دامن آدرس آنلاین شماست. نام دامنه مناسب به بازدید کنندگان کمک می کند تا شما را راحت تر پیدا و به خاطر بسپارند، به کسب و کار شما اعتبار میدهد و باعث می شود سایت شما حرفه ای به نظر برسد. هم اکنون نام دامنه مناسب برای کسب و کار خود بیابید و با سی فایو به دنیای آنلاین قدم بگذارید.

دامنه چیست و چرا اهمیت دارد؟

دامنه آدرس آنلاین شماست. نام دامنه مناسب به بازدید کنندگان کمک می کند تا شما را راحت تر پیدا و به خاطر بسپارند، به کسب و کار شما اعتبار میدهد و باعث می شود سایت شما حرفه ای به نظر برسد. هم اکنون نام دامنه مناسب برای کسب و کار خود بیابید و با سی فایو به دنیای آنلاین قدم بگذارید.

تمام نیازهای کسب و کار شما در یک سرویس

سی فایو یک راه حل کامل ارائه نموده است تا شما بتوانید حضور کامل و حرفه ای در فضای آنلاین داشته باشید.  دامنه خود را در سی فایو رایگان ثبت نمایید.

چرا دامنه خود را از طریق سی فایو دریافت نمایم؟

امنیت دامنه

سی فایو دامنه را با مالکیت خود شما ثبت میکند و از سرقت اطلاعات توسط شخص ثالث جلوگیری مینماید.

پشتیبانی قدرتمند

بر روی چت با ما صحبت کنید. مقالات آموزشی را مطالعه نمایید و یا در وبینارهای آموزشی رایگان سی فایو شرکت کنید.

میزبانی وب حرفه ای

هنگام ساخت سایت با سی فایو، به طور خودکار میزبان سایت شما بر روی سرور های قدرتمند خواهیم بود.

انتخاب نام دامنه مناسب، گام بزرگی برای راه اندازی حرفه ای کسب و کار آنلاین شماست. سی فایو تمام نیازهای شما در راه ساخت سایت را پوشش میدهد.

همه چیز برای حضور شما در دنیای آنلاین در اینجا فراهم شده!

ثبت دامنه رایگان

دامنه دلخواه خود را انتخاب نمایید

با انتخاب نام دامنه مناسب، کاربران راحت تر شما را بخاطر میسپارند. چسن و جو و ثبت دامنه در سی فایو بسیار آسان است. می توانید با خرید بسته از سی فایو دامنه خود را رایگان ثبت نمایید.

جست و جو دامنه >

ساخت سایت، ساخت فروشگاه

ساخت سایت

از میان ۱۰۰ قالب حرفه ای طراحی سایت خود را با سی فایو آغاز کنید، همه چیز را از ابتدا بسازید. تمام امکانات برای شما فراهم شده است و میتوانید از ابزارهای حرفه ای برای مدیریت و رشد کسب و کار خود استفاده نمایید.

شروع کنید >

ایجاد کننده نام کسب و کار شما

در مدت چند دقیقه نام کسب و کار خود را بیابید. شما پس از پاسخ به چند سوال ساده در مورد کسب و کار خود میتوانید با ابزار رایگان تولید نام سی فایو، پیشنهاد های مربوط به کسب و کار خود را دریافت نمایید.

امتحان کنید >

ساخت ایمیل سایت

ایجاد ایمیل سایت بعد از خرید دامنه

پس از انتخاب نام دامنه میتوانید ایمیل دلخواه خود را نیز ایجاد کتید. داشتن ایمیل بر مبنای نام دامنه به اعتبار شما می افزاید. به عنوان مثال برای دامنه پگاه میتوانید ایمیل روبرو را ایجاد نماییم: info@pegah.ir

ایمیل شخصی خود را بسازید >

لوگوی سایت خود را ایجاد نمایید

با استفاده از ابزارهای معرفی شده میتوانید لوگوی سایت خود را ایجاد نمایید. برای استفاده از ابزارها با استفاده از لینک زیر وار مقاله مربوطه شده و با راهنمایی های موجود لوگو مناسب کسب و کار خود را دریافت کنید.

شروع به ساخت لوگو نمایید >

سئو سایت

در گوگل حضور داشته باشید!

زمانی که از بهینه سازی سایت در موتور های جست و جو صحبت میکنیم، سی فایو در کنار شماست. بر روی بسته ویژه سی فایو چک لیست سئو بر روی سایت انجام میشود و سایت شما توسط گوگل ایندکس میشود.

اطلاعات بیشتر >

سوالات متداول در مورد دامنه

 

با انتخاب یکی از بسته های سی فایو، یک دامنه رایگان دریافت خواهید کرد. برای یافتن دامنه مورد نظر خود برای خرید، آن در بالا جستجو کنید.

۱٫               چگونه دامنه رایگان دریافت نمایم؟

با خرید بسته از سی فایو، برای یکسال دامنه شما رایگان میباشد؛ برای هر میزان سال اضافه باید هزینه تمدید دامنه را بپردازید که مبلغ بالایی نیست.

۲٫               آیا باید هزینه های دیگری بپردازم؟

زمانی که دامنه رایگان را دریافت مینمایید، همزمان با آن تمام موارد مورد نیاز برای راه اندازی سایت نیز برای شما ایجاد میشود. تنظیم دامنه نیز بصورت خودکار توسط سی فایو برای شما انجام خواهد شد.

۳٫               چگونه دامنه خود را به سایت متصل نمایم؟

بهترین دامنه خود را برای ساخت سایت و فروشگاه خود را بیابید.

به خانواده ۱۰۵ هزارنفری سی فایو بپیوندید.