021-91302553

ساخت سایت لباس مجلسی

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

 

ساخت سایت لباس مجلسی برای افزایش فروش اجناس فروشندگان بسیار به صرفه است. از طرفی، با آنلاین شدن بستر خرید لباس مجلسی، مشتریان به سهولت قادر خواهند بود تا در روزهای تعطیل هم مراحل سفارش‌دهی خود را طی کنند. اعمال آنلاین کد تخفیف، عدم نیاز به پیگیری مداوم، بررسی غیر حضوری متریال لباس‌ها و انتخاب بهترین سایز آن‌ها از مزایای طراحی سایت لباس مجلسی برای خریداران محسوب می‌شوند.

امکانات ساخت سایت لباس مجلسی

در طراحی سایت لباس مجلسی باید در نظر داشته باشید که قابلیت ثبت نام و عضویت برای تمامی کاربران فراهم باشد تا بتوانند لیست علاقه‌مندی‌های خود را تکمیل کنند و مراحل پایانی ثبت سفارش را به طور کامل انجام بدهند. سایر امکانات ساخت سایت لباس مجلسی عبارتند از:

۱ افزودن به علاقه‌مندی‌ها

سایت لباس مجلسی می‌تواند لباس‌های متعددی داشته باشد که مورد علاقه اعضای سایت باشند. لذا، باید قابلیتی وجود داشته باشد که بتوان لباس‌های متعدد را به لیست علاقه‌مندی‌ها اضافه کرد. البته بهتر است محدودیت‌هایی را در نظر بگیرید که کاربران بتوانند تعداد محدودی از لباس‌ها را به لیست علاقه‌مندی‌های خود اضافه نمایند.

۲ انتخاب لباس براساس رنگبندی و مدل آن

لباس مجلسی از لحاظ مدل و رنگبندی، تنوع زیادی دارد. در حین خرید حضوری لباس مجلسی، توجه به این موارد برای خریداران اهمیت دارد. لذا به منظور افزایش کارایی و کارآمدی ساخت سایت لباس مجلسی، نیاز است تا قابلیتی را ایجاد کنید که خریداران بتوانند لباس مورد نظر خود را براساس رنگبندی و مدل آن انتخاب کنند. این قابلیت باید به صورت نامحدود برای هر نوع لباس مجلسی فراهم باشد تا کاربران دسترسی آسان و ساده‌ای به مدل و رنگبندی مورد نظر خود داشته باشند.

۳ امکان دانلود کاتالوگ لباس در ساخت سایت لباس مجلسی

برخی از مدل‌های لباس مجلسی از خارج از کشور به بازارهای داخلی راه پیدا کرده اند. به منظور آشنایی کامل با ابعاد و اندازه هر لباس مجلسی نیاز است تا کاتالوگ مربوط به آن را دریافت کنید. به طور معمول، کاتالوگ‌های لباس مجلسی اطلاعات کاملی درباره نوع دوخت لباس، نحوه نگهداری و شستشوی آن‌ها به خریداران و مصرف کنندگان ارائه می‌دهند. ایجاد پهنای باند کافی برای سایت لباس مجلسی، به مشتریان شما این اجازه را می‌دهد تا در هر زمان از شبانه روز بتوانند کاتالوگ‎های لباس مجلسی مورد نظر خود را دانلود کنند.

۴ پیش پرداخت آنلاین برای جلوگیری از اتمام لباس

در بسیاری از مواقع، مشتریان تصمیم دارند تا لباس مجلسی مورد نظر خود را پیش خرید کنند تا فرد دیگری نتواند باعث عدم موجودی آن شود. وجود این قابلیت در سایت لباس مجلسی به مشتریان کمک می‌کند تا در کمترین زمان بتوانند لباس‌های مورد نظر خود را به طور همزمان پیش خرید کنند. در این شرایط، برای آن‌ها فاکتور صادر می‌شود و از تعداد موجودی لباس‌های مجلسی کاسته خواهد شد.

۵ فرم درخواست سفارش آنلاین لباس

خرید اینترنتی لباس‌های مجلسی به مشتریان شما کمک خواهد کرد تا بتوانند زیباترین لباس‌ها را سفارش بدهند. حتی در صورتی که موجودی لباس صفر شده باشد، با ارسال فرم درخواست سفارش و یا ارسال درخواست موجود کردن می‌توانند موجودی لباس مورد نظر خود را افزایش دهند. با وجود این قابلیت، به محض موجود شدن تعدادی از لباس، برای آن‌ها پیامی ارسال می‌شود تا در اولین فرصت بتوانند خرید خود را به صورت اینترنتی انجام بدهند.

۶ نمایش تاریخ ارسال لباس و تغییر آن

موجود شدن لباس مجلسی مورد نظر خریداران ممکن است زمان‌بر باشد. به همین خاطر، بعد از هر بار بدست آوردن اطلاعات از زمان موجود شدن و ارسال لباس مجلسی می‌توان تاریخ ارسال و موجود شدن را در بخش مربوط به هر محصول وارد کرد. این اطلاعات برای تمامی مشتریان نمایش داده خواهد شد. لذا آن‌ها دیگر نیازی ندارند تا با پشتیبانی سایت ارتباط برقرار کنند و درباره نخستین زمان موجود شدن لباس خود ارتباط برقرار نمایند.

بعد از موجود شدن کالا، به منظور دریافت سفارش هم می‌توانند تاریخ دریافت لباس را تغییر بدهند. برای مثال، در تاریخ پیشنهاد شده از سوی سیستم ارسال کالا، فرد خریدار ممکن است در محل سکونت خود حضور نداشته باشد. لذا، با تغییر تاریخ ارسال می‌تواند زمان دریافت کالا را تغییر بدهد.

۷ انتخاب آدرس پستی برای هدیه تولد یا مرسوله عادی

خرید اینترنتی لباس مجلسی می‌تواند برای مناسبت خاصی باشد. یکی از مناسبت‌های خاص خرید آنلاین لباس مجلسی، روز تولد فرد دیگری می‌باشد. در این شرایط مسلم است که کادوی شما باید مستقیما به دست فرد دیگری برسد. لذا نیاز است تا آدرس فرد مورد نظر خود را برای دریافت کادو درج کنید.

۸ نمایش فیلم تنپوش لباس

خرید اینترنتی لباس مجلسی برای افرادی که نسبت به خرید کالاهای خود حساسیت زیادی دارند، می‌تواند بسیار چالش برانگیز باشد. به نمایش گذاشتن فیلم تنپوش لباس مجلسی برای این افراد می‌تواند بسیار کمک کننده باشد. برای جلوگیری از کاهش سرعت لود شدن سایت، بهتر است محدودیتی را برای حجم فایل‌های تصویری آپلود شده در نظر بگیرید. در این حالت اطمینان خواهید داشت که با آپلود تعداد زیادی از فایل‌های صوتی و تصویری متحرک، از سرعت سایت کاسته نخواهد شد.

۹ دسته بندی نمایش محصولات براساس نیازهای مشتریان

مشتریانی که می‌خواهند تمامی لباس‌های مجلسی را به صورت کلی در سایت مشاهده کنند، ممکن است پارامترهایی را مد نظر داشته باشند. این پارامترها ممکن است قیمت نزولی یا صعودی اجناس، میزان بازدید کاربران، نوع رنگ و مدل آن‌ها باشد. لذا، قابلیتی باید وجود داشته باشد که کاربران بتوانند اجناس مورد نظر خودشان را بر آن اساس دسته بندی و مرتب کنند.

۱۰ ارائه تصاویر مختلف از هر لباس مجلسی

در پنل مدیریتی سایت لباس مجلسی باید این قابلیت وجود داشته باشد که مدیر سایت بتواند اطلاعات تصاویر متعددی را درباره انواع لباس‌های مجلسی در سایت آپلود کند. دلیل آپلود کردن تصاویر مختلف از لباس‌های مجلسی به نیازهای مشتریان مربوط می‌شود. بالاخره آن‌ها دوست دارند تا بدانند که هزینه را برای خرید کدام لباس صرف می‌کنند.

۱۱ اعمال کد تخفیف برای خرید لباس مجلسی

با وجود سایت لباس مجلسی می‌توانید کدهای تخفیف مختلفی را به مشتریان خود بدهید. البته بدیهی است که کدهای تخفیف ارائه شده به مشتریان باید قابلیت اعمال کردن را داشته باشند. به همین خاطر لازم است تا در پایان مراحل سفارش و پیش از پرداخت آنلاین، فیلد مخصوصی را برای وارد کردن کدهای تخفیف ارائه شده به کاربران در نظر بگیرید که از هزینه‌های جانبی آن‌ها بکاهد.