تماس رایگان آنلاین
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

قالب مدرسه و موسسه آموزشی دارای اسلایدرهای حرفه‌ای می‌باشد. با استفاده از قالب‌ سایت مدرسه می‌توانید دروس ارائه شده را ثبت و در اختیار کاربران قرار دهید. همچنین این سایت ساز دارای امکانات زیادی مانند امکان ثبت پیام اول هفته و ثبت دوره‌های آموزشی می‌باشد. همچنین با استفاده از سایت می‌توانید نظرات والدین را در وب سایت خود ارائه دهید و با والدین و دانش‌ آموزان در ارتباط باشید.

امکانات قالب سایت مدرسه 

  • دارای سئوی عالی : سئو به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو می‌باشد. همچنین بهبود سئو نیازمند فرایند مستمر است. بنابراین بهتر است سئو سایت توسط متخصصین انجام گردد. چرا که سئو به افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت شما کمک زیادی می‌کند.
  • واکنش گرا ( رسپانسیو) : ریسپانسیو بودن سایت یکی از مهم ترین نکات در طراحی سایت می‌باشد. چرا که اکثر کاربران برای سرچ در گوگل از تلفن همراه، تبلت و دستگاه‌های دیگر استفاده می‌کنند؛ درنتیجه سایت شما باید به گونه‌ای واکنش‌گرا باشد تا در سایزهای مختلف تلفن همراه، تبلت و… ساختارش بهم نریزد.
  • دارای قابلیت رتینا (Retina) : رتینا نوعی ال سی دی از نوع IPS است که تراکم پیکسلی آن به اندازه‌بالاست که پیکسل‌های آن با چشم قابل دیدن نیست. بنابراین کیفیت بالا و رنگ‌های واقعی این نمایشگر زمانی مفید واقع می‌شوند که با آن‌ها کارهای گرافیکی، بازی‌ و چاپ انجام دهید؛ و همچنین بخواهید که رنگ‌ها دقیقا مانند نمونه‌های واقعی نمایش داده شوند.
  • دارای ۱۳ Header متفاوت

راه‌اندازی سایت مدرسه و موسسه آموزشی

نگران نباشید، برای ساخت سایت مدرسه نیازی به داشتن دانش فنی نیست، سی فایو طراحی، نصب و اجرای سایت شما را بصورت کاملا خودکار در کمتر از ۵ دقیقه انجام می دهد و آنرا در اختیار شما می گذارد تا با سلیقه ی خودتان محتوای آنرا آماده کنید. هم اکنون یک سرویس سایت ساز و فروشگاه ساز را در اختیار دارید که با آن می توانید راه اندازی سایت خود را در کمتر از ۵ دقیقه انجام دهید، زمان ارزشمند است پس قدر فرصت ها را بدانید…

 

هفت − سه =