021-91302553

ساخت سایت صرافی آنلاین ارز دیجیتال

ساخت سایت صرافی آنلاین برای فروش ارز دیجیتال

ساخت سایت صرافی آنلاین برای ارز دیجیتال، مزایای بسیار زیادی نسبت به صرافی فیزیکی دارد. یک مزیت آن این است که طیف مخاطبان شما گسترده‌تر می‌شود؛ به این ترتیب درآمدتان نیز افزایش پیدا می‌کند؛ از طرفی طراحی سایت صرافی آنلاین، نسبت به صرافی فیزیکی، نیاز به سرمایه کمتری دارد. این دو گزینه تنها گوشه‌ای از مزایای ساخت سایت صرافی ارز دیجیتال است.

امکانات ساخت سایت صرافی ارز دیجیتال

سایت صرافی ارز دیجیتال باید قدرت پردازش میلیون‌ها اطلاعات را داشته باشد؛ چون به طور روزانه، میلیون‌ها اطلاعات در قالب‌های متفاوتی در سایت درج می‌شوند و کاربران زیادی به تعامل با بخش‌های متعدد سایت می‌پردازند. همچنین، سایت صرافی ارز دیجیتال باید توانایی نگهداری بسیاری از کاربران و حجم زیادی از خواسته‌های آن‌ها را داشته باشد.

۱- ماشین حساب تبدیل قیمت

این روزها بحث انواع ارزهای دیجیتال بسیار داغ است. به طوری که بسیاری از خریداران و دارندگان یک نوع ارز دیجیتال مایل هستند تا ارز خود را تبدیل کنند. بیت کوین، تتر، ریپل، دای، ترون، لینک، مونرو، استلار و بیت کویت کش از انوع رایج ارزهای دیجیتال هستند که در دنیا شناخته شده می‌باشند.

زمانی که به طراحی ماشین حساب تبدیل قیمت می‌پردازید، باید به‌روزترین قیمت‌ها را در این ماشین حساب استفاده کنید. پس دستیابی به تازه‌ترین اطلاعات را باید در نظر داشته باشید.

۲- نمودار داینامیک افزایش یا کاهش ارزش ارزها

یکی از مزایای بسیار مهم سایت‌های صرافی ارز دیجیتال برای تمامی کاربران، اطلاع دادن از افزایش و قیمت ارزش ارزها است. با توجه به نیاز اصلی که کاربران دارند، بهتر است کد این نمودار داینامیک و لحظه‌ای را در صفحه نخست سایت قرار بدهید تا کاربرانی که برای نخستین بار به این سایت مراجعه می‌کنند، از تغییرات قیمت مطلع شوند. این تغییرات می‌تواند به صورت درصد و با رنگ‌های مختلف به کاربران نمایش داده شود. همچنین، عدد و رقم لحظه‌ای افزایش و یا کاهش قیمت ارزها می‌تواند به صورت ارزش ریالی باشد.

۳- آموزش تصویری استفاده از خدمات و امکانات سایت

افرادی که برای نخستین بار می‌خواهند از خدمات و امکانات سایت شما در زمینه خرید و یا فروش ارز دیجیتال استفاده کنند، بهتر است با نحوه کار با سیستم‌های سایت آشنایی داشته باشند. آموزش‌های تصویری که آکادمی شما به افراد ارائه می‌دهد، بهترین راهنما برای افزایش آگاهی افراد است. لذا، یک دسته بندی خاص باید برای آشنایی با امکانات و خدمات سایت خود در نظر بگیرید.

۴- معرفی و بررسی نحوه برداشت بخشی از هزینه برای کارمزد

نحوه کسب درآمد سایت صرافی ارز دیجیتال به این صورت است که با انجام بخشی از خدمات و امکانات، مقداری هزینه از افراد استفاده کننده از خدمات کسر می‌گردد. از آن جایی که مقدار این هزینه برای افراد اهمیت دارد، بهتر است یک صفحه جداگانه برای نحوه محاسبه کارمزد طراحی کنید. بعد از طراحی صفحه آنلاین برای نحوه محاسبه کارمزد می‎توانید یک باکس مخصوص محاسبه هزینه طراحی کنید. به صورتی که کاربر با انتخاب نوع ارز دیجیتال و مقدار هر ارز می‌تواند به هزینه کارمزد دست پیدا کند. همچنین، بخشی را برای ارائه محتوای متنی باید در نظر بگیرید تا زمان و روز کاسته شدن کارمزد از حساب کاربران مشخص شود.

thin

۵- بارگذاری مدارک هویتی در حساب کاربری افراد

از آن جایی که دولت‌ها، محدودیت‌هایی را برای افراد شرکت کننده در معاملات صرافی ارز دیجیتال در نظر دارند، بهتر است راهکاری را برای عضویت کاربران در نظر بگیرید تا تنها یکبار به ایجاد حساب کاربری بپردازند. بهترین و مناسب‌ترین راه برای ایجاد فقط یک حساب کاربری، این است که از کاربران بخواهید که مدارک هویتی را برای تکمیل و فعال شدن حساب خود آپلود کنند.

۶- انجام معاملات آنلاین به صورت لحظه‌ای

سرعت لود شدن و بارگذاری اطلاعات در سایت صرافی ارز دیجیتال برای کاربران اهمیت زیادی دارد. از طرفی، اطلاعات وارد شده به سایت صرافی ارز دیجیتال نسبت به سایر سایت‌ها بسیار بیشتر است. به همین خاطر، لازم است از افزونه‌های افزایش سرعت سایت استفاده کنید که کاربران سفارش دهنده به محض ارائه دادن اطلاعات سفارش خود بتوانند پیشنهادهای خریداران را مشاهده کنند.به طور کلی، روزانه حجم زیادی از داده‌ها و اطلاعات به سایت صرافی ارز دیجیتال وارد می‌شود که ممکن است روند لود شدن سایت را به تعویق بیاندازند.با توجه به این که بسیاری از درخواست‌ها برای خرید و فروش به طور لحظه‌ای ارائه می‌شوند، لازم است تا طراحی هوشمندانه‌ای را برای کلیدهای فرم درخواست خرید و یا فروش در نظر بگیرید. این دکمه‌ها می‌تواند به صورت طراحی شوند که به تنها تعدادی از درخواست‌های خاص کاربران را برطرف کند. در پکیج‌های تخصصی که کاربران استفاده می‌کنند، لازم است تا روند طراحی این صفحه را تغییر بدهید و قابلیت‌های تخصصی را در آن اعمال کنید.

۷- درج اطلاعیه‌های مختص به خرید و فروش ارز دیجیتال

سایت صرافی ارز دیجیتال می‌تواند در زمینه‌های مختلفی به خریداران و یا فروشندگان ارز، مشاوره بدهد. البته این مشاوره‌ها به صورت عمومی و تخصصی است. یعنی افرادی که از پکیج تخصصی شما در سایت استفاده می‌کنند، می‌توانند از مشاوره‌های خاص و تخصصی شما هم بهره‌مند شوند. لذا، طراحی بخش ارائه خدمات مشاوره بهتر است به دو صورت باشد. در طراحی اول، بهتر است که مجموعه‌ای از امکانات ضروری را طراحی کنید. در طراحی دوم که برای پکیج‌های تخصصی است، لازم است تا امکانات پیشرفته‌‌تری را برای درج اطلاعیه و محیط گفتگوی مشاوران طراحی نمایید.

مراحل راه‌اندازی و ایجاد صرافی ارز دیجیتال

برخی از افراد برای طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال دانش کافی در این زمینه ندارند و نمی‌توانند به تنهایی صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال خود را برای کسب و کارشان راه‌اندازی کنند؛ به همین علت برای طراحی وب سایت صرافی به متخصصین این زمینه مراجعه می‌کنند. البته یکی از راه‌های طراحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال استفاده سایت سازها است  که افراد می‌توانند بدون هیچ دانشی در زمینه طراحی سایت و کد نویسی صرافی آنلاین خود را راه‌اندازی کنند.

زمانی که افراد به متخصصین و افرادی که تجربه کافی در زمینه ساخت سایت صرافی دارند، مراجعه می‌کنند در ابتدا باید اطلاعاتی از امکاناتی که می‌خواهند را به این متخصصین بدهند تا آن‌ها بتوانند طراحی سایت صرافی مناسبی را برای‌ آن‌ها اجرا کنند.

قیمت طراحی سایت صرافی

قیمت طراحی سایت ارز دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. هزینه ساخت صرافی ارز دیجیتال ثابت نیست و متناسب با امکاناتی که متقاضیان درخواست کنند متفاوت است. متقاضیان طراحی سایت صرافی آنلاین با توجه به نیازهایشان می‌توانند سایت صرافی آنلاین خود را انتخاب کنند که به چه صورت و با چه و خدمات ویژگی‌‌هایی باشد. برخی افراد نمی‌خواهند برای هزینه طراحی سایت صرافی مبلغ بالایی را پرداخت کنند که شما می توانند با سایت ساز سی فایو در کمتر از چند دقیقه ساخت سایت ارز دیجیتال خود را به صورت رایگان انجام دهید.