021-91302553

اتـصال سایت های ساخته شده ســـــی‌فایو به نرم افزارهای حسابداری

با توجه به رشد فروش و خرید آنلاین و نیاز به مدیریت حساب‌های مالی در فروشگاه‌های فیزیکی و آنلاین، اتصال نرم‌افزارهای حسابداری به وب‌سایت بسیار مهم است.

چرا اتصال نرم افزار حسابداری به سایت؟

اطلاع از موجود دقیق انبار

نرم افزار حسابداری با اتصال به وب سایت شما و آپدیت بودن موجودی به شما این امکان را می‌دهد که در لحظه از موجودی انبار مطلع باشید تا با مشکل عدم موجودی رو به رو نشوید.

فاکتور دهی و ثبت در انبار

با کمک این ویژگی نیازی به ثبت، نوشتن و ارسال فاکتور و کم کردن موجودی انبار به صورت دستی ندارید. تمام این کارها به صورت خودکار توسط نرم افزار انجام خواهد شد.

مدیریت مالی جامع

با نرم افزار حسابداری نیازی به گزارش گیری تک به تک فروشگاه‌های آنلاین و آفلاین خود ندارید، تمامی خرید و فروش‌ها و فاکتورها در لحظه ثبت و گزارش مالی دقیق و مشخصی را ارائه می‌دهند.

بروزرسانی لحظه ای قیمت ها

نرم افزارهای حسابداری متصل به سایت‌های سی فایو، به کاربران این امکان را می‌دهند که با تغییر قیمت در پنل مدیریت نرم افزار، قیمت محصولات را به صورت خودکار در سایت به‌روزرسانی کنند.

اتصال حسابداری کلیک به سی‌فایو

اتصال وب سایت‌های ساخته شده با سی فایو به حسابداری کلیک این امکان را به شما می‌دهد تا به صورت آنلاین برای کاربران فاکتور خرید ارسال کنید و پس از پرداخت به صورت خودکار در سامانه کلیک تسویه شود.

علاوه بر این می‌توانید برای کاربران تخفیف‌های پلکانی تعیین کنید یا پس از هر خرید، اعتبار هدیه به آن‌ها اختصاص دهید تا در خریدهای آتی از آن استفاده کنند. از جمله دیگر قابلیت‌های این امکان سی فایو این است که به راحتی می‌توانید پرداخت‌های وب سایت خود را به صورت مرکب انجام دهید. در این حالت کاربر می‌تواند به صورت نقد، چک و یا واریز به حساب بانکی پرداخت خود را انجام دهد.

اتصال حسابداری دشت به سی‌فایو

اتصال سی فایو به حسابداری دشت به کسب و کارها این امکان را می‌دهد تا نرم افزار حسابداری تخصصی صنف خودشان را انتخاب کنند. کاربران این امکان را دارند تا از بین نرم افزارهای حسابداری تخصصی مثل لوازم یدکی خودرو، سوپرمارکت، فروشگاه لباس و …. بهترین را انتخاب کنند.

با اتصال وب سایت سی فایوی شما به حسابداری دشت دیگر نگران پشتیبان گیری از اطلاعات حسابداری نیستید. همچنین با کمک این قابلیت می‌توانید به راحتی از حساب‌های مالی خود گزارش گیری کنید و خیالتان از موجودی و آپدیت بودن قیمت‌ها در تمامی فروشگاه‌های آنلاین و فیزیکی راحت باشد.

اتصال حسابداری سپیدار به سی‌فایو

افزونه اتصال وب سایت‌های سی فایوی به نرم افزار حسابداری سپیدار این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید به سادگی اما به صورت کاملا حرفه‌ای امور حسابداری وب سایت، فروشگاه، انبار و تمام نیازهای حسابداری خود را به صورت آنلاین و در لحظه رصد و مدیریت کنید.

از جمله ویژگی‌های این قابلیت سی فایو می‌توان به تهیه گزارش‌های جامع، مدیریت انبار و مشاهده در لحظه موجودی، ارسال پیامک‌های تبلیغاتی و ده‌ها قابلیت دیگر اشاره کرد.

اتصال حسابداری هلو به سی‌فایو

پلاگین اتصال دهنده وب‌سایت‌های سی فایوی به حسابدرای هلو از جمله صدها خدمات سی فایو است که به ارتقا کسب و کارها کمک می‌کند.

با کمک سی فایو می‌توانید به مهم‌ترین و کاربردی‌ترین گزارش‌های حسابداری به صورت آنلاین دسترسی داشته باشید؛ تمامی موجودی محصولات وب سایت و انبار خود را به صورت آنلاین و در لحظه مشاهده و یا تغییر دهید و خیالتان از هماهنگی اطلاعات در تمامی بسترها راحت باشد.

از جمله سایر ویژگی‌های این قابلیت می‌توان به مواردی همچون: تعرییف سطح دسترسی برای کاربران، تهیه قبض سفارش، فاکتور، پیش فاکتور و ده‌ها قابلیت دیگر اشاره کرد.

اتصال حسابداری ابرستان به سی‌فایو

یکپارچگی در مدیریت حساب‌های مالی، آپدیت بودن، سادگی و آنلاین بودن از مهم‌ترین قابلیت‌های افزونه اتصال وب سایت‌های سی فایو به حسابداری ابرستان است.

با کمک این ویژگی سی فایو تمام نرم افزارهای خرید و فروش، دریافت و پرداخت‌ها از بسترهای مختلف مثل وب سایت یا فروشگاه فیزیکی، موجودی انبار را به صورت یکپارچه مدیریت کنید.

گزارشگیری‌های ساده، آپدیت بودن قیمت در تمامی فروشگاه‌های فیزیکی و آنلاین، آپدیت بودن لحظه‌ای موجودی انبار و آنلاین بودن ابرستان از جمله سایر ویژگی‌های آن هستند.

اتصال حسابداری ابرآیرون به سی‌فایو

امکان اتصال وب سایت‌های سی فایو به نرم افزار حسابداری ابرآیرون به شما امکان مدیریت فرآیندهای مالی کسب و کار شما را فراهم می‌کند. سیستم حسابداری ابرآیرون به شما امکان مدیریت خرید و فروش، خزانه داری، انبارداری، مدیریت تولید و ده‌های قابلیت دیگر را به صورت یکپارچه و آنلاین می‌دهد.

قابلیت اتصال وب سایت‌های ساخته شده توسط سی فایو به نرم افزارهای حسابداری ابرآیرون به کاربران این امکان را می‌دهد تا تمام مشکلات حسابداری خود را رفع کنند. کاربران می‌توانند به صورت آنلاین و در لحظه به تمامی اطلاعات حسابداری خود دسترسی داشته باشند.

اتصال حسابداری حسابفا به سی‌فایو

مدیریت سریع و ساده و قدرتمند حساب‌های مالی با کمک قابلیت اتصال وب سایت‌های سی فایو به نرم افزار حسابداری آنلاین حسابفا. به کمک سی فایو می‌توانید با سرعت و در کمترین زمان تمام امور مالی خود مثل ثبت اسناد مختلف یا گزارش گیری از حساب را انجام دهید.

اتصال سایت‌های ساخته شده با سی فایو به حسابفا به شما کمک می‌کند تا به راحتی همه چیز را مدیریت کنید و خیالتان از موجودی انبار، آپدیت بودن قیمت‌ها و… راحت باشد. همچنین به علت آنلاین بودن حسابداری حسابفا به راحتی می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز و در هرجایی گزارش‌های خود را بررسی کنید.

سوالات متدوال

۱- چرا باید نرم افزار حسابداری را به سایت متصل کنیم؟

پیشرفت و رشد فروش تکنولوژی باعث افزایش میزان خرید و فروش اینترنتی شده است. داشتن نرم افزار حسابداری جامع برای مدیریت تمام بسترها از جمله وب سایت جزو جدایی ناپذیر هر کسب و کاری است.

۲- یک نرم افزار حسابداری متصل به فروشگاه اینترنتی دارای چه امکاناتی است؟

نرم افزار حسابداری متصل به فروشگاه آنلاین شما امکان اخذ گزارش جامع از فروش، محاسبه بهای تمام شده اجناس فروخته شده، ثبت خودکار اسناد، مدیریت موجودی و قیمت و صدور فاکتور خرید برای مشتری را برای شما فراهم می‌آورد.

۳- آیا نرم افزارهای حسابداری توسط سی‌فایو پشتیبانی می‌شود؟

در صورتی که مشکل احتمالی پیش آمده از طرف وب سایت شما باشد، تیم پشتیبانی سی‌فایو به صورت کامل مشکل شما را بررسی و رفع خواهد کرد.

۴- آیا برای اتصال حسابداری آنلاین به سایت‌های سی فایو نیاز به نصب پلاگین است؟

بله، پس از خرید نرم افزار حسابداری مورد نظر نیاز است که پلاگین مربوط به هر حسابداری در پنل وردپرس شما نصب و تنظیم شود.

۵- آیا اتصال حسابداری به سایت باعث کاهش سرعت یا اختلال در آن می‌شود؟

یر، با توجه به اینکه افزونه‌های موجود بهینه سازی شده‌اند و توسط تیم فنی سی فایو بررسی و بازبینی شده‌اند، این احتمال به حداقل ممکن کاهش پیدا کرده است.

نظرات مشتریان ما