021-91302553

ساخت سایت پوشاک

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

 

خرید و فروش پوشاک همانند گذشته نیست. یعنی شما می‌توانید به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری به خرید آنلاین پوشاک و لباس بپردازید. در این شرایط، خریداران به سادگی می‌توانند قیمت‌های اجناس را مقایسه کنند و در نهایت، بهترین انتخاب را داشته باشند. همچنین شما می‌توانید از کدهای تخفیف استفاده کنید تا پوشاک مورد نظر خود را با مناسب‌ترین قیمت تهیه کنید. کاهش هزینه‌ها و زمانی که برای خرید صرف می‌کنید، از جمله مزایای خرید آنلاین پوشاک به شمار می‌رود. در حقیقت، طراحی سایت پوشاک می‌تواند این قابلیت‌ها و امکانات را برای شما مهیا کند. اگر شما فردی هستید که کسب و کار مربوط به پوشاک دارید، اصلا خوب نیست که از این بازار داغ آنلاین جا بمانید. ساخت سایت پوشاک برای فروشندگان مزایای بسیاری به همراه دارد. به این ترتیب شما می‌توانید محصولات خود را با سود بیشتری به فروش برسانید؛ چرا که نیازی نیست تا هزینه‌های اضافی بابت اجاره مغازه پرداخت کنید. اگر می‌پرسید که چگونه سایت بسازیم؟ باید بگویم راحت‌ترین راه استفاده از سایت ساز است. با سی فایو در کمتر از ۵ دقیقه می‌توانید یک سایت با امکانات کامل داشته باشید.

امکانات ساخت سایت پوشاک

قالب سایت پوشاک می‌تواند شبیه به  یک فروشگاه اینترنتی باشد. این سایت برای همه افراد قابل دسترس است. به طوری که اگر تصمیم بگیرید روی محصولی تخفیف بگذارید، همه کاربران می‌توانند از پوشاک آف‌خورده استفاده کنند. البته پیش از این که فرآیند خرید پوشاک تکمیل شود، لازم است تا در سایت ثبت نام کنید و بعنوان کاربر می‌توانید سفارشات خود را نهایی کنید. غیر از این موارد، امکانات دیگری را هم می‌توان برای طراحی سایت پوشاک در نظر گرفت.

۱ ثبت نام و ورود کاربران

نخستین موردی که برای ساخت سایت پوشاک باید در نظر داشته باشید، قابلیت ثبت نام کاربران می‌باشد. در این بخش، کاربران می‌توانند حساب کاربری خود را مشاهده کنند و به تاریخچه سفارش‌های خود دسترسی داشته باشند. علاوه براین، در بخش حساب کاربری می‌توانید پیام‌های مدیریت را در رابطه با تخفیف‌ها و کدهای تخفیف مشاهده کنید.

۲ محاسبه امتیاز از خرید پوشاک

سایت‌های پوشاک هم به ازای هر خرید پوشاک می‌توانند، امتیازات کاربران را محاسبه کنند. در صورت بالا بودن امتیازهای کاربران می‌توانید امکانات جدیدی را برای آن‌ها در نظر بگیرید. این امکانات می‌تواند در تعامل با سایر برندها و سایت‌ها باشد. برای مثال، در صورت بالا بودن امتیازهای خرید می‌توانید یک کتاب رایگان از کسب و کارهای مرتبط با حوزه کتاب ارائه بدهید.

۳ دسته بندی انواع پوشاک

مشخص است که انواع پوشاک متعلق به یک حوزه نیستند. شما می‌توانید دسته بندی‌های متعددی را در نظر بگیرید تا کاربران به راحتی بتوانند به پوشاک هر دسته دسترسی داشته باشند. در نظر گرفتن چندین بسته بندی می‌تواند سلیقه‌ای باشد و یا براساس نیاز کاربران این کار را انجام دهید.

۴ مقایسه محصولات

اگر سایت دیجی استایل را مشاهده کرده باشید، به احتمال زیاد به خوبی می‌دانید که امکان مقایسه محصولات در این سایت وجود دارد. این امر موجب می‌شود تا کاربران از حضور خود در سایت شما لذت ببرند و به راحتی بتوانند محصول مورد نظر خود را سفارش بدهند.

۵ سفارش پوشاک به تعداد دلخواه

نیاز افراد به تهیه پوشاک، یک مسئله کاملا شخصی است. برخی از افراد تمایل دارند تا چندین دست لباس را خریداری کنند. به همین خاطر لازم است تا امکاناتی را برای آن‌ها در نظر بگیرید تا بتوانند بیشتر از یک لباس را سفارش دهند. البته برای سفارش موارد بیشتر می‌توانید حداکثر تعدادی را هم برای آن‌ها در نظر بگیرید.

۶ اطلاع از موجود شدن لباس

با توجه به این که اکثر محصولات در سایت لباس موجود هستند، نیاز داشتن به اطلاع درباره موجودی کالاها، کمتر پیش می‌آید. در صورتی که لباسی موجود نبود، می‌توانید قابلیتی را در نظر بگیرید تا مشتریان بتوانند از زمان موجود شدن آن کالا اطلاع پیدا کنند. در این صورت، پس از موجود شدن هر کالا، یک ایمیل یا یک پیامک برای افراد متقاضی ارسال خواهد شد.

۷ ارائه محتوای تصویری از اجناس

افرادی که می‌خواهند یک نوع لباس خاص را خریداری کنند، نیاز دارند تا بدانند که ظاهر لباس به چه صورت است. علاوه براین، آن‌ها تمایل دارند تا بدانند که ضخامت پوشش لباس در چه حدی است. لذا ضرورت دارد تا چندین محتوای تصویر از پوشاک را ارائه کنید.

۸ ارائه اطلاعات کامل از جنس، سایز و نحوه شستشو

سایت‌های پوشاک می‌توانند راهنمای سایز اجناس خود را ارائه بدهند. دقت داشته باشید که راهنمای سایز بندی در رابطه با هر پوشاک متفاوت است. به همین خاطر، لازم است تا پنلی را طراحی کنید که فروشنده بتواند اطلاعات راهنمای سایز را وارد کند.

۹ اعمال نوع سفارش

طرح، سایز و رنگبندی لباس از جمله مواردی هستند که سبب متمایز شدن انواع لباس می‌شوند. لذا در ساخت سایت باید امکاناتی را در نظر بگیرید تا افراد بتوانند سایز، طرح و رنگبندی لباس مورد نظر خود را سفارش بدهند. در صورتی هم که لباس مورد نظر افراد با ویژگی‌های درج‌شده وجود نداشت، سایت باید ناموجود بودن آن را نشان بدهد.

۱۰ پشتیبانی آنلاین

در حین خرید ممکن است سوالات متعددی برای کاربران پیش بیاید. اگر این پرسش‌ها با سوالات متداول ثبت‌شده در سایت متفاوت بود، کاربران باید به جواب خود دست پیدا کنند. به همین خاطر، لازم است تا پشتیبانی آنلاین برای پاسخگویی به این سوالات در نظر بگیرید.

۱۱ ارائه فاکتور خرید

بعد از ثبت سفارش و پرداخت هزینه خرید لباس و ارسال آن، نیاز است تا یک فاکتور خرید برای خریداران ثبت شود. این فاکتور می‌تواند شامل تاریخ ثبت سفارش، اجناس خریداری‌شده و هزینه پرداختی باشد.

۱۲ رسیدگی به شکایات

با توجه به امکانات متعددی که برای کاربران در نظر می‌گیرید، ممکن است که از برخی امکانات شکایت داشته باشند. به هر حال، باید امکاناتی وجود داشته باشد تا آن‌ها بتوانند اعتراض خود را ارسال کنند. در نظر گرفتن یک فرم ارسال درخواست می‌تواند برای این دست از افراد مناسب باشد.

۱۳ وبلاگ برای ارائه اطلاعات از آخرین اخبار دنیای مد و پوشاک

از آن جایی که سایت در حوزه لباس و پوشاک است، بهتر است تا وبلاگ داشته باشد. موضوعات این وبلاگ می‌تواند براساس نیازهای کاربران باشد. البته دست شما در این بخش باز است و می‌توانید موضوعات متعددی را برای انتشار مطالب آن در نظر بگیرید.

۱۴ اجرای فرم درخواست همکاری در ساخت سایت پوشاک

برخی از سایت‌های فروش لباس برای فروش بیشتر، امکاناتی را فراهم کرده اند تا سایر فروشنده‌ها هم بتوانند با آن‌ها همکاری کنند. در این فرم‌ها، اطلاعاتی مانند شماره تماس و ایمیل از سایر فروشنده‌ها دریافت می‌شود تا در اسرع وقت با آن‌ها تماس گرفته شود و سپس، قراردادی منعقد شود. شما نیز می‌توانید در ساخت سایت پوشاک، بخشی به نام همکاری تعریف کنید.