021-91302553

ساخت سایت خودرو

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

 

ایده‌های متفاوتی برای ساخت سایت خودرو وجود دارد. شما می‌توانید سایت خودرو را طوری طراحی کنید که برای فروش باشد. البته این اولین ایده‌ای است که به ذهن افراد خطور پیدا می‌کند. ساخت سایت خودرو می‌تواند برای تعمیر خودروی معیوب یا پیدا کردن ماشین دزدیده‌شده هم باشد. به طور کلی، هدف شما از ایجاد کسب و کار مرتبط با حوزه خودرو است که مشخص می‌کند تا طراحی سایت خودرو به چه صورت باشد. برای مثال، ساخت سایت خودرو می‌تواند تنها برای اطلاع از آخرین قیمت خودرو باشد یا شما می‌توانید برای پیش فروش کردن بعضی از محصولات صنعتی و لوازم جانبی خودرو از آن استفاده کنید. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات کاملی را درباره ایده‌های طراحی سایت خودرو ارائه بدهیم.

امکانات لازم برای ساخت سایت خودرو

اولین نکته‌ای که در طراحی سایت خودرو باید به آن توجه داشته باشید، محتوای تصویری است. محتوای تصویری شما بهتر است دقیقا همان محصولاتی باشد که می‌خواهید به مرحله فروش برسانید. محصولات جانبی خودرو، عکس قرارداد، عکس قطعات معیوب خودرو و یا آخرین خودروهای واردشده به بازار می‌توانند محتوای تصویری سایت خودرو شما باشند. درج کردن این تصاویر باعث بهبود سئوی سایت شما خواهد شد که به افزایش رتبه سایت شما کمک می‌کند تا دیده شوید. پس به امکان بارگذاری تصاویر متعدد در طراحی سایت و انتخاب قالب سایت خودرو دقت کنید.

فروش خودرو

اگر قصد دارید تا سایتی را مبتنی بر فروش خودرو طراحی کنید، نیاز است تا تصاویر سه بعدی از تمام ابعاد بدنه خودروها قرار دهید. علاوه براین، برای اینکه مشتریان شما بتوانند اقدامات لازم برای پیش ثبت نام خودرو را انجام دهند، می‌بایست پنلی را برای این دست از کاربران خود قرار بدهید. در این پنل، افراد می‌توانند اطلاعات شخصی خود را به اشتراک بگذارند و سپس برای پیش ثبت نام خودرو اقدام کنند. بعد از انتخاب خودرو، یک کد قرعه کشی برای افراد ارسال می‌شود که سیستم مدیریت سایت باید از این لحاظ هوشمندانه طراحی شده باشد تا کدهای یکسانی به افراد ارائه نکند.

امکان ردیابی در ساخت سایت خودرو

در ساخت سایت ردیاب خودرو، هدف این است که نرم افزارهایی معرفی شود که افراد با استفاده از آن بتوانند خودروی گمشده خود را پیدا کنند. مسلم است که مخاطبان این دست از سایت‌های آنلاین بیشتر از موبایل و تبلت برای ورود به سایت استفاده می‌کنند. به همین خاطر بهتر است که یک سایتی طراحی کنید که هم برای افراد دارنده موبایل و تبلت و هم لپتاب سازگار و واکنش‌گرا باشد.

درخواست آنلاین تعمیر خودرو

در ساخت سایت تعمیر خودرو، دسترسی ساده و آسان کاربران به بخش خدمات‌دهی سایت اهمیت زیادی دارد؛ چون خیلی از کاربران سایت در مواقع ضروری مجبور هستند تا از شما کمک بگیرند. در نظر گرفتن یک لندینگ پیج مجزا برای به اشتراک گذاری اطلاعات بسیار خوب است. به طور معمول، این لندینگ پیج همان صفحه اول سایت است که افراد با تایپ آدرس اینترنتی می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند. علاوه براین بخش، باید بلاگ سایت تعمیر خودرو هم به راحتی در دسترس باشد؛ چون ارائه سریع‌ترین راه‌ها برای تعمیر خودرو در کنار جاده، می‌تواند بر روی سئوی سایت شما تاثیر مثبت داشته باشد. غیر از این موضوع می‌توانید به سایر موضوعات مرتبط با طراحی سایت تعمیر خودرو هم فکر کنید.

** در صورتی که قصد دارید تا در کمترین زمان و به صورت رایگان، فروشگاه اینترنتی خود را بسازید، از قابلیت تخصصی سایت ساز سی فایو استفاده کنید.