021-91302553
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

قالب سایت موسسه مالی، یک قالب جذاب و کاربرپسند است که شما را از تمامی دغدغه‌های طراحی سایت موسسه قرض الحسنه بی‌نیاز می‌کند. زیرا ایجاد سایت هزینه‌بر و زمان‌بر می‌باشد و اگر بودجه شما اجازه داشتن یک سایت اختصاصی را به شما نمی‌دهد و با محدودیت منابع مالی روبرو هستید ما سایت ساز موسسه مالی را به شما پیشنهاد می‌کنیم .

برای تغییر قالب و ویرایش قسمت های مختلف آن نگرانید؟! در سایت ساز سی فایو همه موارد برای ساخت راحت سایت و کار با آن در نظر گرفته شده است. پیشنهاد میکنم نوشته سایت ساز چیست و چگونه کار می کند؟ را برای آشنایی بیشتر با سایت ساز مطالعه نمایید.

شما با استفاده از ویرایش زنده که بصورت اختصاصی در قالب قرض الحسنه برای شما ایجاد شده است میتوانید تمام بخش های سایت را با چند کلیک ساده تغییر داده و اطلاعات خود را وارد نمایید.

ویرایش زنده در قالب مناسب قرض الحسنه

امکانات قالب قرض الحسنه چیست؟

در ابتدای این سایت یک اسلایدر زیبا قرار دارد که در این قسمت می‌توانید خدمات موسسه خود را معرفی کنید. همچنین می‌توانید خدمات مشاوره مالی سایت خود را به تفکیک معرفی کنید و هر کدام را به طور مختصر شرح دهید.

راه‌اندازی سایت موسسه مالی اعتباری

صفحات اصلی در منو قرار داده شده است، درباره ما که می‌توانید موسسه و همچنین مشتریان شرکتتان را به تفکیک معرفی کنید. برای کاربران سایت شما جذاب است که بدانند چه کسانی گرداننده موسسه مالی هستند.

در قسمت بلاگ می‌توانید مقاله ها و اخبار مربوط به حوزه کاری خود را درج کنید. از قسمت بلاگ غافل نشوید زیرا از طریق تولید محتوا برای سایت خود می‌توانید سئو وب سایت خود را ارتقا دهید.

صفحه افتتاح حساب

در صفحه افتتاح حساب قالب قرض الحسنه، مشتریان شما میتوانند اطلاعاتی که شما تعیین مینمایید را آنلاین وارد کرده و در موسسه مالی شما ثبت حساب نمایند.

بصورت پیشفرض اطلاعات نمایش داده شده در تصویر زیر از مشتریان خواسته شده است که شما به راحتی میتوانید موارد آن را حذف، اضافه و یا تغییر دهید.

قالب مناسب قرض الحسنه

صفحه پرداخت اقساط

در صفحه پرداخت اقساط که در قالب قرض الحسنه برای شما ایجاد شده است نیز مشتریان میتوانند مبالغ اقساط خود را بپردازند.

پرداخت اقساط قالب مالی

این قالب مناسب چه نوع کسب و کارهایی است؟

این قالب مناسب ساخت سایت با موضوع قرض‌الحسنه است، اما به دلیل ویژگی های منحصر به فرد این قالب که تنها تعداد بسیار کمی از آنها معرفی شد، شما می‌توانید از این قالب برای سایت‌هایی با موضوع زیر نیز استفاده نمایید:

  • راه اندازی سایت موسسه مالی
  • راه‌اندازی سایت صندوق قرض‌الحسنه
  • ایجاد سایت موسسه مالی و اعتباری
  • ایجاد سایت شرکت های حسابرسی و حسابداری

15 + 12 =