021-91302553

ساخت سایت تبلیغاتی

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

 

دنیای تبلیغات در بستر مجازی بسیار بزرگ و گسترده است. بدون حضور در فضاهای مجازی نمی‌توان در دنیای تبلیغات پررنگ بود و پروژه‌های جدیدی را گرفت. ساخت سایت تبلیغاتی به شما کمک می‌کند تا میلیاردها میلیارد پول از فضای مجازی به دست بیاورید. وب سایت‌هایی مانند ایستگاه، آنا، اقتصاد آنلاین و نمناک از سایت‌های تبلیغاتی هستند که روزانه بیش از هزار محتوای تبلیغاتی را به اشتراک می‌گذارند و موجب شناخته شدن کسب و کارهای دیگر می‌شوند. اگر به این سایت‌های تبلیغاتی سر زده باشید، به خوبی می‌دانید که هر کدام از آن‌ها دارای یک یا چند قابلیت خاص هستند که موجب جذب مخاطبان شده اند. آنچه که ما درباره سایت‌های تبلیغاتی می‌گوییم، بحث ساخت سایت‌ در این حوزه می‌باشد. در ادامه به این موضوع مهم می‌پردازیم.

آموزش ساخت سایت تبلیغاتی

ساخت سایت تبلیغاتی به همین راحتی نیست که خودتان خواسته باشید صفر تا صد سایت را کد نویسی کنید و سرانجام هم از سایت خود استفاده کنید. برای ساخت سایت تبلیغاتی باید سری به سایت سازهای معروف و شناخته شده بزنید. وردپرس و جوملا، دو نمونه از سایت سازهای معروف در دنیا هستند که قابلیت‌های بسیاری را برای مخاطبان خود در نظر گرفته اند. در لیست زیر سعی کرده ایم تا آموزش ساخت سایت تبلیغاتی را ارائه بدهیم.

۱ ساخت سایت تبلیغاتی با وردپرس

وردپرس یک نوع سیستم مدیریت محتوای رایگان به شمار می‌رود که همه افراد به راحتی می‌توانند از آن استفاده کنند. سایت‌های وردپرسی متن باز هستند و برنامه نویس‌ها می‌توانند بخش‌هایی را به سایت وردپرسی اضافه یا کم کنند. برای مثال، یک سایت وردپرسی که قرار است در حوزه تبلیغات فعال باشد، می‌تواند دارای محیط کاربری برای هر فرد باشد.

سایتی مانند دیوار را در نظر بگیرید. شما با ثبت نام یا عضویت در این سایت می‌توانید اطلاعات تصویری و محتوای متنی خود را به راحتی به اشتراک بگذارید. در نهایت بعد از تایید شدن اطلاعاتی که وارد کرده اید، محتوای شما به بخش تبلیغات دیوار راه پیدا می‌کند. در حقیقت، این مسیر در سایت ساده وردپرسی وجود نداشته است و بعد از طراحی و ویرایش آن، امکانات گفته شده به بدنه سایت اضافه شده است.

۲ ساخت سایت تبلیغاتی با جوملا

جوملا همانند وردپرس یک نوع سیستم مدیریت محتوا محسوب می‌شود که شما بعد از نصب می‌توانید از قالب‌های رایگان آن استفاده کنید. ناگفته نماند که تعداد قالب‌های رایگان جوملا کم هستند و برای ایجاد بخش‌های متعدد بیشتر باید قالب سایت تبلیغاتی خریداری کنید. برای خرید قالب سایت تبلیغاتی جوملا به امکانات سایت توجه کنید. چون با برخی از آن‌ها می‌توانید تنها عکس و محتوای متنی خود را به اشتراک بگذارید یا ویرایش کنید. به همین خاطر، مشتریان یا آگهی دهنده‌های سایت شما نمی‌توانند که به بخش محتوای آگهی خود دسترسی داشته باشند. بهترین راه حل برای طراحی سایت تبلیغاتی با جوملا، خرید یک قالب کاملا سفارشی شده است. این دست از قالب‌ها را برنامه نویس‌های حرفه‌ای طراحی می‌کنند و برای طراحی آن نیز مبلغ زیادی را باید پرداخت کنید.

۳ ساخت سایت تبلیغاتی رایگان

سایت تبلیغاتی رایگان از نظر کاهش هزینه‌های جانبی برای درست کردن سایت، به نفع مدیران آن‌ها می‌باشد. در نگاه اول، به نظر بعید می‌رسد که ساختن یک سایت کاملا حرفه‌ای بدون دریافت هزینه باشد. اما امروزه این امر ممکن شده است. سایت سازی مانند سی فایو توانسته است تا نیازهای اصلی یک سایت تبلیغاتی را برطرف کند. ایجاد بخش‌هایی از قبیل تعریف دسته‌های فرعی نیازمندی‌ها و آگهی‌ها و تبلیغات، افزودن یا کاهش اعتبار مشتری جهت مشتریان خاص و تعریف و اضافه کردن حساب‌های بانکی برای سایت شما از خصوصیات سایت ساز سی فایو محسوب می‌شود. در صورتی که قصد دارید تا یک سایت ایده‌آل و متناسب با کسب و کار تبلیغاتی خود داشته باشید، بهتر است سی فایو را انتخاب کنید.

سایت‌های تبلیغاتی که با سایت ساز سی فایو طراحی می‌شوند، واکنشگرا هستند. واکنشگرا بودن این سایت‌ها به معنای باز شدن آن‌ها در چندین دستگاه هوشمند مانند رایانه، تبلت و موبایل‌ها می‌باشد. به احتمال زیاد شما هم به سایتی مانند شیپور سر زده اید. اگر قبلا با استفاده از موبایل خود به این سایت رفته اید، اکنون با لپتاپ خود به سایت شیپور بروید. حالا مقایسه کنید که با کدام از ابزارهای هوشمند خود توانسته اید که به سهولت به محتوای سایت شیپور دست پیدا کنید. آنچه که شما متوجه خواهید شد، دسترسی راحت به سایت شیپور با هر دو نوع دستگاه هوشمند است. به این قابلیت در سایت‌های تبلیغاتی، واکنشگرا بودن می‌گویند که در سایت ساز سی فایو به این موضوع توجه می‌شود.