021-91302553
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

یکی از بهترین روش‌ها برای شرکت‌های حمل و نقل که کم‌ترین هزینه را به همراه دارد، راه‌اندازی سایت شرکت حمل و نقل است؛ زیرا ساخت سایت موجب رونق کسب و کار می‌شود.

قالب وردپرس شرکت حمل و نقل مناسب برای تمامی شرکت‌های باربری، پستی و شعب یا نمایندگی‌های این کسب و کارها می‌باشد. شما می‌توانید آدرس کلیه دفاتر و شعب شرکت‌تان را به همراه ساعات کار و نحوه تحویل یا ارسال محموله‌های مشتریان را در این سایت درج کنید. همچنین شما می‌توایند تعرفه انجام خدمات خود را به همراه مزایا و امکانات هر طرح در وب سایت درج نمایید. 

قالب سایت رایگان شرکت حمل و نقل از ویژگی‌های زیادی برخوردار است که عبارتند از:

سازگار با آخرین نسخه وردپرس فارسی

دارای کنترل پنل تنظیمات کاملا راستچین و فارسی

دارای کیفیت فارسی سازی فوق العاده خوب و عالی

فارسی سازی شده به صورت استاندارد

دارای برگه ساز قدرتمند کاملا اختصاصی (محیطی جذاب و متنوع)

پشتیبانی از افزونه برگه ساز ویژوال کامپوزر

مناسب برای سایت‌ها در زمینه‌های مختلف

قابلیت سفارشی سازی بخش‌های مختلف

شورت کدهای متنوع و زیبا

طراحی کاملا ریسپانسیو و پاسخگو برای انواع دستگاه‌ها

برگه ساز با قابلیت drag and drop

قالب مناسب برای سایت شرکتی

سئو شده و دارای سرعت بارگذاری بالا

تعداد بالایی از کاربران انتظار دارند پس از ساخت سایت با قالب وردپرس شرکت حمل و نقل به سرعت در صفحه اول سرچ گوگل مشاهده شوند! ولی  دقت کنید برای بالا آمدن فروشگاه‌تان باید کمی صبور باشید و روی سئو و بهینه سازی آن کار کنید.

اما خیالتان راحت، قالب شرکت خدمات حمل و نقل سئو پذیری بسیار بالایی دارد و با آخرین متدهای برنامه نویسی نوشته شده است؛ بنابراین اصول سئو در آن کاملا رعایت شده است. 

ریسپانسیو و Retina Ready در قالب شرکت خدمات حمل و نقل

یکی از ویژگی‌های دیگر این قالب، طراحی کاملا پاسخگو است که خود را به بهترین نحو در دستگاهی که در آن بارگذاری می‌شود، نمایش خواهد داد. این به این معنی است که شما می‌توانید همه قسمت‌ها از جمله لیست موارد ، تماس با ما و… را به کاربران به خوبی نمایش دهید. ما تضمین می‌کنیم که وب سایت خدمات حمل و نقل شما در هر نوع دستگاه می‌توانید نمایش داده شود.

همچنین در طراحی این قالب از تکنولوژی Retina Ready استفاده شده است. یعنی این امکان برای شما وجود دارد که سایت خود را در هر صفحه نمایشی بدون افت کیفیت تصاویر مشاهده نمایید. Retina Ready بودن برای وب سایت‌هایی که این قابلیت را دارند، یک مزیت شمرده شده و تجربه کاربری خوبی هم به کاربران القا می‌نماید.

مزایایی در کنار قالب سایت شرکت حمل و نقل

دسترسی به پنل مدیریت هاست

ایمیل نامحدود تحت دامنه سایت

هاست لینوکس حرفه‌ای

سرور قدرتمند آلمان

گواهی امنیت SSL:

۴۰ گیگ پهنای باند

ثبت دامنه رایگان IR

 

15 − نه =