021-28426860
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

قالب فروشگاه فروش فایل حرفه ای

سایت ساز و فروشگاه ساز سی فایو یک قالب قدرتمند جهت راه اندازی فروشگاه دیجیتال منتشر نموده است با سیستم فروش فایل میتوانید کتاب صوتی، فایل پی دی اف ویا فایل های پروژه ای را بفروش برسانید. با قالب فروشگاه فایل سایت ساز سی فایو می توانید یک وب سایت حرفه ای فروش فایل و پروژه را براحتی نصب و راه اندازی نموده و بصورت رایگان بمدت یکهفته آزمایشی از امکانات آن استفاده نمایید.

سیستم فروش فایل برای راه اندازی وب سایت های فروشگاهی جهت فروش محصولات مجازی مناسب بوده و کاربران وب سایت شما می توانند بعد از پرداخت وجه، فایل های دانلودی مورد نظر خود را دریافت کنند. به این ترتیب که ابتدا وارد سایت شده و فایل دیجیتال مورد نظر را خریداری می کنند پس از پرداخت لینک دانلود به کاربر نمایش داده می شود . گذشته از این لینک دانلود فایل به ایمیل کاربر نیز ارسال می گردد.

یکی دیگر از امکانات فروشگاه آنلاین فروش فایل و پروژه بخش پروفایل کاربری آن است در بخش پروفایل، کاربران می توانند سوابق خرید و پرداخت خود را مشاهده نموده و آرشیو لینک های دانلودی را نیز در اختیار داشته باشند.

چنانچه میخواهید یک وب سایت فروشگاهی دیجیتال حرفه ای راه اندازی کنید ویا اینکه با فروش فایل pdf، فایل صوتی و پروژه کسب درآمد داشته باشید پیشنهاد میکنیم این قالب قدرتمند و منعطف را همین الان نصب نموده و کسب و کار اینترنتی خود را ظرف چند دقیقه راه اندازی بسرعت راه اندازی کنید.

سی فایو فیلم های آموزشی این قالب را در اختیار شما قرار میدهد تا بدون دانش فنی و براحتی بتوانید طراحی سایت فروشگاهی خود را انجام دهید.

در این قالب فروش فایل وردپرسی، از افزونه قدرتمند فروش فایل edd استفاده شده، بنابراین اگر بدنبال قالب فروش فایل محصولات مجازی وردپرس هستید که کاربر بعد از پرداخت بتواند فایل مورد نظر را دانلود نماید می توانید همین الان با یکی از بهترین قالب های فروش فایل که پیش روی شماست سایت خود را ظرف ۵۹ ثانیه راه اندازی کنید. این سایت ۷ روز بصورت تست در اختیار شماست و بعد از آن با پرداخت هزینه می توانید بصورت کامل از آن استفاده کنید.

آموزش فروش فایل دیجیتال در اینترنت:

حتما برای شما هم پیش آمده که با خودتان فکر کنید می توانید سهمی از فروش های اینترنتی داشته باشید، کمی که دقت کنید می بینید شماهم فایلها و احتمالا مقالات ارزشمندی دارید که منحصرا در اختیار شماست و یا طی سالهای فعالیتتان در یک حوزه آرشیوی را جمع آوری کردید و حس می کنید فایلهای ارزشمندی هستند که می توانید آنها را بفروشید.

فرض کنیم شما فوق لیسانس معماری هستید و طی سالهای تحصیل مقالات زیادی را از سایتها و منابع زبان اصلی به زحمت ترجمه کردید، بنظر ما این فایلها آنقدر ارزشمند هستند که خیلی از افراد حاضرند برای بدست آوردن و مطالعه ی آنها هزینه ای را پرداخت کنند. و شما می توانید با فروش این فایل ها هم کسب درآمد کنید و هم محتوای خوبی که تولید کردید را به دست مصرف کننده اصلی برسانید. خب بریم سر اصل ماجرا، برای شروع ۲ راه دارید یک راه این است که وارد سایت سازهای فروش فایل مثل فایل ۲۴، فایل سل و فایل سلر شوید، آنجا یک پروفایل بسازید و فایلهایتان را از طریق این سیستم ها بفروشید، طبیعیست که این سایتها برای فروش فایل شما کارمزد دریافت می کنند که بد هم نیست و عملا کار شما را برای راه اندازی اولیه سایت راحت می کنند، اما شاید شما بخواهید بصورت کاملا مستقل این کار را انجام دهید که در این صورت باید خودتان یک فروشگاه فروش فایل راه اندازی کنید.

خبر خوب این است که سی فایو کار را برای شما آسان نموده و بدون اینکه بخواهید دردسرهای طراحی سایت را داشته باشید، در کمتر از ۵۹ ثانیه یک فروشگاه آنلاین فروش فایل را برای شما راه اندازی می نماید.

سی فایو برای ساخت سایت فروش محصولات مجازی، چه خدماتی دارد؟

سایت ساز و فروشگاه ساز سی فایو محبوبترین سایت ساز ایرانی است که تاکنون چندین هزار سایت با آن راه اندازی شده، با سی فایو می توانید برای هر کسب و کاری وب سایت یا فروشگاه اینترنتی بسازید، در ایران سایت سازهای زیادی وجود دارند که هرکدام بر اساس سیستم های مختلفی کار می کنند در این بین اما سی فایو باتوجه به قدرت وردپرس، سایتهای مشتریان خود را بر اساس پلتفرم وردپرس طراحی و راه اندازی می نماید. بنابراین چنانچه سایت خود را با سی فایو بسازید دیگران نباید نگران محدودیت باشید چراکه هر افزونه و یا توسعه ای را برای سایت خود در نظر داشته باشید می توانید بدون نگرانی آنرا روی سایت خود پیاده سازی کنید.

اگر می خواهید فایلها یا محصولات مجازی خود را مطئمن بفروشید و وب سایتی با پشتیبانی خوب داشته باشید از سیستم فروش فایل سی فایو استفاده کنید و هم اکنون فروشگاه محصولات مجازی خود را بسازید.

 

پشتیبانی سی فایو

 

یکی از ویژگی های برجسته سی فایو پشتیبانی کامل و چکاپ دوره ای وب سایت هاست، باتوجه به اهمیت موضوع پشتیبانی، سی فایو هر ۳ ماه یکبار کل وب سایتهای مشتریان خود را بررسی نموده و چنانچه مشکلی وجود داشته باشد بصورت اتومات آنرا برطرف می کند.

سرورهای قدرتمند

یکی دیگر از مزایای سی فایو بهره مندی از منابع سروری قدرتمند است باتوجه به برخورداری سی فایو از متخصصین هاست و سرور، سی فایو وب سایت های مشتریان خود را بر روی ده ها سرور اختصاصی میزبانی می نماید. گذشته از این سیستم بکاپ گیری سی فایو بصورت ریموت تنظیم شده و فایلهای بکاپ در سرور های دیگری نگهداری می شوند.

پس اگر می خواهید با یک فروشگاه ساز فروش فایل حرفه ای سایت فروش فایل خود را راه اندازی کنید، سی فایو بهترین انتخاب برای شماست.