ساخت وب سایت آنلاین با فروشگاه ساز سی فایو

+ اتصال سایت به ترب ( ۱۰۰۰مشتری از ترب) استثنایی فقط ویژه نوروز!

این ویدیو رو از دست نده ! کسب و کارت رو متحول میکنه !

۱۳۰هزار نفر این ویدئو را دراینستا سی فایو دیدند!

۰:۰۰
۰:۰۰

نمونه مشتری که با سی فایو و اتصال سایتش به ترب، فروش میلیونی داره!

۹۰ هزار نفر ویدئو زیر را دراینستاگرام سی فایو دیدن

۰:۰۰
۰:۰۰

ویدیو هایی از اینستاگرام سی فایو

۰:۰۰
۰:۰۰

این ویدیو را بیش از ۷۸ هزار نفر دیدن


۰:۰۰
۰:۰۰

این ویدیو را بیش از ۱۳۰ هزار نفر دیدن


۰:۰۰
۰:۰۰

این ویدیو را بیش از ۸۶۷ هزار نفر دیدن


اتصال فروشگاه های ساخته شده با سـی‌فایو به ایمالز و ترب

با اتصال وب‌سایت‌های فروشگاهی سی فایو به ترب یا ایمالز قوی‌ترین موتورهای جست و جوی محصول در اختیار شما قرار گرفته است.اتصال وب سایت‌های ساخته شده با سی‌فایو به ترب، فرآیند فروش را برای کاربران راحت‌تر کــرده است. سایـــت ساز دانــــش بنیان سـی‌فایو با کمک دانـش فنــی نیــروهای خود، ایــن امکان را برای وب‌سایت‌های فروشگاهی خود فراهم آورده که بدون هیچ گونه هزینه و دانش فنی خاصی به صورت مستقیم به ترب متصل و فروش خود را افزایش دهند.با متصـل شــدن سایت شما به تــرب، شما به بازاری داغ و رقابتی و با حضور چندین میلیون خـــریدار وارد می‌شود که می‌تواند باعث رشد عالی در فروش شما شود. با استفاده از این ویـژگی سایت‌های ساخته شده با ســـی‌فایو، شما مــــی‌توانید به صورت خودکار محصولات خود را به ترب منتقل کنید و به فروش برسانید.

اتصال پنل فروشندگان دیـجـــی کـالا به سی فایو

پنل فروشندگان دیجی کالا یکی از پیشرفته ترین امکانات وب سایت دیجی کالا می باشد، این پنل جهت ایجاد یک مارکت پلیس قـدرتمند طراحی شده است تا فــروشندگان مختلف از سرتاسر ایــران به ارائه و فــروش محصولاصت خود بپردازند.

با استفاده از امکان اتصال وب سایت‌های سی فایوی به دیجی کالا، شما می‌توانید به راحتی محصولات خود را در دیجی کالا بارگذاری کنید و آن‌ها را به فروش برسانید. این امکان به شما فراهم می‌کند تا به سادگی و با کمترین زحمت، محصولات خود را در یکی از بزرگترین فروشگاه‌های آنلاین کشور قرار دهید و به مشتریان بیشتری دسترسی داشته باشید.با کمک این افزونه شما قادر خواهید بود محصولات خود را مدیریت، قیمت‌ها را تنظیم و به روزرسانی‌های لازم را انجام دهید.

دستیار هـوش مصنوعی فروشگاه ساز سی‌فایو

دستیار هوش مصنوعی سایت‌ساز سی فایو با استفاده از مدل‌های هوش مصنوعی مختلف، به شما امکان می‌دهد که محتواهای اختصاصی، تصاویر و فرم‌های مختلف را تولید کنید و از حداکثر قدرت هوش مصنوعی در وب سایت سی فایوی خودتان استفاده کنید.

با توسعه هر روزه هوش مصنوعی، امکانات و قابلیت‌های مدیریت وب سایت بهبود یافته است. هوش مصنوعی در زمینه‌های مختلف طراحی سایت، از جمله تغییر سایز عکس‌ها، تغییر فونت متن، اضافه کردن توضیحات به محصولات و تغییر در سایز المان‌های مختلف، به طراحان و مدیران سایت کمک می‌کند. .

با فروشگاه ساز سی فایو همین الان ساخت فروشگاه خود را شروع کنید

فروشگاه ساز سی فایو با ۱۰۰ نمونه طراحی شده حرفه‌ای ایده‌های شما را محقق می‌کند.

021-91302553