تماس رایگان آنلاین
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

اگر می خواهید برای باشگاه ورزشی خود یک وب سایت حرفه‌ای بسازید؛ قالب آماده سایت بدنسازی و باشگاه ورزشی سی فایو می‌توانید بهترین پیشنهاد باشد؛ چرا که ظرف ۱ دقیقه یک وب سایت شیک و با پرستیژ برای شما طراحی می‌کند. به عنوان مثال ثبت نام باشگاه ورزشی، فروش آنلاین برنامه ورزشی مشتریان خود را روی وب سایت بصورت آنلاین انجام دهید.

پوسته وردپرس بدنسازی به دلیل سازگاری کامل و دارا بودن صفحه‌ساز قدرتمند به شما این امکان را می‌دهد تا بدون داشتن دانش کدنویسی و فقط با کشیدن و رها کردن، صفحات و پست‌های زیبایی را برای وبسایت خود بسازید. قالب باشگاه ورزشی یک پوسته زیبا و حرفه‌ای برای راه‌اندازی وب سایت‌هایی با موضوع فیتنس، باشگاه پرورش اندام می‌باشد. این قالب با طراحی جذاب رابط کاربری، راحتی تنظیم و استفاده، منوها و افزونه‌های متعدد این امکان را به شما می‌دهد تا به راحتی در زمینه‌های فیتنس، باشگاه بدنسازی و ورزش اقدام به فعالیت نمایید.

امکان استفاده از فروشگاه آنلاین از ویژگی‌های منحصر به فرد سایت ساز بدنسازی است. در ادامه ویژگی‌های بیشتری از این قالب را بررسی خواهیم کرد.

 

سوالات متداول:

  • این قالب از لحاظ رنگ بندی و چیدمان مناسب برای راه‌اندازی سایت باشگاه‌های ورزشی ایجاد شده است اما شما می توانید از آن متناسب با کسب و کار خود استفاده کنید.
  • جهت نمایش تعدادی از امکانات قالب، سی فایو اطلاعاتی بصورت پیشفرض برروی قالب قرار داده است. شما می توانید پس از ورود به مدیریت سایت تمامی متن و تصاویر را تغییر یا حذف کرده و محتوا خود را وارد نمایید.
  • شما می توانید بی نهایت صفحه، نوشته، گالری تصاویر، اسلایدر و هر آنچه می خواهید برروی سایت خود ایجاد کنید و هیچ محدودیتی وجود ندارد.
  • روی قالب فروشگاه ایجاد شده است. براحتی میتوانید اقدام به فروش محصولات خود نمایید.
ویژگی های قالب فیتنس

این قالب مناسب چه نوع کسب و کارهایی است؟

این قالب مناسب راه‌اندازی سایت با موضوع باشگاه ورزشی است، اما به دلیل ویژگی‌های منحصر بفرد این قالب که تنها تعداد بسیار کمی از آن‌ها معرفی شده مناسب برای سایت‌های دیگر نیز می‌باشد، بنابراین شما می‌توانید از این قالب برای سایت‌هایی با موضوع زیر نیز استفاده نمایید:

 • راه‌اندازی سایت باشگاه ورزشی
 • ایجاد سایت فروش محصولات ورزشی
 • ایجاد سایت باشگاه پرورش اندام
 • ایجاد وبسایت ارائه برنامه ورزشی

جمع بندی:

این قالب، بسیار مناسب راه اندازی سایت باشگاه ورزشی و فیتنس است. برخی از ویژگی‌های این قالب را نیز بررسی نمودیم. بنابراین شما می‌توانید همین الان از طریق دکمه آبی رنگ، به صورت رایگان سایت باشگاه ورزشی خود را ایجاد کنید.

 

نوزده − دو =