چطور تصاویر صفحه اصلی را ویرایش کنم؟

تصاویر موجود در صفحه اصلی که اصطلاحا به آنها بنر های تبلیغاتی هم گفته می شود نقش بسیار مهمی در معرفی محصولات شما و زیبایی سایت دارند و طبعا دوست دارید تصاویر مورد نظر و مناسب خودتان را با آنها جایگزین کنید . اما پیش از این که آموزش چنین کاری را ببینید بهتر است به دو نکته توجه کنید:

1- برای جلوگیری از بهم ریختگی نمایش سایت می بایست تصاویر جدید را دقیقا با همان ابعاد تصاویر اصلی جایگزین کنید. برای پیدا کردن ابعاد تصاویر سایت می توانید به راهنمای یافتن ابعاد و اندازه تصاویر سایت سری بزنید.

2- اگر خودتان تصاویر با کیفیتی برای جایگزینی ندارید می توانید از مطلب 4 منبع رایگان برای دانلود تصاویر با کیفیت استفاده کنید. کمی وقت بگذارید و تصاویری شیک برای سایت خود پیدا کنید.

بسیار خب برای تغییر تصاویر بنر های تبلیغاتی به روش زیر عمل می کنیم.

1-از منوی سمت راست بر روی گزینه صفحه اصلی کلیک می کنیم و صبر کرده تا صفحه اصلی نمایش داده شود.

2- سپس نشانگر موس را بر روی تصویر مورد نظر برده و بر روی مداد سبز رنگ کلیک می کنیم تا وارد فضای ویرایش تصویر شویم.

3- بر روی علامت + کلیک کرده و تصویر مورد نظر خود را بارگذاری می کنیم.

4- از قسمت لینک می توانیم در صورت تمایل یک لینک تعریف کنیم تا کاربر پس از کلیک بر روی بنر تبلیغاتی به آن صفحه منتقل شود. پس از انتخاب لینک بر روی دکمه set link کلیک می کنیم.

5- سپس از قسمت سبک ها سبک مورد نظر انتخاب می کنیم. می توانید سبک را تک به تک مورد امتحان قرار داده تا سبک مورد نظر خود را پیدا کنید.

5-می توانید اثر هاور را نیز به دلخواه انتخاب کنید. اثر هاور در واقع اکشنی است که تصویر پس از آنکه نشانگر موس بر روی آن قرار گرفت از خود نشان می دهد.

6- در نهایت بر روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کرده و می بینیم که تصویر مورد نظر عوض شده است.

قدرست گرفته ازBetterDocs