چگونه مکان کسب و کارمان را در گوگل مپ (نقشه) ویرایش کنیم؟

برای ثبت مکان کسب و کار خود در گوگل مپ آموزش زیر را مطالعه نمایید:

چگونه مکان کسب و کارمان را در گوگل مپ (نقشه) ثبت کنیم؟

برای ویرایش اطلاعات ثبت شده مراحل زیر را طی نمایید.

بعد از اینکه موفق به ثبت مکان در گوگل مپ شدید، ممکن است مایل باشید جزئیاتی مربوط به مکان ثبت شده را ویرایش کنید. در نظر داشته باشید برای ویرایش مکان ها در گوگل مپ شما باید در گوگل یک کاربر با امتیاز بالا باشید. شما به عنوان یک کاربر، با انجام ویرایش های صحیح می توانید امتیاز کسب کنید. توجه داشته باشید که انجام ویرایش های اشتباه می تواند منجر به این شود که شما در لیست سیاه گوگل قرار بگیرید! در نتیجه، تنها زمانی اطلاعات را ویرایش کنید که در مورد آن ها مطمئن هستید. برای ویرایش یک مکان ثبت شده در گوگل باید مراحل زیر را طی کنید.

قدم اول

گوگل مپ به نشانی https://www.google.com/maps را باز کنید و سپس از منوی سمت چپ آدرس محل مورد نظر خود را بنویسید و روی نقشه آن را انتخاب کنید. سپس از منوی جدید روی گزینه Suggest an edit کلیک کنید.

قدم دوم

در قسمت بعدی باید انتخاب کنید که آیا می خواهید اطلاعات مربوط به آن مکان خاص را ویرایش کنید و یا می خواهید آن مکان را به طور کلی حذف کنید.

با کلیک بر روی گزینه های بالا صفحه جدیدی برای شما باز خواهد شد که در آن می توانید جزئیات مربوط به آن مکان را ویرایش کنید.

اگر مایل هستید مکان را حذف کنید، باید روی گزینه پایینی کلیک کنید. با کلیک روی آن صفحه جدید برای شما باز خواهد شد که باید در آن دلیل درخواست حذف این مکان را از بین گزینه ها انتخاب کرده و سپس با اضافه کردن یک عکس گفته خود را به نحوی اثبات کنید.

بعد از اعمال تغییرات و گزینه های مد نظر، بر روی گزینه Send کلیک کنید تا درخواست شما به گوگل ارسال شده و مورد بررسی قرار بگیرد.

قدرست گرفته ازBetterDocs