4 منبع رایگان برای دانلود تصاویر با کیفیت

انتخاب تصاویر شیک و زیبا بدون شکی از عوامل مهم در زیبایی هر وبسایتی است. اما پیدا کردن منبعی برای دانلود رایگان تصاویر با کیفیت همواره چالشی اساسی برای همگان بوده است. در این مطلب به 5 منبع دانلود عکس اشاره می کنیم که می توانید به صورت رایگان از آنها استفاده کنید:

freepik.com #

سایت فری پیک یکی از منابع غنی در خصوص انواع تصاویر و فایل های گرافیکی است. در این سایت می توانید تصاویر وکتور، فایل های پی اس دی و تصاویر با فرمت های مختلف را جستجو و دانلود کنید. بخش زیادی از این تصاویر رایگان هستند اما در برخی موارد نیاز به خرید اکانت برای دانلود دارید که در این خصوص می توانید از سایت های واسط که دانلود فایل های مورد نظر شمارا انجام میدهند استفاده کنید.

unsplash.com #

سایت آن اسپلش برای پیدا کردن و دانلود عکس های صنعتی و تجاری بسیار عالی بود و تنوع بسیار بالایی دارد. رزولیشن بالای تصاویر در این سایت از نقاط قوت آن به شمار می رود.

dribbble.com #

این وب سایت منبع غنی از بهترین تصاویر گرافیکی از برجسته ترین گرافیست های دنیاست، اگر بدنبال تصاویر گرافیکی، تصاویر فانتزی، تصاویر وکتور طراحی شده جذاب هستید حتما سری به دریبل بزنید. دریبل به شما کمک می کند تا مرتبط ترین تصویر به چیزی که نیاز دارید را پیدا کنید آن هم با کیفیت بسیار بالا .

pinterest.com #

پرینترست هم یک وب سایت خوب برای پیدا کردن تصاویر موضوعی است، موضوع مورد نظر خود را جستجو کنید اگر حواستان نباشد و شب وارد پرینترست بشوید احتمالا موقع صبح از پای آن بلند خواهید شد. پس دقت کنید که با هدف دانلود تصاویر حرفه ای مرتبط با کارتان در این سایت وقت بگذارید.

خب بعد از انتخاب و دانلود عکس باکیفیت یک کار مهم دیگر باید انجام دهید و آن هم بهینه سازی حجم تصاویر است، طبیعی است که تصاویر دانلود شده از سایت هایی مثل unsplash، freepik در ابتدا حجمی بیش از ۱مگابایت دارند و این تصاویر را نمی توانید بصورت مستقیم روی سایت بارگزاری کنید چراکه در صورت بارگزاری این تصاویر روی سایت پرفرمنس سایت بشدت پایین آمده و وب سایت شما برای کاربرانتان دیر باز می شود. بنابراین بهترین کار این است که با استفاده از فتوشاپ یا ابزارهای آنلاین تصاویر را بهینه کنید.

قدرست گرفته ازBetterDocs