021-91302553

ساخت سایت معرفی اپلیکیشن

ساخت سایت برای معرفی و دانلود انواع اپلیکیشن

این روز‌ها استفاده از تلفن همراه و اینترنت نسبت به قبل بسیار افزایش یافته است به همین دلیل برنامه نویسان زیادی به سمت تهیه و تولید اپلیکیشن‌ها رفته اند. در این شرایط بهترین راه، طراحی سایت معرفی اپلیکیشن است؛ چرا که این کار سبب می‌شود تا اپلیکیشن‌ها را باهم مقایسه و برسی‌ کنیم و بتوانیم خوب را از بد تشخیص دهیم و بهترین اپلیکیشن را دانلود کنیم.به همین دلیل طراحی سایت معرفی اپلیکیشن یکی از سایت‌های پرطرفدار است و یکی از ویژگی‌های طراحی سایت معرفی اپلیکیشن این است که کاربر می‌تواند در این سایت با تمامی اپلیکیشن‌ها آشنا شود و هرآنچه به آن نیاز دارد را پیدا کند.

مزایای سایت معرفی اپلیکیشن چیست؟

داشتن سایت اپلیکیشن کمک می‌کند تا در سایت تمامی اپلیکیشن‌ها معرفی شوند و کاربران بتوانند با توجه به نیاز خود اپلیکیشن مورد نیاز خود را دانلود کنند.

همچنین به دیده شدن بیشتر اپلیکیشن کمک  می‌کند. از جمله مزایای طراحی سایت معرفی اپلیکیشن‌ها عبارتند از:

افزایش تعداد نصب‌های اپلیکیشن

بازدهی بالا

دیده شدن بیشتر

هزینه کم تبلیغات

بالا رفتن رتبه اپلیکیشن در هنگام جستجو

ساخت سایت معرفی اپلیکیشن چه ویژگی‌هایی دارد؟

ساخت سایت اپلیکیشن دارای ویژگی‌های زیادی است. این ویژگی‌ها به ما کمک می‌کند تا راحت‌تر و آسان‌تر، اپلیکیشن مورد نیاز خودمان را پیدا کنیم. با استفاده از ویژگی‌هایی که در پایین ذکر کرده‌ایم، ‌می‌توانید سایتی حرفه‌ای داشته باشید:

دسته‌بندی‌های مختلف

جستجوی حرفه‌ای

درج آگهی آنلاین

رابط کاربری آسان

بارگذاری سریع

قابلیت چت

پشتیبانی درون شبکه‌ای

قابلیت تماس از طریق سایت

امکان گذاشتن لینک تبلیغات

سیستم پیگیری شکایات

چند نکته مهم در ساخت سایت معرفی اپلیکیشن

در ساخت سایت اپلیکیشن باید به چند نکته مهم توجه کنید. چرا که رعایت کردن این نکات، موجب می‌شود تا سایتی حرفه‌ای داشته باشید. از جمله این نکات مهم عبارتند از:

نوشتن ایده و امکانات برنامه

تبلیغ و بازاریابی اپلیکیشن

 بالا بودن امنیت اپلیکیشن و رمزگذاری اپ

دریافت بازخورد از کاربران در نسخه اولیه

انتشار اپلیکیشن در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی

بهینه سازی اپلیکیشن

سایت معرفی اپلیکیشن چه امکاناتی دارد؟

سایت معرفی اپلیکیشن دارای امکانات زیادی است. این امکانات به ما این اجازه را می‌دهد تا سایتی کاربر پسند داشته باشیم. از جمله این امکانات عبارتند از:

امنیت بالا سایت

امکان افزودن زبان‌های مختلف دنیا

معرفی اپلیکیشن‌ها

معرفی خدمات

اضافه کردن صفحات و محتویات جدید

امکان ارائه ایمیل اختصاصی وب سایت

بهینه سازی رتبه سایت در موتور‌های جستجوگر

توضیح کامل در مورد اپلیکیشن و نحوه کار کردن

امکان شخصی سازی قالب و امکانات سایت متناسب با نیاز کاربر

داشتن یک سایت مانند داشتن یک کاتالوگ با مزایا است

موتور‌های جستجوگر بدون هزینه برای شما بازاریابی می‌کنند، فقط کافی است که ربات‌ها سایت شما را پیدا کنند و از آن پس زمانی که کاربر به دنبال اپلیکیشن مورد نیاز خود است ربات‌ها سایت شما را به آن شخص نشان می‌دهند و بعد کاربر می‌تواند در سایت، اپلیکیشن مورد نیاز خود را پیدا کنند.

اهمیت طراحی گرافیکی در سایت معرفی اپلیکیشن


یکی از نکات مهمی که در ساخت سایت باید مد نظر قرارداد، طراحی گرافیکی، ظرافت‌ها و رعایت اصول زیبا شناسی است. رنگ بندی در ساخت سایت معرفی اپلیکیشن بسیار مهم است. در این کار نمی‌توان گفت که استاندارد و یا اصول مشخصی به غیر از اصول رنگ شناسی بر آن حاکم است، به همین دلیل بر اساس موضوع و مشخصات اپلیکیشن‌ها باید رنگ بندی را انتخاب کرد. همچنین در انتخاب قالب سایت معرفی اپلیکیشن، بهتر است توجه داشته باشید که قالب موردنظر، تمامی خواسته‌های شما؛ چه ظاهری و چه فنی را برآورده کند.

توضیحی کوتاه در مورد اپلیکیشن‌ها


بهتر است در مورد هر اپلیکیشن توضیح کوتاهی در سایت دهید تا کاربران بتوانند با اپلیکیشن بیشتر آشنا شوند و با آگاهی کامل اپلیکیشن را دانلود و نصب کنند. ساخت سایت معرفی اپلیکیشن مطابق با استاندارد‌ها سئو ، استفاده از کلمات کلیدی در تگ عنوان، توضیحات متا و عنوان مقاله در سئو سایت معرفی اپلیکیشن تاثیرات مثبتی دارد. از آنجایی که ربات گوگل زمان بررسی کردن محتوای سایت به تگ عنوان بسیار اهمیت می‌دهد، بنابراین گذاشتن کلمه کلیدی در تگ عنوان بسیار اهمیت دارد؛ چرا که این کار در رتبه‌بندی نتایج گوگل نیز، تاثیر مثبتی دارد.

محتوا گذاری در سایت معرفی اپلیکیشن به چه صورت است؟


وقتی سایتی را طراحی می‌کنید و قالبی بر روی آن نصب می‌کنید، باید شامل اطلاعات دمو باشد تا اطلاعات خودتان را در قسمت‌های مختلف سایت مانند Header content و Footer قرار دهید. اطلاعاتی که در سایت قرار می‌دهید بسیار مهم است؛ مخصوصا در سئو سایت که حتما سعی کنید توسط متخصص سئو و تولید کننده محتوا انجام شود تا سایت شما بتواند جایگاه مناسبی در نتایج گوگل پیدا کند و بیشتر دیده شود.

ریسپانسیو کردن سایت معرفی اپلیکیشن چه کمکی می‌کند؟

ریسپانسیو بودن سایت یکی از نکات مهم در ساخت سایت است. زیرا بیشتر کاربران برای سرچ در گوگل از تلفن همراه و تبلت استفاده می‌کنند؛ در نتیجه سایت شما باید به گونه ای واکنش‌گرا باشد تا در سایز‌های مختلف تلفن همراه، تبلت و… ساختارش بهم نریزد و در نمایش محتوا به مشکل بر نخورید.بالا بودن سرعت سایت معرفی اپلیکیشن

بالا بودن سرعت سایت یکی از نکات مهم است. چرا که اگر سایت به سرعت باز نشود و کاربران منتظر شوند، تمام وقت خود را بیهوده تلف کرده‌اند. چرا که انتظار برای لود شدن یک سایت بسیار خسته کننده است و یکی از نکات ضعف در طراحی سایت به حساب می‌آید. یک طراح سایت حرفه‌ای می‌تواند با استفاده از تکینک‌هایی از قبیل: کد نویسی اصولی و درست، فشرده سازی فایل‌ها،بهینه سازی تصاویر، استفاده از هاست مناسب و… سرعت سایت را بالا ببرد. سرعت پایین سایت علاوه بر از دست دادن کاربر، باعث پایین آمدن رتبه سئو سایت هم می‌شود.