021-28426860

ساخت سایت شرکتی

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

 

این روزها کمتر می‌شود شرکت‌های فعال و پیشرو را دید که سایت نداشته باشند. در واقع، وجود سایت برای یک شرکت به منزله اعتبار، هویت و فعالیت آن می‌باشد. علاوه براین، ساخت سایت شرکتی باعث می‎‌شود تا مخاطبان شما بتوانند دید بهتری از نوع فعالیت کسب و کار شما داشته باشند. خصوصا زمانی که آن‌ها خواسته باشند از راه دور ارتباط برقرار کنند، با دسترسی به سایت شما می‎‌توانند ذهنیت خوب یا بدی از برند شما پیدا کنند. خودتان بهتر می‌دانید که اگر طراحی سایت شرکتی خوب باشد، مشتریان جدید شما ذهنیت خوبی خواهند داشت.اینطور که اگر طراحی سایت شما به طور هوشمندانه و براساس نیاز مشتریان‌تان انجام شده باشد، ذهنیت مشتریان در نخستین بار مراجعه به کسب و کارتان بسیار خوب است. در ادامه همراه ما باشید تا به بررسی ماهیت سایت شرکتی و ویژگی‌های آن بپردازیم.

سایت شرکتی چیست؟

سایت شرکتی، یک سایت آنلاین است که به کسب و کارها اجازه می‌دهد تا در دنیای مجازی دیده شوند. در حقیقت، این حوزه فعالیتی شرکت‌ها است که مشخص می‌کند که چه ویژگی‌هایی در سایت آن‌ها طراحی شود. برای مثال، شرکتی که در حوزه فروش لوازم صنعتی فعالیت دارد، باید قالب سایت آن از نوع فروشگاهی باشد. در نظر گرفتن بخشی مستقل برای انتشار آخرین اخبار و آخرین اتفاقات در شرکت می‌تواند ساخت سایت شرکتی را تکمیل کند.

به عنوان مثالی دیگر، شرکت‌هایی که در حوزه ساخت و ساز اماکن مسکونی فعالیت دارند، یک بخش را باید برای رزومه کاری آن‌ها در نظر گرفت. ارائه رزومه در این دست از سایت‌ها می‌تواند به صورت ارائه محتوای متنی و یا ترکیبی از محتوای متنی و تصویری باشد.

طبق تحقیقاتی که انجام شده است، سایت شرکتی باید براساس نیاز مشتریان ساخته شود. به همین خاطر نمی‌توان یک نوع سایت شرکتی را مثال زد که برای همه شرکت‌های فعال مناسب باشد.

ساخت سایت شرکتی

اولین موردی که در ساخت سایت شرکتی باید رعایت شود، انعطاف پذیری آن است. در صورتی که انعطاف پذیری سایت شرکتی زیادی باشد، مشتریان بیشتری به سمت شما جذب خواهند شد؛ چون شما توانسته اید که بخش زیادی از نیازهای مشتریان خود را برطرف کنید. دومین موردی که در ساخت سایت شرکتی می‌بایست رعایت شود، امکان بروز رسانی خودکار می‌باشد. وجود قابلیتی مانند بروز رسانی خودکار در سایت‌های شرکتی موجب شده تا آن‌ها مجبور نباشند ساعت‌های زیادی را برای به‌روز رسانی محتوای خود صرف کنند.

البته ساخت سایت شرکتی تنها با توجه به همین نکات صورت نمی‌گیرد. سئوی سایت شرکتی هم از مواردی است که باید به آن توجه کرد. دقت داشته باشید که اگر سئوی سایت شرکتی را نادیده بگیرید، هیچ وقت در میان رقبای خود دیده نمی‌شوید. در حقیقت، آنچه که باعث دیده شدن شما در صفحات گوگل می‌شود، سئوی سایت می‌باشد. اگر این پارامتر را نداشته باشید، باید انتظارات خود را از درآمد ماهیانه و سالانه خود کمتر کنید.

خرید سایت شرکتی

خرید سایت شرکتی به معنای خرید یک سایت طراحی شده برای شرکت شما می‌باشد. بدیهی است که این سایت دارای آدرس اینترنتی اختصاصی می‌باشد و طبق نیاز مشتریان شما طراحی شده است. برخی از پلتفرم‌های سایت ساز به مخاطبان خود اجازه می‌دهند که بتوانند قالب مناسب سایت خود را به صورت رایگان تحویل بگیرند. برخی دیگر از این پلتفرم‌ها با دریافت هزینه به شما اجازه می‌دهند که قالب‌های متنوعی را برای سایت شرکتی خود برگزینید.

ویژگیهای سایت شرکتی

سایت شرکتی همانند هر سایت دیگری دارای ویژگی‌های خاصی است که سبب افزایش کارایی آن می‌شود. در ادامه راجع به ویژگی‌های سایت شرکتی که موجب تمایز آن نسبت به سایر سایت‌ها می‌شود، صحبت می‌کنیم.

۱ هاستینگ مناسب در ساخت سایت شرکتی

آنچه که در ساخت یک سایت شرکتی حرف اول را می‌زند، یک هاستینگ مناسب است. دقت داشته باشید که این مورد در طراحی سایت بسیار اهمیت دارد. چنانچه اطلاعات شما که قصد داشتید در یک زمان خاص بر روی سایت ظاهر شود، ظاهر نشود؛ اشکال از هاستینگ است. به طور کلی، کیفیت نمایش اطلاعات و حتی بحث به‌روز رسانی سایت شرکتی به هاستینگ مربوط می‌شود.

به طور کلی، دو راه برای انتخاب هاستینگ دارید. نخستین راه این است که از هاستینگ داخل کشور استفاده کنید. دومین راه این است که هاستینگ خارج از ایران را خریداری کنید. گفته می‌شود که این دو موضوع توانسته است که چالش‌های متعددی را پیش پای مدیران سایت‌های شرکتی بگذارد.

۲ سئو

همانطور که گفتیم، بحث سئوی سایت شرکت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. زمانی که سایت شما از لحاظ سئو ارزشمند نباشد، مشتریان شما کم هستند. در صورتی که سئوی سایت رعایت شده باشد، می‌توان انتظار داشت که روز به روز پیشرفت می‌کنید.

۳ طراحی و هویت بصری

هویت بصری سایت را می‌توان همان هویت بصری برند دانست. تایپوگرافی، پالت رنگ، فرم، شکل و لوگوی سایت شرکتی را هم می‌توان جزو هویت بصری آن به شمار آورد. با توجه به عناصر طراحی و هویت بصری سایت شرکتی باید در نظر داشته باشید که یک متخصص فعال در این زمینه باید به این امر مهم بپردازد. در غیر اینصورت، طراحی و هویت بصری سایت به طور خلاقانه اجرا نخواهد شد.

۴ امنیت

بحث امنیت اطلاعات در سایت‌ شرکتی اهمیت دارد؛ چرا که لو رفتن اطلاعات سایت شرکتی می‌تواند جایگاه شما را در میان رقبای تجاری‌تان پایین بیاورد. علاوه براین، مشتریان شما به دلیل پایین بودن سطوح امنیتی، دیگر به شما اعتماد نمی‌کنند. بدین ترتیب، کاهش مشتریان وفادار به شرکت شما دور از انتظار نیست.

۵ ریسپانسیو

افراد می‌توانند از طریق دستگاه‌های مختلف به سایت شرکتی دسترسی داشته باشند. عده‌ای از آن‌ها لپتاپ و عده‌ای دیگر با کامپیوتر و یا موبایل‌های هوشمند خود به سایت شرکتی دسترسی دارند. شما باید این موضوع را در نظر بگیرید که هر سه گروه به راحتی بتوانند به سایت شما دسترسی داشته باشند.

ساخت سایت شرکتی رایگان با سی فایو

سی فایو یکی از پلتفرم‌های ایده‌آل سایت ساز شرکتی است که به شما امکان می‌دهد تا سایت شرکتی خود را در کمترین زمان ایجاد نمایید و قدم به قدم پیشرفت کنید. شما می‌توانید به قالب سایت شرکتی سر بزنید و با آن سایتتان را طراحی کنید. در صورتی که گزینه پیش نمایش را بفشارید، می‌توانید تمامی بخش‌های قالب سایت را مشاهده کنید و مورد بررسی خود قرار بدهید. اگر با مدل قالب موافق بودید، می‌توانید ایمیل و سایر اطلاعات خود را وارد نمایید و منتظر قالب نهایی سایت شرکتی خود باشید.