ساخت سایت آی آر ir
چگونگی ساخت سایت آی آر ir و نحوه ثبت دامنه ایرانی
دی 3, 1397
سایت ساز وردپرس
سایت ساز وردپرس: طراحی و ساخت سایت با وردپرس
دی 3, 1397

چگونه تست سئو را انجام دهیم؟

تبلیغات گوگل ادورز

چگونه تست سئو را انجام دهیم؟

همانطور که می دانید بهینه سازی موتورهای جستجو یکی از بهترین روشها برای جذب ترافیک برای وب سایت است، اگر شما محتوای خوب روی سایتتان تولید کنید، استانداردهای سئو داخلی را بخوبی انجام دهید و از طرفی فرآیند لینک بیلدینگ را بصورت ارگانیک و طبیعی پیش ببرید گوگل شما را در نتایج جستجو نشان خواهد داد، اما این فرآیند چقدر زمانبراست؟ حقیقت این است که فرآیند سئو کردن وب سایت بسته به کسب و کاری که در آن فعالیت می کنید، میزان رقابت، میزان سرمایه گذاری رقبا ممکن است بین 1 تا 12 ماه زمان ببرد، و این پروسه زمانبر برای برخی از کسب و کارهایی که رقابت در آنها زیاد است بسیار پرهزینه خواهد بود.

ممکن است هر کسب و کاری تحت جو حاکم بر کسب و کارهای اینترنتی و افراد سئو کاری که حضور در صفحه اول گوگل را به عنوان نسخه عمومی به همه پیشنهاد می کنند مدام باخودمان بگوییم که اگر سئو کرده بودیم، اگر با یک سری کلمات کلیدی در صفحه اول گوگل حضور داشتیم فروشمان بشدت افزایش پیدا می کرد، برای اینکه این شک و ابهام برای شما برطرف شود ساده ترین راه روشی است که به آن تست سئو می گوییم.

اما سوال اصلی اینجاست که از کجا معلوم سئو کردن وب سایت برای شما روش مناسبی برای جذب ترافیک باشد؟ و مهمتر از آن برفرض اینکه مشتریان شما روی موتورهای جستجو باشند، از کجا بفهمیم که مشتریان ما چه کلماتی را جستجو می کنند؟

گاهی ممکن است شما در کسب و کاری فعالیت می کنید که اصولا انتخاب سئو کردن وب سایت برای آن کسب و کار انتخاب درستی نیست و عامل اصلی محرک فروش را باید در جای دیگر جستجو کنید، یکی از روشها برای تست سئو وب سایت، این است که ما کاری کنیم تا گوگل ما را همان ابتدای راه اندازی سایت در نتایج اولیه نشان دهد، شما با پرداخت هزینه به گوگل می توانید بدون سئو کردن سایتتان را در نتایج اول گوگل نشان دهید که ما به آن گوگل ادورز می گوییم. می دانید که مهمترین منبع درآمد گوگلی که برای خودش غولی شده همین گوگل ادورز است.

 

تست سئو

هانطور که در تصویر بالا می بنید در هنگام جستجو در گوگل نتایجی که کنار آنها دوحرف ad نوشته شده سایتهایی هستند که به گوگل پول داده اند تا آنها را در صدر نتایج نشان دهد. همانطور که در تصویر بالا می بینید نتیجه اول که کنار آن Ad نوشته شده نوعی تبلیغات است که به آن گوگل ادورز یا تبلیغات ppc می گوییم، و سایر نتایج بصورت طبیعی و ارگانیک با بهینه سازی نشان داده شدند.

چگونه ظرف 48 ساعت در نتایج گوگل دیده شویم؟

حالا مسئله این است که اگر بخواهید خیلی سریع به این مسئله پی ببرید که آیا کسب و کار شما نیاز به سئو دارد یا خیر باید خیلی سریع در نتایج گوگل دیده شوید و این بازخورد این دیده شدن را تست کنید، طبیعتا روش بهینه سازی سایت و سئو کردن که مسیر بسیار پرچالش پر هزینه و زمانبریست ولی کوتاهترین مسیر برای رسیدن به صدر ننایج گوگل استفاده از تبلیغات گوگل ادورز است، شما می توانید با پرداخت پول به شرکت هایی که تبلیغات ادورز انجام می دهند در صدر نتایج دیده شوید، فاصله زمانی که اراده کنید تا زمانی که بتوانید در صفحه اول گوگل دیده شوید تنها 48 ساعت زمان می برد، حتی اگر وب سایت نداشته باشید، درست متوجه شدید تکرار می کنم حتی اگر وب سایت نداشته باشید هم می توانید خیلی سریع راه اندازی کسب و کار اینترنتی و تست پول درآوردن از دیده شدن در گوگل را انجام دهید. برای ساخت سریع سایت می توانید از سرویس های سایت ساز مثل سی فایو استفاده کنید و ظرف چند ساعت یک سایت قابل قبول را برای خودتان دست و پا کنید.

 

تذکر:

اکیدا توصیه می کنیم قبل از شروع تبلیغات ادورز یا مبانی آن را مطالعه کنید، یا این کار را توسط یک فرد خبره انجام دهید که بودجه‌تان بهینه مصرف شود، چراکه اگر کمپین ادورز خود را بهینه نکنید ممکن است خیلی سریع مثل جاروبرقی کل اعتبار و پولی که برای این تست اختصاص دادید مصرف شود.

یک منبع خوب برای یادگیری کار با پنل ادورز سایت جی ادز است.

 

در ادامه فایل صوتی جناب عادل طالبی را در خصوص تست سئو، بشنوید تا بصورت کامل ماجرا دستتان بیاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =