توسعه برند با استفاده از شبکه های اجتماعی
اسفند 15, 1393
معرفی افزونه قدرتمند سئو
اسفند 15, 1393

رشد بازاریابی داخلی و طراحی سایت

رشد بازاریابی داخلی و طراحی سایت

رشد سریع اینترنت و کاربران اینترنتی باعث شده است که روش های قدیمی بازاریابی نتوانند مثمر ثمر واقع شوند و این امر سبب شد که بازاریاب ها به فکر روشی جدیدتر با بازدهی بیشتر باشند. این احساس نیاز منجر به ایجاد تغییر و ابداء روشهایی جدید در بازاریابی گردید که هم اکنون به عنوان بازاریابی داخلی شناخته می شوند.

افزایش کاربران اینترنت نیاز به رشد و تکامل صنعت بازاریابی را در پی داشت. روش قدیمی بازاریابی کارایی خود را از دست داد و بازاریابی مدرن که بر پایه تاکتیک های ارزش دهی به مشتریان است به سرعت در حال رشد و گسترش است. روش بازاریابی قدیمی به بازاریابی خارجی یا Outbound Marketing و روش مدرن و جدید بازاریابی به بازاریابی داخلی یا Inbound marketing، بازاریابی درون گرا و همچنین بازاریابی ربایشی شناخته می شوند.

یکی از تعریف های بازاریابی داخلی این است که: “هر نوع تاکتیک بازاریابی که بیشتر به جذب مشتری پافشاری می کند تا به فروش محصول”

در بازاریابی داخلی برخلاف بازاریابی خارجی، تعامل و ارتباطات دو طرفه است، بازاریاب ها درصدد ارزش آفرینی هستند و نظر مشتریان بسیار مهم و کلید اصلی است.

در بازاریابی داخلی چگونگی، زمان، مکان و مقدار اطلاعات مورد نیاز را خود مشتری تعیین می کند در صورتی که در بازاریابی خارجی این شرکت و بازاریاب ها هستند که

تعیین کننده این موارد می باشند.

به نظر ما یکی از عوامل بهبود بازاریابی داخلی هر کسب و کاری حضور موثر در فضای مجازی است طراحی سایت ارتباط و تعامل با کاربران جذب کاربر از طریق تولید محتوا و انتشار آن در وب سایت و شبکه های اجتماعی

قدم اول برای این تصمیم طراحی یک سایت خوب است. شما باید یک وب سایت خوب و کاربر پسند برای خودتان طراحی کنید و کاربران را از شبکه های اجتماعی به وب سایت ارجاع دهید تا در میان علاوه بر رشد فروش آنلاین برندسازی هم داشته باشید.

اگر می خواهید روشهای ساخت و طراحی سایت را بدانید این پست کوتاه را بخوانید .

شاید مایل باشید ظرف ۵ دقیقه یک وب سایت خوب را برای کسب و کارتان راه اندازی کنید.

در اینفوگرافیک زیر که به همت تیم محتوایی سایت ساز سی فایو ترجمه، ویرایش و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است می توانید تقاوت این دو نوع بازاریابی، روش های هرکدام، و مزایای بازاریابی داخلی را متوجه شوید.

(برای مشاهده در سایز اصلی بر روی تصویر کلیک کنید)

بازاریابی داخلی

 

دیدگاه ها بسته شده است