1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز
Loading...
تصویر لوگو گرافیکی SALE
طراحی سایت تخفیف گروهی
اردیبهشت 20, 1401
تصویر طراحی سایت ویدیو
طراحی سایت ویدیو
اردیبهشت 20, 1401

طراحی سایت خارجی

تصویر طراحی سایت خارجی

در بسیاری از حوزه‌های کاری و شغلی که نیاز به برقراری ارتباط فعال بین المللی وجود دارد، برای طراحی سایت باید این نکته را مد نظر داشته باشیم و سایتی طراحی کنیم که ویژگی‌های یک سایت خارجی را داشته باشد.

یک سایت بین المللی باید به طور کامل بر پایه زبان انگلیسی محتوا نویسی شود. دیجیتال مارکتینگ در سایت‌های خارجی در سطح بالایی قرار دارد؛ چرا که به طور کلی آموزش در کشورهای آمریکایی و اروپایی در زمینه دانش برنامه نویسی، محتوا نویسی و سئو مطالب بهتر و قوی‌تر است.

 

ویژگی‌های طراحی سایت خارجی

اصول سئو در هر کشور متفاوت با دیگری است؛ به طور مثال سایتی که برای فروش در آسیا و خاورمیانه طراحی می‌شود، مدیریت سئو آن با سایتی که برای فروش در اروپا و یا آمریکا ساخته می‌شود متفاوت است؛ به همین علت باید طراحی سایت را به شخص و یا شرکتی بسپارید که به طور کامل با استانداردهای سئو در آن کشور آشنایی داشته باشد.

سایت خارجی باید با نهایت هنر و خلاقیت طراحی شود. معمولا به روزترین اطلاعات در حوزه طراحی و ساخت سایت‌های بین المللی عرضه می‌شوند.

کدنویسی سایت خارجی کاملا استاندارد است و یا جدیدترین متد روز دنیا انجام می‌شود تا بتواند در عرصه جهانی به خوبی با دیگر سایت‌های خارجی رقابت کند.

طراحی سایت‌های بین المللی بسیار ساده و کاملا متفاوت نسبت به سایت‌های ایرانی است. رعایت اصل سادگی در این سایت‌ها از ویژگی‌های اساسی سایت‌های خارجی هستند.

طراحان سایت‌های خارجی باید همواره آنلاین و در دسترس باشند؛ چرا که کوچک‌ترین مشکل در وب سایت، کاربران را نگران و پریشان خاطر خواهد کرد. پشتیبانی دائم از ایجاد چنین مواردی جلوگیری می‌کند.

تصویر ویژگی‌های طراحی سایت خارجی

طراحی سایت خارجی چه خدماتی را باید ارائه دهد؟

خدمات و یا امکاناتی که یک سایت خارجی باید ارائه دهد تا حدودی وابسته به کاربری سایت است.

مجموعه‌ای از خدمات وجود دارند که در همه سایت‌ها طراحی می‌شوند و یکسان هستند. این خدمات شامل موارد زیر می‌باشند:

بخش معرفی سایت که معمولا در ابتدا در صفحات اول گنجانده می‌شود. در این بخش هدف از طراحی و ساخت سایت توضیح داده می‌شود.

بخشی برای ارتباط با کاربران و دریافت انتقادات مثبت و منفی آن‌ها. این بخش سبب جلب اعتماد مخاطبان می‌شود و همچنین به شما در رفع معایب و تقویت نکات مثبت کمک شایانی نیز می‌کند.

سی فایو، بهترین شرکت طراحی سایت، ارائه دهنده خدمات طراحی سایت خارجی با بهترین امکانات است. شما می‌توانید طراحی سایت برای خارج از کشور را با بهترین خدمات به سی فایو بسپارید.

دیگر خدمات عمومی سایت‌ها:

  1. بهینه سازی کدهای سایت
  2. واکنش گرا بودن سایت برای سازگاری هرچه بیشتر با سیستم عامل موبایل
  3. آموزش نحوه کار با کنترل پنل سایت به مدیران و گردانندگان سایت
  4.  ایجاد سیستمی با امنیت کافی در وب سایت
  5. پشتیبانی همه جانبه در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز برای مواقعی که سایت با مشکل مواجه شده است تا در سریع‌ ترین زمان ممکن شرایط به حالت عادی برگردد.

خدمت دیگری که از لحاظ فنی در سایت اعمال می‌شوند شامل: فضای میزبانی کافی، دامنه مناسب و مرتبط با حوزه فعالیت سایت، کد نویسی دقیق و استاندارد، سرعت بارگذاری بالا و… است.

 

مزایای ساخت سایت بین المللی چیست؟

سایت‌های بین المللی به علت عدم محدودیت جغرافیایی که دارند کاربران بسیاری از سراسر دنیا و از کشورهای گوناگون جذب می‌کنند؛ به همین دلیل مزایایی که برای صاحبانش به دنبال دارد، فراوان می‌باشند.

بزرگ‌ترین مزیت ساخت سایت برای خارج از کشور مسئله درآمد آن است که به دلار است. با طراحی و سئو اصولی، سایت در لیست سایت‌های برتر در جستجوی گوگل قرار می‌گیرد؛ در نتیجه به دنبال آن به راحتی می‌توانید در سایت، تبلیغات متعدد انجام دهید و به این طریق دلاری درآمد کسب کنید.

با طراحی و ساخت سایت بین المللی برای کسب و کارتان به راحتی می‌توانید با صرف هزینه اندک در عرصه بازارهای جهانی قرار بگیرید. در حالیکه در حالت عادی و بدون ساخت سایت برای ورود به تجارت جهانی باید هزینه گزافی را محتمل شوید تا تنها بتوانید در نمایشگاه‌های بین المللی حضور یافته و محصولات خود را در سطح دنیا معرفی کنید.

با توجه به اینکه با ساخت سایت خارجی در سطح دنیا به تدریج شناخته شده می‌شوید، در نتیجه کسب و کار شما گسترش می‌یابد و میزان درآمد نهایی افزایش پیدا می‌کند.

تصویر مزایای طراحی وب سایت خارجی

مراحل ساخت سایت برای خارج از کشور

برای ساخت سایت بین المللی باید با توجه به ماهیت و هدف کارفرما از سفارش طراحی سایت تقریبا مشابه سایت‌های ایرانی عمل کرد.

اولین مرحله ساخت سایت برای خارج از کشور، انتخاب نام دامنه به عنوان نام سایت و پرداخت هزینه سالانه آن است. پس از این مرحله، فضای میزبانی کافی متناسب با حجم مطالبی که قرار است در سایت گنجانده شوند در نظر بگیرید.

پس از این مراحل، کدنویسی و طراحی سایت با استانداردهای روز دنیا تحت نظر برترین طراحان سایت خارجی آغاز می‌شود. طراحی گرافیکی جذاب متناسب با کاربری سایت، مطابق با نظر طراح گرافیک و با تایید کارفرما انجام می‌شود. ظاهر جذاب سایت نقش به سزایی در جذب کاربران به سایت دارد.

در طی مراحل ساخت سایت بین الملل و پس از آن، پشتیبانی همه جانبه از سایت را فراموش نکنید تا در صورت ایجاد هرگونه مشکل، در کمترین زمان ممکن، سایت دوباره راه‌اندازی شود.

به منظور ساخت سایت ارزان، سایت سازها را فراموش نکنید. سایت سازها امکانات بسیاری را با قیمت مناسب در اختیار کاربران قرار می‌دهند‌.

 

جمع بندی

در صورتی که در هنگام طراحی سایت بین المللی اصول صحیح کدنویسی و مدیریت سئو استاندارد به کار گرفته شود، سایت در صدر جستجوهای گوگل قرار می‌گیرد؛ بنابراین رسیدن به پیشرفت بیش تر و درآمد بالاتر دور از انتظار نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 4 =