بازاریابی محتوایی یا کانتنت مارکتینگ
مهر 3, 1393
۱۴ نکته ی مهم برای داشتن سایت پرسرعت
مهر 3, 1393

کسب و کارهای کوچک

کسب و کارهای کوچک اگرچه بیشتر در فضای فیزیکی و با مدل های سنتی در حال فروش و درآمدزایی هستند ولی باید بدانند که آنها هم مشتریان بالقوه خوبی در فضای اینترنت دارند که اگر بخواهند می توانند با طی کردن مسیر های رسیدن به این دسته از مشتریان، کالا و خدمات خود را به آنها بفروشند . متاسفانه حدود ۶۳% کسب و کارهای کوچک اصلا هیچ صفحه یا وب سایتی در اینترنت ندارند البته این آمار در کشورهای در حال توسعه ی مثل ایران بسیار بالاتر است شاید چیزی در حدود ۸۰ یا ۹۰ درصد کسب و کارهای کوچک اساسا وب سایتی برای معرفی حرفه شان ندارند، این در حالیست که ۸۵% از مشتریان این دسته از کسب و کارها بصورت آنلاین در فضای آنلاین یا شبکه های اجتماعی در جستجوی آنها هستند.

قدم ابتدایی برای ورود به فضای اینترنت و استفاده از ظرفیت بالای مشتریان آنلاین داشتن یک وب سایت خوب است.

در مرحله بعد شما باید محتوای سایت خود را بهینه و مطلوب کنید بصورت خاص محصول و خدمات خود را بخوبی معرفی نمایید صفحات فرود خوب و ساده ای را طراحی کنید که کاربر بدون سردرگمی به آنچه که می خواهد دسترسی پیدا کنید (ما در پست های آینده تحوه ی طراحی یک صفحه فرود مناسب را توضیح خواهیم داد).

با ورود به شبکه های اجتماعی وب سایت خود را مطرح کنید و کاربران این شبکه را با ترفندهایی که برای آنها هم سود داشته باشد (ارائه محتوای خوب و مفید) وارد سایت خود نمایید .

چناچه می خواهید حلقه های تجارت مدرن را کامل کنید برای کاربران گوشی های هوشمند هم بفکر تولید یک نرم افزار موبایلی باشید و یا یک وب سایت واکنش گرا داشته باشید تا در موبایل و تبلت بخوبی محتوای سایت شما را نشان دهد.

در ادامه پست به بررسی کسب و کارهای کوچک ، در قالب آمار گرافیکی می پردازیم.

این اینفوگرافیک بصورت اختصاصی توسط تیم محتوایی تکنولوژی سی فایو ترجمه و تدوین گردیده است.

کسب و کارهای کوچک

دیدگاه ها بسته شده است