آمار و ارقام شرکت های برند در شبکه های اجتماعی
مرداد 23, 1393
۵ ویژگی تکنولوژی سایت ساز سی فایو
مرداد 23, 1393

نصب سایت را به ربات سی فایو بسپارید!

در سالهای اخیر استقبال از سیستم های مدیریت محتوای اپن سورس جوملا، وردپرس، پرستا شاپ دروپال، مگنتو بسیار فراوان بوده، در حال حاضر برای راه اندازی یک وب سایت شرکتی یا تجاری و فروشگاه های آنلاین رفتن به سمت کدنویسی از صفر تا صد بیشتر شبیه اختراع مجدد چرخ است.

طراحان وب حرفه ای سعی می کنند به جای وقت گذاشتن روی کد نویسی از پایه، تمرکز و انرژی و توان خود را بر روی توسعه ی سیستم های آماده موجود معطوف نمایند چرا که این سیستم ها از حیث امکانات، امنیت، قدرت، سئوی فنی، انعطاف پذیری و تمپلتهای فراوان در جایگاه بسیار برجسته ای قرار دارند. فرض کنید برای سفارش طراحی وب سایت تان به یک شرکت مراجعه می کنید، آن شرکت طراحی وب سایت شما را به یک تیم کدنویسی ۲ یا ۳ نفره خواهد سپرد، قاعدتا سطح دانش و توان کد نویسی یک تیم ۴ نفره مقدار مشخصی است و به هیچ عنوان یک شبه به یک سیستم سایت ساز بهینه شده و توسعه یافته نخواهند رسید. علاوه بر آن شما برای رسیدن به سایت مطلوبتان باید روزهای زیادی را صبر کنید .

به جرعت می توان گفت که سیستم های سایت ساز کد نویسی شده توسط تیم های برنامه نویسی حتی اگر از نظر هسته قدرتمند باشند که بسیار بعید بنظر می رسد، از حیث امکانات به هیچ عنوان به قدرت و انعطاف اپن سورس نرسیده و حتی توان رقابت با آن ها را هم نخواهند داشت. گذشته از این تمپلتهای موجود بر روی این سایت سازهای کد نویسی شده بشدت ضعیف و کسالت آور است و فاصله ی زیادی با طراحی های مدرن و زیبا و خلاقانه دنیای وب دارند. اما در سمتی دیگر سایت سازهای اپن سورس قدرتمندی همچون جوملا و وردپرس سیر تکاملی بسیار خوبی را طی نموده اند بر روی توسعه امکانات و تمپلتهای وردپرس و جوملا هزاران برنامه نویس برجسته و طراح و گرافیست وب فعالیت می کنند طوریکه در حال حاضر چندین هزار تمپلت استاندارد، واکنش گرا با طراحی مدرن در دسترس می باشد و چیزی در حدود ۶ هزار افزونه و امکانات متعدد برای وردپرس کد نویسی شده است.

از آنجا که استقبال از وردپرس و جوملا کاملا فراگیر و عمومی شده، در حال حاضر مشکل اغلب کاربران وردپرس نصب و کانفیگ قالبهای مدرن و واکنش گراست، پروژه ی سی فایو این مشکل را حل نموده و با تولید و آماده سازی پیچیده یک ربات تمام خودکار، تمامی مراحل ثبت دامنه، ساخت سایت، نصب و تنظیم قالب و تمپلت را بدون هرگونه دخالت انسانی توسط یک ربات انجام می گردد.  شرکت فناوری اطلاعات اسپاد تمرکز تیم فنی پروژه ی سی فایو را بر روی نصب و پیکره بندی تماما خودکار تمپلتهای مختلف وردپرس و جوملا معطوف نموده است. بحمدالله امروز مفتخریم اعلام کنیم اولین سیستم قدرتمند نصب کننده سایت با بیش از ۵۰ قالب واکنش گرا را آماده نموده ایم تا هر کاربری با هر سطح دانشی و با هر ذوق و سلیقه ای بتواند سایت مطلوب خود را از میان ۵۰ قالب و تمپلت انتخاب کرده و نصب آن را به ربات سی فایو بسپارد.

در حال حاضر بر روی ربات سی فایو بیش از ۵۰ قالب برجسته، استاندارد و زیبای وردپرس تنظیم گردیده است که به شما این امکان را می دهد تا در کسری از دقیقه وب سایت زیبایی را راه اندازی نمایید.

برای دیدن قدرت سی فایو کلیک کنید!

دیدگاه ها بسته شده است