ویدئو مارکتینگ یا بازاریابی ویدئویی
مهر 23, 1393
۵ دلیل اصلی برای داشتن سایت واکنشگرا
مهر 23, 1393

قدرت وردپرس

وردپرس که براساس زبان برنامه نویسی php و MySQL عمل می‌کند و دارای معماری بسیار محکم در عرصه پلاگین‌ها و تمپلیت‌ها است و هر امکانی که شما مد نظر داشته باشید را می توانید با وردپرس بر روی سایت خود ایجاد کنید از این گذشته تمپلتهای زیبا و گسترده ی وردپرس که توسط بهترین طراحان وب دنیا در سراسر جهان ساخته شده از بزرگترین مزایای این سیستم مدیریت محتوا می باشد.

  • رده وردپرس در وبلاگ‌ها اول و در وب‌سایت‌ها ۱۵ است.
  • آمار تکان‌دهنده وردپرس از نظر میزان کاربران و صفحات دیده شده در یک روز در نوامبر ۲۰۱۰ از این قرار بود:
  • کاربر: ۹۶۰۰۰۰۰۰  / صفحات دیده شده: ۱۱۰۰۰۰۰۰۰۰

بد نیست بدانید که ۰٫۸% هزار سایت اول جهان از ورد پرس استفاده می‌کنند.

و بهتر است بدانید که سایت هایی مثل نیویورک تایمز، سی ان ان، Forbes و روییترز در فهرست استفاده کنندگان وردپرس هستند. بیشتر از ۶۸ میلیون سایتی که از وردپرس استفاده می کنند، آن را به محبوب ترین نرم افزار سایت ساز تبدیل کرده است. این سیستم، به اندازه کافی انعطاف پذیر بوده که بخش مقالات نزدیک به ۵۰۰ کمپانی پرسود و مجلات دوره ای با وردپرس ساخته شده اند.

برندها و شرکتهای معروف :

Ebay – یاهو – Digg – ژورنال Wall Street – مجلۀ People – سامسونگ – پلی استیشن – نیویورک تایمز – موزیلا فایرفاکس – سی ان ان – فلیکر – جنرال الکترونیک و علاوه بر اینها بسیاری از افراد سرشناس که برای وبلاگ نویسی از قدرت وردپرس استفاده می‏ نمایند.

دانشگاههای معروف :

دانشگاه فلوریدا، دانشگاه دوک، دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد، دانشگاه کرنل، دانشگاه کالیفرنیا، دانشگاه ام آی تی، دانشگاه فناوری تگزاس، دانشگاه ویرجینیا، دانشگاه ایالتی اورگن، دانشگاه ملبورن، دانشگاه برلین و دانشگاه بوستون در لیست استفاده کنندگان وردپرس قرار دارند.

wp_power

دیدگاه ها بسته شده است